Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

sony44
15. dec 2011

@zibi - jasné, že každá čakáme na to, že to vyjde, lebo keby sme neverili, tak ani do toho nemusíme ísť. Preto to teraz tak bolíííí..... ja mám pocit, že tentokrát to prežívam najhoršie.....Na nášho doc. musíme na chvílu zabudnúť a ak sa aj vráti na Slovensko - otvorenie centra nie je taká jednoduchá záležitosť, aj ked nám sa asi zdá...., ale on je šikovnýýýýýý veľmi mu prajem ten Londýn- je kapacita, ktorú sme my pustili bez mihnutia oka, a inde ho bez mihnutia oka prijali (sme dopadli!!!) My ideme ešte na pohovor s embryologičkou, ale na tom som trvala ja - chceme to stihnuť (kedže odchádza)
@v555 - a idete zostať v iscare? či idete do ČR?

v555
15. dec 2011

@sony44 ešte neviem ale na pokec ešte pôjdeme do Iscaru 🙂

sony44
15. dec 2011

@zibi - skús brusnice v akejkoľvek podobe - tie sú na močové cesty sa tým kurírujem

zibi
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zibi
15. dec 2011

@sony44 a co s embyrologickou budete riesit ked odchadza?

sony44
15. dec 2011

@zibi ona je strašne zlatá, chcem počuť jej názor na zhrnutie našich 4 ivf z pohľadu vývoja embryjok počas PK, názoru na kvalitu vajok, a ako to vidí, či sa dať na cestu darovania vajíčka, či spermie , alebo ešte šance sa pokúšať o vlastné bábatko a neviem , čo ešte vymyslím do vtedy, ale otázky dám na papier, aby som niečo nezabudla 😒

zibi
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sony44
15. dec 2011

@zibi - pri treťom sme nemali PK, ale ja vidím význam PK

v555
15. dec 2011

@sony44 ja tiež vidím význam v PK

zibi
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tinka9075
15. dec 2011

@zibi to máš pravdu ja som prvý krát nemala Pk vkladali mi na tretí den a uchytili sa druhý krát som mala PK a oplodnili sa tak isto ako bez nej tak neviem či ju dávat a či nie 😉

zibi
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tinka9075
15. dec 2011

@zibi presne môj názor ja som prvý krát PK nemala a ked som na 2den po odbere volala ako sa majú embrijka tak mi povedali že sa pekne delia tak PK netreba a na tretí den mi vkladali blastocysty tak si myslím že to bolo ok 🙂 aj ked som čítala že po PK niektoré embrijká sa prestanú vyvíjat 😒 môj názor je taký že ked je málo vajok PK netreba 😉

petuska123
16. dec 2011

@v555 ahoj no cosi ze 5 krat na ivf.nie len raz som bola

v555
16. dec 2011

@petuska123 jáááj 😀 😢 😢 prepáč,to len ja som asi taká blbá,že skúšam a skúšam a prd z toho,Bože kedy sa to už skončííííííí ☹ ,kedy to už moja hlava pochopí,že to proste nejde a nejde................je to ťažké.......

petuska123
16. dec 2011

@v555 🙂 v pohode nic sa nestalo. to ty uz ides na 5 ivf?boze mooj. tak sa drz aby to uz vyslo,a kde je problem?

v555
16. dec 2011

@petuska123 ja som už po piatom IVF a včera to skončilo neúspešne ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

colchicum
16. dec 2011

@kiss35 No, ja som z tej návštevy mala dobrý pocit. Boli sme na konzultácii u MUDr. Cuľbovej. Bola na nás veľmi dobrá všetko vysvetlila. Len ma zarazilo, že budeme musieť čakať až dva mesiace na schválenie žiadosti.

zibi
16. dec 2011

@colchicum ano zalezi od poistovne.. 🙂doktorka je zlata...z nej ma kazdy dobry pocit 😒 zelam vela stastia

kiss35
16. dec 2011

@colchicum ano aj ja som mala dobry pocit a tiez sme boli u Dr. Cibulovej zlata bola velmi 🙂
a na ake schvalenie cakate 2mesiace?

colchicum
16. dec 2011

@mimon31 A ty si v ktorom centre?

colchicum
16. dec 2011

@tinka9075 Všade je to tak. A nie je to len v tejto oblasti.

colchicum
16. dec 2011

@helen5 My sa snažíme tri roky. Odkiaľ som ti nebudem písať, dúfam, že sa nenahneváš. Ja mám problém s vajcovodmi. Mám ich zúžene (pravdepodobne vrodené) a vtedy môže nastať mimomaternicové, takže aj kvôli tomu sme sarozhodli pre IVF. Inak držím ti palce, nech sa to konečne podarí.

colchicum
16. dec 2011

@kiss35 Na poisťovňú. Ja mám dôveru. A ty?

colchicum
16. dec 2011

@zibi Ďakujem. Ty si už absolvovala IVF? Ak áno, ako dlho trvalo schválenie poisťovňou?

kiss35
16. dec 2011

@colchicum aj ja mam doveru ale koli comu na nu musis caka? vy idete na umele?

colchicum
16. dec 2011

@kiss35 Keďže ideme na umelé, tak aby nám preplatili ten základný cyklus, tak musíš čakať na schválenie.

colchicum
16. dec 2011

@v555 Ahoj, tak ty musíš byť silná žena. Ja by som to nedokázala absolvovať 5-krát. Nesmúť, viem, že je to otrepané, ale musíš myslieť pozitívne, že sa to raz podarí. Vždy keď myslím na niečo intezvne, tak to v živote príde, preto sa snžím nemyslieť na zlé veci.

mimon31
16. dec 2011

@colchicum My chodime do heliosu, ale to co som napisal o tom ze ma helios lepsie technologie je nestranny fakt.

zibi
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre