Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

gabi.k
25. júl 2011

@lenkalienka01 zajtra idem do MT spytam sa Doc. 😀 on bude najlepsie vediet... 🙂 chiii.. Ako inac? uz po dovolenke?

lenkalienka01
25. júl 2011

@gabi.k treba si dat liter bieleho vina, zobrat si lupu, najlepsie s cervenou ruckou a istotne tam uvidi v strede tehu virus 😀 mne to pri dcere pomohlo 😀 😀
A ako sa ti darí ??

lenkalienka01
25. júl 2011

@lenkalienka01 kdeze, dovolenka ziadna, tri sme odvolali, nakopilo sa v robote, tak makame, dame v oktobri nejaky Egypt 😀

lenkalienka01
25. júl 2011

@gabi.k som taka zblbnuta , ze pisem sama sebe , mozno niektora odo mna odkuka 😀 😀

gabi.k
25. júl 2011

@lenkalienka01 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😉 😉
ja som OK... zatial ziadne stavy... tak sa to da.. doma si v tomto superletnom pocasi tak PN-kujem... 🙂

gabi.k
25. júl 2011

@lenkalienka01 ta to vyviedlo z rovnovahy toto vsetko tu..... 😀 hmm.. hlavne ze aspon daka bude... Egypt je super... 😀 sice v oktobri tam bude skor tma - ale nevadi aspon budes moct sa s mm viac sebe venovat 😉 😀 a dojdete o pocte 1ks naviac 🙂 vies ako niekedy aj motyka vystreli ..... no nie???

crazybabenka
25. júl 2011
lenkalienka01
25. júl 2011

@gabi.k 😀 😀 drzkaj sa a pekne oddychuj . JA letim dovarit dcere a mm segedin, lebo uz sa zbiehaju v kuchyni 😀 . Vecer sa prihlasim, dufam ze sa zabavime a kamoska nesklame 😀 😀

gabi.k
25. júl 2011

@lenkalienka01 oki-doki tesim sa...mnaaaam segedin.... fiiiha asi si zajtra uvarime.... si nam chute narobila... ak ma neotne som tu na prijme 🙂 a dobruuuuu chut

daska1977
25. júl 2011

@lenkalienka01
@gabi.k baby, neverííííííííííííííííííííím.... teraz som zase ja niečo prešvihla... 😀 😀 a že zábavný program... tu je zábavy až až... 😀 😀 😀

daska1977
25. júl 2011

@zuzu100 krásny pohľad, gratulujem... 🙂 😉 😵 ... aj ja chcem... ☹

ludinka
26. júl 2011

@lenkalienka01 prosim ta a dali ti to na pockanie alebo tam treba volat dopredu??
dakujem

petuska123
26. júl 2011

ahojte baby.som spat v realite z turecka.uz makam v praci.vcera som este bola v MT po neuspesnom ivf.vypisana ziadost na 2 ivf ale este pred tym mam podstupit vysetrenie hormonu AMH a posielaju nas na genetiku dakedy v polke augusta.takze zajtra na krv.tu co nove??? na dovolo bolo fajn horuce a tu aka zimaaaaaaaa brrrr este som asi neaklimatizovala mam daku sracku 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mabumi
26. júl 2011

@petuska123 no vitaj dovolenkarka 😎 😎 😎 . takze zacinas s novymi silami 😉 ? to je dobre 🙂

tinara23
26. júl 2011

@petuska123 ahoj petuska 🙂 vitaj v realite a v tejto kose 🙂 tu už asi leto ani nebude 😠 chcem sa opýtať za tú genetiku idete aj niečo platiť ?

petuska123
26. júl 2011

@tinara23 povedal docent ze topreplaca poistovna tak hadam nie 😠

daska1977
26. júl 2011

@tinara23 nie, nie... za genetiku sa neplatí nič...
@petuska123 a peti aj ja idem na 2.IVF, ale docent mi dal antikoncepčné tabletky na tri mesiace a teraz ich beriem prvý mesiac a potom si hneď začnem pichať inj... 😒

sisulkal
26. júl 2011

@petuska123 ahoj a tu genetiku ti budu primo delat tam anebo pujdes jinam?

petuska123
26. júl 2011

@sisulkal v centre nam ju budu robit

tinara23
26. júl 2011

@daska1977 a načo vlastne sa pred IVF dávajú tie antikonc. tabletky, čítala som, že to dal už viacerým kočkám 😖

sisulkal
26. júl 2011

@petuska123 tak to jsem rada ze nebudu muset nikam jezdit k vuli tomu 🙂

tinka9075
26. júl 2011

@riami78 ahoj 🙂 tak dnes som volala do Iskare a objednali ma 17.8 lebo chcem ist k doc Tomašovi lebo on ma od buduceho tyždna dovolenku tak preto až za 2tyždne mohla som ist aj zajtra ale musim ist ešte k lekarovi tak uvidim čo mi doc povie 😉

riami78
26. júl 2011

@tinka9075 No, paráda. A čo ti povedali, ktorý DC? Či to je jedno?

tinka9075
26. júl 2011

to sdom myslela doc Tomaša no uvidime čo nas čaka a ty ideš kedy 🙂

sisulkal
26. júl 2011

ahojte tak mne volali z Martina ze ani po druhe nam to nevyslo ☹ takze musime jit znovu a od zacatku protoze nemame zadne mrazene ☹ ceka nas genetika a ani nevim co vlastne jeste.nestracim vsak nadej ze to uz priste vyjde.vam co cekate preji mooooooooooooooooooooc stesti a radosti pri testovani 😵

riami78
26. júl 2011

@tinka9075 Myslela som, či ti nepovedali, ktorý deň cyklu máš prísť. Jasné že Tomáša, keď ho tu všetci tak vychvaľujú. Pôjdem s manželom aspoň na ten SPG asi 10, 11, 12.08. uvidíme, ktorý termín budú mať volný. Chcem počkať na MS a podľa toho zavolám. Najlepšie by bolo aby to vyšlo na 3 DC a hneď by mi vzali krv aj na HP, nech tam nemusím behať 10 krát.

riami78
26. júl 2011

@tinka9075 Musíš písať odpovede cez "Odpovedz", lebo potom nevidím, že to píšeš mne. 😉

lenkalienka01
26. júl 2011

@ludinka ahoj, zavolala som tam, prepojili ma s dr. a ta mi to pripravila. Povedala som jej, ze zajtra sa preto zastavim, ona povedala, ze okolo druhej, aby mohla prekonzultovat moje rozhodnutie a bolo 🙂

zuzu100
26. júl 2011

Som rada, že ste mi držali palce....dnes som bola na krv a kontrolné sono.....Hcg 971....sono v poriadku - 5tt....

zuzu100
26. júl 2011

@gabi.k boli sme tam okolo 7: 30....Vy kedy ste boli na kontrole? Vsetko OK?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre