Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

helen5
5. júl 2011

@lenkalienka01 tak to nemaš vela rokov 33 a nariekaš ze už je neskoro na tvoje dieta do 39 rokov preplaca poistovna tak čo sa bojiš tebe ešte preplatia a načo chodit do brna ked aj martin je dobry ked ma raz niekto problemi tak v brne misliš že pomožu tak isto ako v martine

lenkalienka01
5. júl 2011

@helen5 vies, nezalezi kolko mas rokov, ale ake zdravotne problemy ma kazda z nas. Ale vidim, ze s tebou je zbytocne sa bavit, lebo kazdy len narieka a opusta sa .....ja se.... na preplacanie poistovnou, ja si peniaze do kocika nedam. Netvrdim , ze Martin je zly, je velmi dobry , ale je to kazdeho osobna vec, kde pojde. A nikto nema pravo posudzovat rozhodnutia toho druheho !!!! Kazda , co sme tu, robi vsetko preto, aby mala dieta !!!

daska1977
5. júl 2011

@lenkalienka01 veľmi pekne si to napísala... 🙂 ja idem v piatok do Iscare a povedia mi výsledky AMH a FSH... takže som zvedavá... mali by sme sa tu skôr podržať a nie posudzovať jedna druhú... presne ako si to napísala Ty... ja som po prvom IVF a tiež som na inom fóre napísala, že ja teraz skúšam užívať Femigard a baba mi tam napísala, že ona to tiež užívala a nič z toho... to nás povzbudí ako sviňa... ja tu držím každej palce a vždy najprv rozmýšľam, čo napíšem, aby som niektorej neublížila, alebo nezarmútila ju viac ako je... a každá z nás ten pocit určite pozná... nie sme každá rovnaká... jedna to prežívame viac, iná menej... ale ja som tu nemala problém priznať, že po prvom IVF sa mi zrútil svet asi na dva dni a potom som makala ako divá a míňala som na handry, lebo to mi pomohlo vzchopiť sa a hlavne myslieť na niečo iné... a idem ďalej na druhé IVF...

lenkalienka01
5. júl 2011

@daska1977
vdaka, napisala by som to este krajsie, ale neni to vhodne do tejto diskusie 😀 😀 😀

v555
5. júl 2011

@lenkalienka01 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 domyslela som si to a zabávam sa 😉 😉 😉 😀 😀 😀

lenkalienka01
5. júl 2011

@v555
vsetky si domyslime , ale nasa kamoska urcite nie 😀 😀 😀 aj mne je do smiechu 😀

gabi.k
5. júl 2011

@v555
@lenkalienka01 no co baby..... kolko mate rokov??? aj tak mate cas a preplati vam to poistovna 🙂 chi chi chi dufam,ze ma neberete vazne...ale dobre som sa zasmiala ,,,,, celkom prijemny program na dnesny vecer... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ako inac babulky sa mate??? 😉

gabi.k
5. júl 2011

@lenkalienka01 mojaaaaa ale hadam ti nepraskli nervicky...mojaaaaaa 🙂 chiiii

lenkalienka01
5. júl 2011

@gabi.k nie, utieram si slzy od smiechu 😀

daska1977
5. júl 2011

@v555
@lenkalienka01 ale aspoň sa zasmejeme... ja jej už ani neodpovedám na príspevky... nemá to zmysel...

gabi.k
5. júl 2011

@daska1977 vitaj v klube ... 🙂

lenkalienka01
5. júl 2011

@gabi.k mam len 33 , och bóóóóže, ved ja mam casu 😀 😀 😀 no , ved co tu vlastne robim ???? Ja sa vlastne zabavam 😀 😀 😀 😀

gabi.k
5. júl 2011

@lenkalienka01 a zabudla si napisat ze uz jedno dieta mas... tak naco druhe...no nie 🙂)) 😀 😀 😝

lenkalienka01
5. júl 2011

@daska1977 coze klub, karaoke, momentalne s nasou priatelkou 😀 😕 😕 😀 😀

daska1977
5. júl 2011

@lenkalienka01 nariekaš mojka a kedi vlastne idete a aki mate problem a čo ti povedali... 😀 😀 😀 😀

lenkalienka01
5. júl 2011

@gabi.k ved toto, naco chcem vobec druhe ??? No, ja som asi blba, ci co ??? Baby, proooosim, poradte mi 😀 😀

lenkalienka01
5. júl 2011

@daska1977
100 bodov 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

v555
5. júl 2011

@lenkalienka01, ja mám 35 a tiež som sa sem prišli zabávať,najprv to začalo v Heliose,tam som sa bavila a zábavka ma vyšla 5000€.Idem sa baviť ďalej mám zvyšných pár € ,kto sa ku mne pridá?????@gabi.k,@daska1977,@lenka-21????idete so mnou??? 😀 😀 😀

daska1977
5. júl 2011

@v555 € musíš napísať eurá, lebo sa spýta, čo to znamená 😀 😀 😀

lenkalienka01
5. júl 2011

@v555 zober aj mňa......nech zábava graduje 😀 😀

gabi.k
5. júl 2011

@v555 jasan... tiez mam par navyse a inak ich minut asi nedokazem 🙂 a vlastne aky mate problem a co ti povedali??? 😎

lenkalienka01
5. júl 2011

@daska1977 napíš že éčka, možno do seba šupne nejaké vitamíny 😀

v555
5. júl 2011

@daska1977 vysvetlím potom 😀 😀 😀 teraz nie som schopná 😉 😉 😉

gabi.k
5. júl 2011

@lenkalienka01 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lenkalienka01
5. júl 2011

Baby moje , dobrú noc, idem pracovať , veď som mladá 😀 😀 😀 mám len 33 😀 😀

v555
5. júl 2011

@gabi.k rozmýšľam,že si dám strik z Puregonu alebo žeby z Menopuru,ešte neviem 😀 😀 😀

lenkalienka01
5. júl 2011

@v555 ten strik nema chybu.....ja sa nemozem odtialto odlepit a drahy uz hadze pohyby v sprche 😀

gabi.k
5. júl 2011

@lenkalienka01 bru nocku

@v555 ja cakam takze teraz nebudem, dakujem.... ale utros som si uz pichla 🙂

gabi.k
5. júl 2011

@lenkalienka01 hmmmmmm..... a moj drahy moze hadzat co chce...ked mame 10 dni hlboky post

buby01
5. júl 2011

Baby ja z vás umriem. Čakala som, do kedy to vydržíte čítať. Ja to tu čítam teda každý deň, ale príspevky istej dámy preskakujem.
Ináč ja som bola tiež na IVF dvakrát - na druhý pokus úspešne, som v deviatom mesiaci. Po prvom IVF sa zrútilo všetko, ale voláko sme sa nakopli a išli ďalej. Držím vám palce.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre