Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

lenkalienka01
28. júl 2011

@gabi.k vysvetli slovo dialog a konverzacia , lebo budes mat more otazok 😉

tinara23
28. júl 2011

@lenkalienka01 tak to sme na tom rovnako ja tiež 32% 😀

petuska123
28. júl 2011

@lenkalienka01 tebe nerobili vysetrenie amh hormonu??nahodou??

tinara23
28. júl 2011

@lenkalienka01 tak som zvedavá čo budeš hovoriť na to Brno 🙂 či sú folíky plné zistia iba odberom? z tohto som trošku mimo 😀

petuska123
28. júl 2011

@lenkalienka01 ze odbehnes 😀 na ten soft nieje potrebna predstimul.priprava??

crazybabenka
28. júl 2011

@tinara23 zase percentá? nestačilo ti? 😀 😀 😀

gabi.k
28. júl 2011

@lenkalienka01 mne prasli nervy uz som to dnes nevydrzala...co je vela to je vela... 😀 😀 😀

tinara23
28. júl 2011

@crazybabenka juuj maš pravdu 😀 , nejdem robiť opakovaný percentuálny chaos 😀

lenkalienka01
28. júl 2011

@petuska123 ved ano, ale pripravu stihnem do dvoch mesiacoch, kym sa ZP pozbiera a odsuhlasi ziadost, ved sme predsa na Slovensku, casu a casu 😀

lenkalienka01
28. júl 2011

@gabi.k klidek, otazky este budu 😀 😀 😀 setri sa na druhu varku 😀 😀

lenkalienka01
28. júl 2011

@petuska123 robili, velmi nizke 0,22 ci 0,28 , tak nejako, ale ak by som mala brat len do uvahy nejake vysledky, tak sa na to vykaslem . Som si vedoma, ze to nie je dobre, ale dufam a verim, ze to nie je az take zle, aby som hadzala flintu do zita 🙂

gabi.k
28. júl 2011

@lenkalienka01 😀 😀 😀 😀 😀 😅 😅 😀 😉 😉 urcite bude??? uz sa teraz bojim, bojim bojim.... no ja ale nemam 29 deti ale rokov..., 😀 😀

petuska123
28. júl 2011

@lenkalienka01 no ja sa tiez dako obavam tych vysledkou kedze som mala aj fsh zle ale dalsi odber bol v norme.

gabi.k
28. júl 2011

@lenkalienka01 a ty sa nedrzis hesla...bude ako bude ?????? chii... mala by si... "viacere" sa tu toho drzia...

gabi.k
28. júl 2011

@lenkalienka01 to bolo myslene..teraz trozku zaheslujem : ironicky...... 😝 😀 😅

tinara23
28. júl 2011

@gabi.k ty nehesluj, lebo zajtra sa tu riadneeeee zapotíš 😀 😀 😀

lenkalienka01
28. júl 2011

@petuska123 no, mne ked brali na nejaky 10 DC mala som dobre, ale to ze neberu do uvahy, tak ma potom zobrali este na 3 DC a FSH 27-28. Takze, jedno vysoke, druhe nizke, jedine co mame dobre je genetika 😀 , ale uz si nejaku hlavu nerobim , nemalo to vyznam, kazdy den otazky preco ja ??? teraz sa netrapim, beriem to tak, ze vysledky nezmenim, ale statut zmenit zo snazi sa na .......... mozem 😀 😀

petuska123
28. júl 2011

@tinara23 teraz som asi ja jebnuta 😀 😀 zahesluj??akoze su myslene hlasky??

gabi.k
28. júl 2011

@tinara23 vsak je google prekladac keby daco... no nie???

petuska123
28. júl 2011

@lenkalienka01 ja som mala fsh 12,72 a druhy odber bol v norme.tak si pockam na amh 😢 no a tym padam ked ti to tak vyslo tie vysledky aky je postup dalej??silnejsia stimulacia??dlhy protokol??a icsi??

tinara23
28. júl 2011

@petuska123 už sa zmagoríme nakoniec aj my 😀 😀 😀

tinara23
28. júl 2011

@gabi.k no neviem neviem, či budeš pochopená s tým prekladačom 😀 😀 😀

lenkalienka01
28. júl 2011

@petuska123 najprv mi dali soft, vzhladom na nizke AMH mi dali kratky protokol, zacala som pichat Puregon 225 . Vobec som nereagovala, vyjadrenie d. bolo, ze mi to totalne zastavilo, malasom nejake 2 foli malicke. Ja sa skorej priklanam k Softu, je to jemnejsie na tie moje dochadzajuce zasoby 😀 Soft mi v Iscare zrusili, ze maju s nim malu uspesnost . A to bola mozno chyba. Preto chcem teraz ten clostil , popripade dopichnut niecim, ako mi tu radili velmi mile kocky a odber , nech vieme , ze co a ako. A ty ako ?

lenkalienka01
28. júl 2011

@gabi.k , tinara 23 ale v gúúúúgli nenajdes slova, ktore najdes tu 😀 😀 😀 na toto je aj gúúúúgle krátky 😀

gabi.k
28. júl 2011

@tinara23 ahaaaaa... ja chapem a vy tu chapete,,,, a ked nepochopi... no co uz dodat...len, ze ma to mrzi a tento problem v Iscare nevyriesia a ani nevyliecia 🙂 bohuzial.... 😨

petuska123
28. júl 2011

@lenkalienka01 ja som mala kratky protokol odobrali mi 9 folikov z toho oplodnili 7 formou icsi a vsetky na cca 3 den sa prestali postupne vyvyjat zdegenerovali.takze nedoslo ani k transferu.riadny sok pre mna sklamanie smutok plac.teraz nas caka genetika v auguste a podla vysledkou sa dohodne co dalej.este k tomu mam dalsiu dileme a to taku ze mama ide pracovat do rakuska a tam u nej mam psa a k sebe si ne nemozem vziat lebo svokrovci nechcu psa v dome.tak neviem co idem s nim robit 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

lenkalienka01
28. júl 2011

@petuska123 ozaj, a mali ist ICSI.
to by aj mna velmi polozilo, ked v podstate si uz bola na konci. Ja som bola hotova a to ma stopli na zaciatku tych vsetkych peripetii a len co som mala nervy . A akeho mas hafana ??? Na svokru sa radsej nejdem pytat, ja sa s mojou nerozpravam 😀

petuska123
28. júl 2011

@lenkalienka01 labradora skrizeny s kokrspanielom.keby sme byvali sami v dome tak by nebol problem.niesom nadcene ze byvame s nimi my mame podkrovie ale nemame tam ziadne sukromie.keby ze mam prachy hned dam postavit novy dom 😠 😖 a teraz tomu psovi hrozi jedine a to utratenie 😢 😢

buba78
28. júl 2011

@petuska123 netrap sa........neviem ci som spravne citala bola si na 1IVF? ....nam tiez na prvom IVF sa vsetky vajicka defragmentovali-nevyvijali sa........boli sme strasne nestastny, lebo to bolo 1.12.......vianoce som preplakala, pretoze sestra mala v tom case dcerku pol rocnu....nevzdali sme to a rozhodli sa, ze ideme este raz a to co najskor....o necele tri mesiace sme zacali, ale s dlhym protokolom......odobrali 4 vajicka........vsetky sa oplodnili......na 3 den ostali uz len dve a nakoniec len jedno bojovalo a mame zdravu nezbednicu a to som chcela dve........esteze to vajicka vyriesili za nas......drz sa a nevzdavaj........a inac baby nehadajte sa tu o nejaku kalkulacku na vypocet uspesnosti IVF.........mne vyslo 28% a mame babatko

zlatanka30
28. júl 2011

@lenkalienka01 kuk 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre