Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

sliver
7. máj 2010

no to sa nebojím že nebudem stihať, to viem že stihnem len ja mám lieky na zápal a dosť je to nepríjemné ☹ a preto sa mi nechce čakať do pondelka ale najradšej už bola zdravá 😒

janemari
7. máj 2010

no aj ja som to mala na zapal a pritom ma nic nebolelo,nesvrbelo skratka nic len stery zle 😅

sliver
7. máj 2010

to som mala aj ja, na to mi dal dr. antibiotiká, beriem ich ja aj drahý.... tiež na základe sterov
no do toho som dostala v pondelok ten blbý zápal :( je to dosť nepríjemné a na nálade mi to nepridáva ☹

janemari
7. máj 2010

No ja tiez nemam zrovna najlepsie vysledky kvoli mojej diagnoze,ale s tym sa neda nic robit,najlepsie otehotniet.Tak sa o to pokusim.

megynka
7. máj 2010

ahojte dievčatá 🙂
janemari tak ja sa tiež už nebudem objednávať na kontrolu, najskôr som brala antibiotiká aj s manželom a kázali mi prísť na kontrolu a výsledky boli opäť zlé tak už iba mne predpísali antibiotiká na vkladanie ale o kontrole nič nehovorili, tak už sa len doliečim a nechám tak 🙂

zuzana_18
7. máj 2010

Ahojte baby!
Pekný víkend všetkým.Janemari,tak budeme skoro spolu začínať,ja asi trošku skôr,ale nevadí,hlavne,že cieľ je rovnaký.
Začínaš 16.deň proverou?

sliver
7. máj 2010

baby ja som dnes dostala šok 😉
včera som riešila ten recept a dnes som ho našla v schránke, to bolo fest rýchle, som to nečakala, som myslela že až v pondelok, ale som rada, už mám lieky a nemusím čakať do pondelka....
Úžasné služby!!!

janemari
7. máj 2010

zuzana ano 16 den proverov a to vychadza na cca 29.5. 🙂

sliver ved som ti vcera pisala ze dojde dnes alebo najneskor v pondelok 😉

crazybabenka
8. máj 2010

No čavte kočeny.....víkendík pred nami.........včera ma segra prekvapila nečakanaou návštevou....takže som si s ňou do rána skúšala vstávanie......neterka s nami poriadne cvičila 😀 ..... máme sa na čo tešiť....... už aby to bolo....aby som mala kruhy pod očami kôli vlastnému škrevčiakovi 😀

sliver
9. máj 2010

kočky prečo niekomu schvália žiadosť do mesiaca a u niekoho to trvá dva mesiace?

sony44
9. máj 2010

ahoj silver, neviem prečo je to tak.Aj my sme toho príkladom. Na 1.ivf sme mali žiadosť schválenú do mesiaca a na druhe presne dva mesiace. Ale v podstate to prešlo rýchlo a už pichám diphereline a čakám na menzes a ide sa na to. Musíš len čakať a čakanie si spríjemňovať!!!!!!ani sa nenazdáš a zavolajú Ti.

sony44
9. máj 2010

ozaj, a ako to prebiehalo s tým genetikom?za ako dlho budete mať výsledky? 🙂

sliver
9. máj 2010

s genetikom to bolo v poho, asi 25 min, spravil si náš rodokmen, ofotil si celu moju kartu, popýtal sa nás na zvláštnosti v rodine, zobrali krv a bolo.....
výsledky budu o mesiac
prišiel neskôr a zobral nás o 40 min neskôr tak som bola trošku sklamaná, lebo rodokmen som si mohla mohla nakresliť aj doma sama.... aj kartu som mu mohla ofotiť.... asi som čakala niečo viacej....
ale nevadí

janemari
9. máj 2010

Aj mi sme sa pytali preco nam to tak dlho trvalo kym nam to schvalili ale asi to robia od buka do buka.Tu nezostava nic ine len cakat a ak to nahodou trva viac ako 2 mesiace telefonovat a zistovat.

sony takze ty si kusok predomnou 😉 Som zvedava ake to bude ked budem pichat prvu injekciu 😅

crazybabenka
9. máj 2010

babule.....a neviete mi povedať koľko trvá schválenie žiadosti vo VŠZP.....aj keď manželík tvrdí, že to nebudeme potrebovať.....lebo on sa teraz snažil a pochlapil 😀

megynka
9. máj 2010

crazybabenka, neviem ako je to teraz ale cca pred 1,5 rokom to bolo tak 4 - 5 týždňov, aspoň moja skúsenosť bola taká

sony44
9. máj 2010

ahoj janemari, určite zvládneš prvú injekciu v pohode. Ja som sa tiež obávala, že ako to bude bolieť, ale bolo to celkom v pohode ( je to taký pocit zodpovednosti, že teraz všetko závisí odo mňa - dobre nariediť, dobre pichnúť, dobre to znášať.. ).Však čo neurobíme pre tie naše bábätká....... 🙂 🙂 🙂

miminap
9. máj 2010

ahojte babule. uf, dnes prisla mrcha. easte aj vystupenie sme mali, tak to bolo celkom zlozite. ale uz som doma, manzel mi priniesol sem k pc cajik a horucu polievocku zeleninkovu, tak uz si va precitam. janemarie, injekciu prvu sme s manzelom prezivali, on sa hlavne bal ma pichnut, ale potom uz bol v pohode, akoby to robil stale a hlavne, za kazdy vpich jedna pusa. 😀 na mna baby nejaka nadcha k tomu ezie, namojdusu. troska zo mna dnes. ale zajtra musim zavolat do centra, lebo som mala zavolat, ked dostanem mrchu, zer ma objednaju na kontrolu. tak som zvedava.
idem tu posurfovavat, tak prajem peknu nedelu.

janemari
9. máj 2010

crazybabenka ja som vo VSZP a trvalo to vyse 7 tyzdnov

miminap aj ty mrcha aj mna to caka o par dni a uz teraz mam bolesti

megynka
10. máj 2010

ahojte dievčatá, ja mám apollo, neviete koľko trvá schválenie tam? ani som nemyslela že budem tak netrpezlivo čakať ale chcem ísť do toho čím skôr, v práci je situácia neznesiteľná, len sa tu nervujem a teraz potrabujem kľud, čakaám už siedmi týždeň, tak by to hádam už mohlo byť 😒

zuzana_18
10. máj 2010

Ahojte baby!
Megynka,to možno ani nezáleží na poisťovni,je to nejaké rôzne mám taký pocit.Ja má napríklad VZP,trvalo to necelých 6 týždňov,Janemari napríklad myslím,že sedem a sú tu aj baby,ktoré to mali presne za mesiac.Takže len vydržkať a čakať 🙂

megynka
10. máj 2010

ahoj zuzi tak to už každú chvíľu bude, lebo vo štvrtok to bude už 7 týždňov 🙂 a ty sa ako máš?

crazybabenka
10. máj 2010

no baby zázrak sa nekoná....zase mi predali len jednočiarkový test.....takže čakáme na mrchu.....a potom hupky šupky do MT ☹

zuzana_18
10. máj 2010

Megynka ahoj,ďakujem za opýtanie.Ja pozajtra(v stredu) idem na to-provera,dyphereline atď...už strsujem od nedele 😀 .
Ale verím,že to zmáknem,tak ako my tu všetky 😉 .A Ty teda čakáš na schválenie a idete tiež na to?Suppppeeeer,držím palce.

janemari
10. máj 2010

megynka aj mna ked sa pytali kedy chcem zacat som odpovedala hneeeeeeeeeeeed.Aj u nas v praci je to na nevydrzanie a myslim ze tehu by prislo v pravy cas 😉

megynka
11. máj 2010

ahojte 😉 zuzi držíííííím palce,tak to je super, budeš tu prvá tehuľka medzi nami 🙂

janemari, tak sme na tom rovnako 🙂

anjelinka
11. máj 2010

Crazy, to mi je luto :(, ale neboj, urcite nam doc. pomoze...

Inak, ahojte, nemam cas sem velmi chodit, ale citavam Vas, kazdej drzim palce, aby sa splnilo to, po com nase srdiecka tuzia...Tiez som pacientkou doc. Tomasa...

crazybabenka
11. máj 2010

takže baby moje....poďte ma strašiť.....čo všetko je nutné absolvovať pred IVF

zuzana_18
11. máj 2010

Ahojte,Megynka diki moc,ja prvá a vy pekne jedna po druhej po mne ,čakám na Vás!!!!!!!!
Crazybabenka,takže schválenie poisťovne-cca 2 mesiace čakaš,ak máte zlý SPG,tak genetické vyšetrenie-čakáš mesiac na výsledky,potom zopár odberov krvi,drahý dá spermijky a idete na to.Budeš sa pichať do brucha a papať tabletky.
a baby nakoniec dáme oslav,pááárty.na ktorej pripijeme čajíkom,keďže budeme všetky bruškaté 😀 😉

janemari
11. máj 2010

zuzana neboj ja budem v tesnom zavese za tebou 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre