Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

janka134
28. jún 2010

😕 megynka nebola si dne v mt hned rano na 7 sa mi zda ze som ta videla ale nebola som si ista taky zeleny svetrik si mala ak sa nepletiem pozdravujem pa

megynka
28. jún 2010

ahojte 😉

@janka134 áno bola som tam 😉 som prekvapená, že ma tam hneď takto niekto pristihol 😀 tak ty máš výhodu, ma poznáš z foto 😉 a ty si sedela kde, nie náhodou oproti tv, chrbtom ku recepcii? 😉 bola som na krv a sono a od zajtra pichám menopur 300j a v piatok idem zasa na kontrolu

janka134
28. jún 2010

megynka ano sedela som tam mala som cierne tricko ja picham gonal 225j a idem v stredu ale urcite pojdem ej v piatok lebo uz sa mi to blizi potom mozeme prehodit rec ak bude cas drzkam ti palceky a ty mas hned taku velku davku 🙂 😉

janemari
28. jún 2010

ahojte 🙂
@janka no kym si vysla von zo sona tak nas zobrali na izbu 😅 takze sme dnes moc nepokecali.

janka134
28. jún 2010

ja som ti videla akurat chrbat a ako pohoda 🙂

zuzana_18
28. jún 2010

@janemrai no čooo?Ako si dopadla?Koľko maáš vajok?A narkóza v pohode,že?Vidíš,že si zvládla,super.Držím palce,aby sa oplodnilo čo najviac 🙂 .

zuzana_18
28. jún 2010

to malo byť @janemari 😀

megynka
28. jún 2010

@janka134 tak to sa teda možno v piatok ešte stretneme 😉 hádam si ťa budem pamätať 😀 mne už na začiatku hovorili, že začnem asi na 300j ale dúfala som že to ešte zmenia, doteraz som brala najviac 225j, ale už mám FSH hormón raz tak zvýšený ako má byť a tak mi musia dať väčšie dávky aby vaječníky zabrali, som zvedavá čo to urobí lebo v Prahe keď som pichala 225j som mala bolesti a to som ani nevedela ako si mám v noci ľahnúť aby ma nič netlačilo

@janemari ako si dnes dopadla? 😉

janemari
28. jún 2010

Tak ako som dopadla?Vydolovali 10 vajok a vsetky idu na icsi,lebo idu na istotu pri mojej diagnoze.No co sa tyka narkozy tak fajn,prezila som a nastastie nevracala.A teraz nastava tyzden cakania co a ako sa bude diat.Ak bude vsetko ok tak si idem pre babo v sobotu,alebo v nedelu. 😉

megynka
28. jún 2010

@janemari to je slušný počet a je fajn že všetky boli vhodné na oplodnenie, držím ti hrozne moc palce a nech si ďalšia po zuzke s // 😵

janemari
28. jún 2010

megynka a ty pojdes aj s ajnkou rovno za nami 😉

anjelinka
28. jún 2010

Babi, a jaaaaa??? 😉 😉 Aj ja chceeeem....

Janka, super, velmi som na teba dnes myslela, tesim sa, to je velmi pekna urodka 😉 😉 , drzim palceky 😉

janemari
28. jún 2010

anjelinka no uroda bola prekvapujuca a dufam,ze aj kvalitna 😉

crazybabenka
29. jún 2010

@janemari držím strašne silno päste....a keďže môj drobček včera na sone ukázal, že tiež vie držať poriadne pästičky....tak ti určite drží aj ono......nech je len na tento svet príde čo najviac vytúžených detičiek 😉 😀

janemari
29. jún 2010

crazy tak musel byt mali podareny ked ukazoval pesnicky.Tak mi ideme dalej zo 7 uspesne oplodnenimi vajickami.

sliver
29. jún 2010

janemari - držím velmi velmo prsty!!!!!
na základe čoho sa rozhoduje či ide ICSI??? a koľko ich ide na ICSI???

janemari
29. jún 2010

sliver vacsinou je to pri zlom spermiograme alebo ked ma zena malo vajicok.U mna zvolili tuto metodu lebo mam endosku 4 stupna a mohi sa tvorit protilatky a podobne.A pri klasickom oplodneni to nemuselo dopadnut dobre.Preto stavili na istotu.

sliver
29. jún 2010

lebo aj ja mám naplánované ICSI 😉
drahý má zlú morfologiu ale ináč ich má dosť a aj rýchlosť OK a mne sa dosť zle tvoria vajíčka 😖
ked sa rozhodne že sa ide na ICSI idu tam všeky vajká alebo len niektoré?

bbtina
29. jún 2010

@janemari tak gratulujem aj k 7. je to paráda, už len nech sa delia a rastú a uhniezďujú. Juuuj baby tak by som už chcela byť aj ja v tejto fáze 🙂 a vraj trpezlivosť ruže prináša, no mne určite nie, len nervy mi ničí

janka134
29. jún 2010

bbtina neboj a na nas raz dojde mliny melu pomali ale isto mna to caka presne o tyzden drzim vsetkym palce janemari a bolelo ta nieco po odbere ci nie ☹

janemari
29. jún 2010

@sliver to zalezi od poctu vajicok a ako sa asi rozhodnete.Nam hned povedali ze idu vsetky.
@bbtina neboj sa ani sa nenazdas a budes na mojom mieste 😉
@janka134 bolelo podbrusko ale dalo sa to vydrzat a potom si podvecer doma dala tabletku od bolesti a bolo dobre.

zuzana_18
29. jún 2010

@janemari supeer,gratulujem.Presné máme rovnaký deň OPU-mala som v pondelok,oplodnilo sa tak isto 7 vajíčok
a v nedeľu som mala ET,čo budeš mať možno aj Ty.A dúfam,že ešte budú presne rovanko //.Nie dúfam,ale verím!!!
@magynka,no čo,čo máš nové,vajka rastú?
Baby,zajtra je desiaty deň po ET,čiarky silnejú,ale brucho mám ako strašný nafúknutý tvrdý balón.Babuľky s // máte prosím Vás takéto skúsenosti?Ďakujem.

janemari
29. jún 2010

zuzana 18 to by bolo pekne,ale nepredbiehajme.Nechame embrijka nech sa pekne vyvijaju a vo stvrtok budeme mudrejsi.Ale tie dve // beriem 😉 kolky den si testovala ked si nasla //?

megynka
30. jún 2010

@zuzana_18 ja nič nové, len injekcie začínajú už trošku bolieť, ale to je normálka, brucho už je dopichané 😀 v piatok idem na kontrolu tak uvidím ako sa to vyvíja a inak k tým // a nafúknutému brušku, moja kamarátka to mala tak isto 🙂

zuzana_18
30. jún 2010

@megynka v piatok držím palce veeeľmi a ďakujem za info.Aj ja som vylovila na nete,že v začiatku tehu je normálne nafúknutia brucha-následok hormónov.Len už sa pridružuje aj žalúdok ráno 😅 ,noa to brucho.čo Tibudem hovoriť-sedím v práci s rozopnutými riflami. 😀

zuzana_18
30. jún 2010

@janemari-chceš pravdu?Tak šiesty deň večer(šibnutá ) a už bola fatamorgána,drahý nevidel,ja už hej.Siedmy už bolo vidieť,dnes je desiaty,testujem každé ráno a chválabohu zatiaľ tmavne.Dnes desiaty je už riadna.
V piatok volám docentovi a on ma pozve na krvičku.Tak mi to povedal a je to tak aj v správe,že asi po týždni od pozitívneho tehotens.testu.Dúfam,že povie skôr,lebo nervy pracujúúúú 😀

bbtina
30. jún 2010

zuzana_18, viem si ťa naživo predstaviť ako testuješ 😉 Ja som taká istá testujek každý mesiac pred mrchou, či náhodou......výrobcovia testov musia mať so mňa radosť, ale už som sa zaprela, že to nebudem robiť

janka134
30. jún 2010

zuzana18tak ty testujes ostodusu tak s teba budu mat radost dufam ze ja taka nebudem aj ked tomu neverim ja som bola dnes na krv sono a pekne rasru dufem za uz ibe v piatok a ide sa na toprajem pekne dni cakania

megynka
30. jún 2010

babenky, na mne by firmy na výrobu testov nezarobili 😀 ja som testovala snáď trikrát v živote, aj to len keď mi už tak 4-5 dní meškala mrcha, inak som nikdy necítila potrebu testovať a ani po ivf, lebo vždy som cítila, že to nevyšlo a na testovanie som nemala chuť, uvidím ako to bude teraz 😀

zuzana_18
30. jún 2010

@bbtina ani nehovor,ja som sa už hanbila ísť do lekárne,tak som hľadala inú.Reku nech si nemyslia,že nie som normálna 🙂 Ešte mám doma dva a v patok volám dokimu.
@janka134 ďakujem a veľmi držím palce,neboj,budú rásť ako z vody 🙂 .A na ktorý deň pripadá v tvojom prípade OPU?
@megynka to ťa obdivujem,mne meškala mrcha a pritom som vedela,že mi mešká celý život kôli hormonálnej poruche a aj tak som bežala na test.,či náhodou 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre