Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

bielalady
21. apr 2011

@sony44- jáj, som zabudla, tak pekne oddychuj 3v 1 😅

hope2011
21. apr 2011

@sony44 ahojkyyyy, cely den na teba myslim...juuuj, to ma mrzi ze ta to bolkalo....o to viac, ze co som si ja prezila, tak viem asi co ty....ale nebojkaj, malickym nic nie je a uz su krasne u maminky...si zober..su tam....hladkaj brusinko a prihovaraj sa im...povedz im ze jedna teta z internetu im odkazuje, aby tam pekne vydrzkali a boli tak peknych 9 mesiacikov🙂

hope2011
21. apr 2011

@sony44 oziiik, dali ste si vlozit tri??? ak som to dobre pochopila???

moniatko13
21. apr 2011

@sony44 ano mam dlhy protokol a pichám si na stimuláciu Gonal... 🙂 ☹ 🙂 ☹ 🙂 🙂 🙂

sony44
21. apr 2011

@hope2011 ahoj, nie ved my sme mali len 2 embryjka, ale 3 v 1 znamená, že sme v jednej osobe - ja a moje dve zlatíčka..... 😉 😉 😉 dakujem že si na mna myslela, a zlatíčkam odkážem, že musíme ísť príkladom!!!! pre ostatné tety 😉
poviem Ti spotená som bola riadne a aj sestrička, čo ma držala za ruku-bolí zlatí(ja ani neviem ako dlho som tam bola, ale bolo to nekonečné), ja bolesť vydržííííííím, len aby boli moje zlatíčka v poriadku .....za 12 dní mám robiť tehu test........takže 12 dní čakať, ale veríííííme
a ty sa mi ako cítiš??? už je lepšie???, dnes si bola tiež domka??? či? idete niekde na sviatky??? či obľubuješ oblievačku 😀, mne doc. zakázal utekať pred manželom, vraj tentokrát nemá robiť drahoty 😀 😀 ,ale na prechádzky od zajtra môžem.......

bielalady
21. apr 2011

@hope2011, nie 3, to ja som sa pomýlila a nazvala som sony 2v1- čiže dvaja v jednom tele, a sony je teda traja v jednom tele- teda dala si vložiť dve klbká ... 3v1!
Ti to teraz pekne prischlo @sony44 !
😀 Pekne si to užívaj, si maminou, pomaly ale isto!

sony44
21. apr 2011

@xeroma - ahoj, tak boli ste dnes??? lebo nejaká pani išla po mne na transfer.....bola si to ty???ako sa cítiš? koľko ste vkladali, ešte niečo ostalo v zálohe?mna to dnes strašne bolelo....

sony44
21. apr 2011

@bielalady - ahoj, ty si beťárka......no dnes len ležkám, ale zajtra už pojdem na prechádzku....a ty sa ako cítiš? už si odpuchla, čo to bolo? si sa na to pýtala?? bruško nebolí?

hope2011
21. apr 2011

@sony44 no prepac, ja som to zle pochopila...jasneeee, ste teraz 3 v 1.....hlavne ze ti je dobre...inak mna tiez sestricka drzala vcera za ruku, bola strasne zlata...naozaj bola mi oporou, ked ma to tak bolelo....ale ako sama pises,.....vydrzime vsetko....ale si predstav, ze mas v brusku dve embrijka....to je nieco uzasneeeeee. inak ja tiez o 12 dni budem testovat...takze cas na cakanie mame spolocny🙂 a naozaj ti prajem z celeeeeeho srdca aby malicke vydrzali a aby ostali v brusku.. na 9 mesiacov!!!!!!

hope2011
21. apr 2011

@bielalady no vsak uz sme si to vyjasnili🙂 ako sa mas????

sony44
21. apr 2011

@moniatko13 - ja som pri 1. ivf tiež mala gonal, a koľko si picháš?picháš si sama, či máš nejakého asistenta.....napr. manžela 😉 ?

moniatko13
21. apr 2011

@sony44 tak za 12 dni môžeme čakať dobru spravu,už sa teším. 🙂 🙂 .oddychuj. 🙂 🙂 🙂 🙂 ..pozdravujem embrya v brušku... 🙂 🙂 🙂 🙂

sony44
21. apr 2011

@hope2011 - ved sa nič nestalo, my sa potešíme aj jednému, ale ked už sú tam dve, tak nech pekne na sebe pracujú, no nie???!!!! tak budeme testovať narovnako...super, takže aj tehuľkovať!!!!!
je to super pocit ked ich máš v brušku, cítiš sa taká dôležitá 🙂 , že pozoooor, nedotýkať sa 😀 😀 😀 , ale ešte toho máme strááááášne veľa pred sebou......

moniatko13
21. apr 2011

@sony44 zatiaľ si stále pichám 7 den 150j..a pichám si to sama..teraz to už viem ,to nie ako prvý krát,vtedy sa mi aj modrina spravila..ja sa injekcie nebojím,tak preto to zvládam sama.. 🙂

sony44
21. apr 2011

@moniatko13 - dakujeme, dúfam, že budeme tešiť navzájom.........a ty daj vedieť, kedy budú dolovať 😀 vajkáááá, kedy ideš teraz???

moniatko13
21. apr 2011

@hope2011 a ty sa ako cítiš...dúfam,že oddychuješ?
🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

hope2011
21. apr 2011

@sony44 jaaaaaj, to je krasny pocit...normalne to prezivam aj za teba.....naozaj,,,,ja to tu vsetkym moc, moc prajem...vsak si to naozaj moc zasluzime byt tehulky,.....ano, takze testujeme spolu a spolu aj tehulkujeme, dohodnute!!!!! 🙂🙂🙂

hope2011
21. apr 2011

@moniatko13 ahojky, no to ma vidis, ako oddychujem🙂🙂🙂 to sa neda....makam este desat minut a potom ideme na prechadzku a na navstevu ku sesterke...tak aspon troska si odreagujeme myslienky...inak, je mi lepsie....ale na zaludok mi je zle uz treti den...obavam sa ze mi nerobi dobre ten liek na zvysenie sliznice....aj ma pobolieva brusinko ako pred ms...ale jemnejsie ako vcera...a ty ako sa mas?????

sony44
21. apr 2011

@moniatko13 -ved my sme tu všetky silné ženy.....naši chlapci nech si splnia "len " jednu povinnosť.....ale tiež veľmi dôležitú( tiež to vyznie, že to majú pohodu, ale asi to tiež nie je sranda)ešteže ich máme.....našich chrústikov..... 😉

moniatko13
21. apr 2011

@sony44 idem tam v sobotu...idem sa kuknúť ako mi rastu a dúfam,že aj nejaké folikuly pribudli.. 😵 😵 😵 .

moniatko13
21. apr 2011

@hope2011 prečo makáš!!!!nech to spraví manžel....bruško prestane bolieť a mrchu nedostaneš uvidíš.... 🙂 🙂 🙂 🙂

hope2011
21. apr 2011

@moniatko13 ty si zlatucka....to mi tak krasne predpovedas!!! dakujem moc🙂 no ja nemakam manualne, esteze co🙂🙂🙂 ale dnes som poprala, poupratvala.....ale len tak easy....vsak velka noc, musi to nejako vyzerat....tesim sa teraz von...prejdeme sa s mojou laskou, porozpravame....milujem jarne prechadzky🙂

sony44
21. apr 2011

@moniatko13 - inak ja som to vnímala tak, že ten počet ktorý bol na začiatku bol rozhodujúci, to čo sa dopestovalo neskôr ( myslím množstvo), tak buď z toho neboli vajká zrelé, alebo boli zlé....ale možno si to iba myslím....
tak držím palčeky, aby folíky podrástli, som zvedavá kedy Vám pripadne OPU......ja som bola minulú sobotu tiež na sone a už máme zlatíčka v brušku.......idete si dať aj PK?

sony44
21. apr 2011

@hope2011 - moniatko má pravdu, nemakaj, nech si to maličké nájde miestočko....však potom upraceš!!!! od neporiadku nikto neumrel!!!!hlavne že bude malá bublinka rásť, potom Ti bude jedno, či máš poriadok alebo nie!!!! 😀 😀 😀 tak príjemnú prechádzku, ja sa na nu tiež teším - zajtraaaaaaa

sony44
22. apr 2011

dobré ránko babulky.........prajem Vám príjemné sviatky a krásny predĺžený víkendík.............

bielalady
22. apr 2011

@sony44- ahoj 3v1!, tak sviatky môžu začať, čo? Plná elánu ... tak požehnané a plodné sviatky !
Sa mi to páči ... 🙂
Ja som už "odpuchla", bolesti ustupujú, idem si pichnúť do ritky ten Solumedrol a paráda, my zajtra voláme, ako sa majú naše detičky, neviem sa dočkať....
@moniatko13- aj ja som doteraz pichala Gonal, mala som po ňom veľa zrelých vajíčok, ale svoju robotičku si nechce robiť manželova genetická výbava, uvidíme ešte...
@hope2011- tak aká bola prechádzka, nie že to preženieš !

helen5
22. apr 2011

@moniatko13 no vzali mi krv a šli sme domu a teraz ideme 3.5 už pred 7 tam mam bit a tieš mi maju brat krv na nieja ke višetrenia dalej neviem a ani visledki neviem zo všterajšia

helen5
22. apr 2011

@moniatko13 a predtym si ake višetrenia postupovala a ako dlho chodiš do martina nebol niekto vo štvrtok mislim včera v martine 🙂

helen5
22. apr 2011

@sony44 na spermijogramoch sme boli hne ked sme boli 1 28 :3 sme tam boli 1 vcera mi brali len krv a podpisala 3 papiere a nič viac teraz zase ideme 3.5 na 7 už musime tam bit a mam aj vela pit predtym .a nie nalačno . teraz mi nerobili sono len krv mi brali

helen5
22. apr 2011

@lubka0506 mne len krv brali nič viac a na kozu som nebola vobec oni cez brucho vraj robia sono tak neviem a ty si bola aj ked si mala menštrulaciju na koze . to bi sa mi tieš napačilo ked ma žena silno tak tam može všetko aj pošpinit nie a čo aki na tom teraz

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre