Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

janemari
7. apr 2011

@sony44 tak predoperacne nedopadli dobre,mam nejake problemy so srdcom vynechava mi,zajtra musim ist este na jedno vysetrenie a potom sa uvidi. Moja gyn.sestricka mi povedala ze sa ani necuduje ,ze to mam z tych stresov 😠
Inak ked som cakal na autobus isla taka mamina s malickym dievcatkom a oslovovala ju Laurika a pacilo sa mi to.Nebolo to znamenie? 😉
@hope2011 tak ako?

mabumi
7. apr 2011

@janemari jajaj 😕 , to ma mrzí že to nie je bez problémov 😒 . si mala aj predtým niekedy problémy so srdcom? no dúfam, že to dobre dopadne. by si išla rodiť klasicky alebo by len museli byť opatrnejší?
a s tým menom to mohlo byť znamene 😉 . veď od začiatku si chcela najskôr Laurinku, až potom si začala uvažovať o Danielke, nie? tak daj na prvý pocit, to býva správne. aj tak si myslím, že keď sa už narodí, tak samo ti vbehne na jazyk to správne meno 😵

janemari
7. apr 2011

@mabumi no mavala som dychavicnost,ale to zistili ze je alergia a momentalne mi vynechava srdce,pocula to internistka aj EKG to zaznamenalo,zajtra idem na ECHO a uvidime ,chceli este aj holter alebo nieco take mi dat,ale nemaju volny pristroj 😒 A uz asi zostanem pri Laure 😉

hope2011
7. apr 2011

ahojte, takze test rano bol negativny ☹ ☹ ☹

hope2011
7. apr 2011

@sliver moja si zlata....ale, ach, znova to ale...no nevyslo to teraz, vyjde nabuduce.....

tinara23
7. apr 2011

@hope2011 ☹ ☹ ☹ ale neboj nabudúce tam budú // 😉

hope2011
7. apr 2011

@tinara23 ved ano.....to som si myslela, ze budu aj teraz....teda som apon v tom dufala....no co uz...ideme dalej...

makovicka53
7. apr 2011

@hope2011 ahojky a ktory den si po ?

hope2011
7. apr 2011

@makovicka53 ahoj, dnes je 14 den....v centre ked som tam volala, mi povedali, ze by to urcite na 14 den ukazalo...ale mam si este o dva urobit test....

makovicka53
7. apr 2011

@hope2011 hmm a krvicku ti brali?ci si si robila test z mocu?

hope2011
7. apr 2011

@makovicka53 no robili sme rano test....potom sme volali do centra....pytali sa ma na pocity...ja ze nemam ziadne...tak ze mam test este opakovat o dva dni....ale to podla mna uz bude MS

makovicka53
7. apr 2011

@hope2011 preco myslis mas bolesti

hope2011
7. apr 2011

@makovicka53 nie, praveze nic nemam....ale myslim, ze o dva dni, urcite MS pride....a to budu bolesti.....

makovicka53
7. apr 2011

@hope2011 no teda a co bude dalej...uvidis po tych dvoch dnoch?

moniatko13
7. apr 2011

@petuska123 prečo ach jaj, nie náhodou hurááááááááá..držím palce,nech sa to všetko vydari.. 🙂 😉 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

crazybabenka
7. apr 2011

ahojte babule.....už dávno som tu nebola.....nemám šancu vás dočítať.....držíme vám aj naďalej päste aj s Paulínkou

moniatko13
7. apr 2011

ahojete babenky..chcem sa spýtať,keď ste si pichali zarobený Dipherelin aj sa vám to podarilo všetko nabrať z tej ampulky do striekačky?..koordinátorka vravela,že sa mam nabrať všetko,ale ako sa snažím,tak sa snažím nešlo mi to..neviete nejakú fintu...dnes som si to pichala prvý krát,aká modrina mi ostala,aj vám sa tak darilo ako mne? 🙂 ☹ ☹ ☹ 🙂

krista5
7. apr 2011

@moniatko13
no mne koordiantorka povedala ze tam taka kvapky vzdy zostane, aj zostala...fintu neviem, ale ja som nemavala modriny..

moniatko13
7. apr 2011

@krista5 dúfam,keď si budem pichať zajtra,že to už bude bez tej modriny ,budem sa snažiť.. 🙂 🙂 🙂 🙂

hope2011
7. apr 2011

@makovicka53 hm, ale ja nejdem ani troska dufat, uz bol proste test negativny, takze idem cakat na MS.....a potom pojdeme na druhe kolo🙂

janemari
7. apr 2011

@moniatko13 ja som mala taku fintu,ze som mala dole hlavou tu tekutinu a ked som natahovala do striekacky tak som sa snazila,aby bola ihla vzdy ponorene a postupne som ju vytahovala a naklanala a tak sa mi podarilo skoro vsetko vytiahnut,kvapka ti vzdy zostane.Podstatne je aby nezostalo vela.Ked nenaianes vsetko,tak to strekni naspat a skus znova.Neboj prides na to ako to urobit 😉
@hope2011 to ma mrzi,ale aj tak este mozme verit,nie? A koniec koncov bol to prvy pokus,takze drzim palceky TTTTT
TTTTTTTTTTTTTTT 🙂

hope2011
8. apr 2011

@janemari ahoj, no dakujem za virusiky.....len ich este posielaj, budem ich papkat...na druhe kolo....ako sa citis???? ved ty uz pomalicky nam budes rodit....juuuj, tak moc ti drzim palce....a uz sa neviem dockat, kedy nam ukazes drobca🙂

janemari
8. apr 2011

@hope2011 tak papaj papaj TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT,no mala by som rodit,ale ako to dopane uvidime.Aj dnes sa necitm najlepsie,dufam,ze dobre obcestujem doktora a ze ma hned nedaju do nemocnice,lebo ma svihne.Necham,co to moje srdce blbne 😒

hope2011
8. apr 2011

@janemari no moja, ved som si precitala, ze mas problem so srdieckom....ach, jaj, a to si mala aj pred tym??? to ma naozaj velmi moc mrzi...ale nebojkaj, urcite to dobre dopadne...bude vsetko v maximalnom poriadku, pretoze prichadza k vam ta najvacsia radost na svete....a ake maju plany s tebou, ked mas tieto problemy?

janemari
8. apr 2011

@hope2011 ako mavala som problem,ze mi busilo srdce,ze som sa zadychala ale nejako to neriesili.Potom v decembri mi zostavalo zle,busilo mi srdce bolo mi na odpadnutie,lezala som v nemocnici,ale nic nezistili,lietal mi len tlak a teraz mi znova byva zle a zistili ze mi vynechava srdce. Robili mi 2 krat EKG,pocuvala ma doktorka a nepacilo sa jej to tak mi vybavila aspon ECHO na ktore idem dnes.chceli mi dat este jeden pristroj ale nemaju volny.No ved uvidime co urobia,ked mi urobia dnes to vysetrenie,mozno ze to nechaju zatial tak,kym ma to nejako neohrozuje a po porode to bude riesit.

sliver
8. apr 2011

@hope2011 - ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ tak som verila..........

@moniatko13 - ja som to mala dole hlavou a postupne ako som naťahovala tekutinu tak som postupne ihlu povyťahovávala pomaličky a nabrali sme skoro všetko... neboj sa časom budeš s tým taká kamoška žeby ti to išlo aj poslepiačky 😀 jo modriny sa stávajú, teda ja som mala iba maličkú ale videla som na foto riadne modriny ked sa kočkám podarilo... ale naučíš sa to, neboj....
držím palce

makovicka53
8. apr 2011

@hope2011 silno drzim palceky a hlavku hore 🙂

hope2011
8. apr 2011

@janemari moja, tak moc, moc drzim palce...nech srdiecko poslucha...budem cakat na vysledok...urcite mi daj vediet, dobre?????

hope2011
8. apr 2011

@sliver no veru...aj ja som verila...nevadi...ideme dalej, co uz☹

hope2011
8. apr 2011

@makovicka53 no si zlata, jasne...hlava je hore...a tesime sa na dalsie IUI ktore uz uricte vyjdeeeee🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre