Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

janemari
16. feb 2011

@zlatanka30 zaciatkom roka su strasne tazkopadny v poistovniach pokial ide o ziadosti.Nam to trvalo 7 tyzdnov kym sa ozvali a to ine baby mali schvalene do 3 max.4 tyzdnov.Vela trpezlivosti a tfuj tfuj tfuj aby to vyslo.

lenkalienka01
18. feb 2011

halóóóó, halóóóó JE TU NIEKTO ??? 😀 😀

zlatanka30
18. feb 2011

@lenkalienka01 tu som 🙂

mabumi
19. feb 2011

Ahojte, čo je nové? Ja mám dnes 6. deň po ET a mám bolesti ako pred mrchou 😒 . To asi nemá nič spoločné s úspechom, však? Má s tým niekto skúsenosť?
@janemari Ty si to tuším zažila pri IVF, však? ☹

buby01
19. feb 2011

@mabumi Ahoj, ja som mala bolesti ako pred mrchou. Teraz som v 16-tom tyzdni a este sem tam ich mam. Vraj sa maternica roztahuje a prisposobuje 🙂 Kedy si mas robit test? Ja som si spravila na 10-ty den a to som mala predlzenu kultivaciu 5 dni. Pa, drzim palec.

mabumi
19. feb 2011

@buby01 Ahoj, gratulujem 🙂 a ďakujem za odpoveď. Dúfam, že aj u mňa to tak bude. Ja by som si mala robiť test až v piatok, ale dovtedy nevydržím. Uvažujem, že to skúsim už zajtra ráno. Aj teba bolelo brucho tak skoro po ET? Veď to embryo je ešte maličké, nie? Že by sa už rozťahovala maternica? Tiež som mala predlženú kultiváciu - 6 dní. Na 10-ty deň po ET si už mala zreteľné dve čiarky? Ja budem mať zajtra len siedmy... 😝

sliver
19. feb 2011

@mabumi - ja som robila test na 7.den po ET a mala som tam malého ducha 😉
a potom deň čo deň bol tmavší 🙂
takže držím palce a info šup šup 😉
ono sa to nedá vydržať.... ja som si hovorila že vydržím po neúspechoch a prd.... hneď rýchlo som testovala na 7.den.....
s bolesťou v brušku ti nepomôžem lebo som mala hyperstimulačný takže som mala iné bolesti 😉
ale každá kočka je iná, počula som že normálne môžeš mať bolesti ako pred mrchou a tiež že niekomu neukáže test nič a potom zrazu na 12 den vybehne druhá palička 😀

mabumi
19. feb 2011

@sliver ja som mala len prvý stupeň OHSS, ale to sa mi zdal iný druh bolesti. Bola by som šťastná, keby to bolo radšej OHSS, lebo po ET to býva znakom úspechu. No uvidíme, ráno skúsim prvý test. Držte mi palce, nech tam tiež je malý duch. Alebo aj silný, to je jedno 🙂 . Dúfam, dúfam dúfam, že nebudem zase sklamaná 😅

lenkalienka01
19. feb 2011

@zlatanka30
ahoj, ako ?? dc. mi este neodpisal, ohladom toho vysetrenia ☹ , chcela by som ist este na to, aby som mala aspon 50 % sancu mat druhe babatenko a aby ma to viac posuvalo dopredu, vies taky hnaci motor, ze este je tam cosi z coho mozu dolovat 😀

lenkalienka01
19. feb 2011

@mabumi
jasne , ze vsetky drzime, vsetkych 20 prstov. Ved kazdej to raz vyjde, tebe dufam teraz a nam nabuduce - coskoro 😀 😀 😀

sliver
19. feb 2011

@mabumi - neboj držííííííííme veľmi veľmo
teraz si nepamätám či ti ostali mrazáčikovia, viem že sa nakoniec vajko umúdrilo aj keď to už vyzeralo že eee tak bojuje a verím tomu že bojuje doteraz
takže popapaj všetko ;) TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
a zajtra // aspoň trošku 😉 a potom viac a viac!!!!

zlatanka30
19. feb 2011

@lenkalienka01 ahoj.neboj on s ati ozve mne odpisal po 2 dnoch.ja viem, a chapem ta.bude dobre.ja sa obavam,ci to zacnem aj v marci. ☹

lenkalienka01
19. feb 2011

@zlatanka30
pridala som si fotku, a neviem ako ju otocit, tak maturujem 😀 😀

zlatanka30
19. feb 2011

@lenkalienka01 mala si ju ulozenu v pocitaci?

lenkalienka01
19. feb 2011

@zlatanka30
no tak som tam dala druhu, ta bola fotena na stojato 😀 blondina 😀 😀

lenkalienka01
19. feb 2011

@zlatanka30
ano, mala som ju v PC, a uz som ju chcela dat davno, ale nejako sa stale zabudlo a spomenula som si , ked som vypla . Dufam, ze dc. cez vikend napise zopar slov, ty si bola na tom AHM ??

zlatanka30
19. feb 2011

@lenkalienka01 no vidis si sikulka 🙂 cez vikend asi nie skor cez tyzden ti odpise.nie nebola som na tom AHM.ja mam,zevraj FSH dobre 6,71 😀 😀 😀 😀

lenkalienka01
19. feb 2011

@zlatanka30
tak to bud spokojna, to sa o mne neda povedat, co by som zato dala,
nech mam este nejake vajka 😀 😀 😀

zlatanka30
19. feb 2011

@lenkalienka01 neboj aj s vysokym FSH mozes byt tehu staci jedno dobre vajko 🙂 ale ty zasa nemas endometriozu a to je omnoho vacsia pliaga ako vysoke FSH. ☹ kazdy nesie nejake trapenie a problemy

lenkalienka01
19. feb 2011

@zlatanka30
veru a ta pliaga si vybera len same dobre baby 🙂

tinara23
19. feb 2011

@lenkalienka01 pekná fotečka 😉

zlatanka30
19. feb 2011

@lenkalienka01 no to neviem,ci dobre .keby som nemala takeho super gyndosa a hlavne obetaveho tak neviem neviem kde by som skoncila.presne taky ako docent v mt 🙂 ved su kamarati

zlatanka30
19. feb 2011

@tinara23 veru pekna

lenkalienka01
19. feb 2011

@tinara23
dakujem 😀

lenkalienka01
19. feb 2011

@zlatanka30
jezis............... cervenam sa , dik 😀 😀

lenkalienka01
19. feb 2011

ozaj , teraz rozmyslam, fotecka.... hm, pozadie, ci moja malickost 😀 😀 😀

lenkalienka01
19. feb 2011

@zlatanka30
tak to mas velke stastie, ak mas okolo seba takych ludi, ako je dc. tomas. On je fakt No 1.

tinara23
19. feb 2011

@lenkalienka01 koncom marca začínam zase navštevovať iscare, ak budem mať dobré výsledky z endo, takže aspoň budem vedieť ako vyzerá lenkalienka 🙂
@zlatanka30

lenkalienka01
19. feb 2011

@tinara23
ved preto som to dala, aby som v cakarni nemusela dumat, ktora je z koňa 😀 podla profilu sa mi to skorej zapamata. A endoska ako?? co ti zistili ??

zlatanka30
19. feb 2011

@lenkalienka01 ved hej.to mam stastie.po tolkych rokoch zacinam verit aj lekarom 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre