Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

slivka10
2. dec 2011

Ahojte dievčatá! Celé hodiny rozmýšľam, či sa ozvem Nechcem nikoho urazit, byť bezočivá či drzá. Som manželkou doc. Tomáša. Chcem sa Vám veľmi pekne poďakovať za morálnu podporu manželovi. Veľmi to potrebuje on i celá rodina. Som hrdá na neho, že v krátkom čase dokázal urobiť mnoho ľudí šťastnými a u mnohých zanechal pocit nádeje, či vieru v úspech. To, že Vás už dnes nemože liečiť je smutné, ale taký je život. Niekedy nám prináša nepochopitelné veci. Ešte raz sa Vám chcem poďakovať a prajem Vám veľa síl pri dosahovaní svojho sna. Verte mi, že viem o čom píšem. Bola som jednou z Vás. Ešte raz ďakujeme - manželka a naše deti

tinka9075
2. dec 2011

@slivka10 dakujem som rada že ste napísali ja som dnes bola v centre a bolo to strašné ked tam bol docent tak super atmosféra a dnes ked som sa to dozvedala tak som sa rozplakala a plakal aj môj muž a vidiet chlapa plakat nebol pre mna dobrý zážitok ja som plakala celú cestu domov no nedalo sa inak mala som nádej stat sa mamou ale teraz asi to bude velmi tažké dosiahnut svoj ciel.ale stále verím že sa s ním stretneme a pomôže nám tak to vidím ja prajem mu vela síl a nech sa nebojí viník bude potrestaní .

majda27
2. dec 2011

Prepacte ze sa sem votieram. CCA pred dvoma rokmi sa otvorilo nove CAR v Piestanoch, tiez tam bol velmi mily doktor. Ale po cca roku to zatvorili, neviem presny dovod, ale viem ze poistovne s nim nechceli uzatvorit zmluvy, jedine s kym mal zmluvu bola unionka. Na slovensku je vela centier, takze to bola zasa dalsia konkurencia. Mozno to bol aj dovod preco skoncili. A o cca mesiac na to ako zatvoril to CAR v PN tak v Blave otvori dalsie centrum. Takze vela stastia pri otvarani dalsiecho CARU, ak bude tak mi sa tam pridame tiez ostatnym co prejdu do toho caru.

buba78
2. dec 2011

@slivka10 dakujeme,ze ste tu prispeli a napisali co prezivate........velmi nas to s manzelom zobralo.....nikdy v zivote som nestretla cloveka s takym pochopenim a odhodlanim pomahat ludom,aby naplnil ich najvacsi sen stat sa rodicmi.......nebyt Vasho manzela nejdeme do toho druhy krat.......dodal nam silu dalej bojovat a stalo to za to......pozdravujeme celu rodinku

smeyka27
2. dec 2011

tak cely cas cakam kym zacnem..a teraz ked som uz "rozbehnuta" takato zla sprava ☹ to nemoze byt pravda ☹

tinka9075
2. dec 2011

@smeyka27 je to pravda a je to hrozné ☹

smeyka27
2. dec 2011

@tinka9075 velky smutok ma zasiahol ☹ teraz sa moja sanca byt tehu zacina rozplyvat ☹

buba78
2. dec 2011

@moniatko13 presne rozmyslam,ze by som im napisala do Blavy preco to urobili

tinka9075
2. dec 2011

@smeyka27 aj moja ked tam bol docent mala som šancu stat sa mamou a teraz sen sa rozpadol ako domček z karát a smútok ten bude ešte velmi dlho ☹

smeyka27
2. dec 2011

@tinka9075 ☹ co teraz???? ☹ mali by sme byt vesele a takyto necakany uder ☹ mi aj vajka prestanu rast 😠

tinka9075
2. dec 2011

@smeyka27 ja som mala íst na budúci týžden na iui ale som to slušne odmietla no hádam mi to nebude robit ten Galo nech zabudne aj ma chcel presvedčit ale ja som sa nedala už tomu centru neverím budem hladat iné 😒

pohodacka
2. dec 2011

@slivka10 ĎAKUJEME,že ste sa ozvali.Na každého raz príde a tí bezcharakterní ľudia,ktorí sa o to všetko postarali na to doplatia.Iscare môže veľmi banovať,že prišlo o človeka s veľkým Č,lekára s veľkým L.Keby som nemala tú česť spoznať ho,neverím,že lekári s takýmto prístupom ešte existujú.Anjel v ľudskom tele.A to nepreháňam.Verím,prajem si za všetky nás,aby sme o ňom čoskoro počuli-ako úžasne opäť rozbieha svoju novú ambulanciu.Nájdeme si ho,nech bude kdekoľvek.Prajem Vám celej rodinke hlavne zdravie a pokojné Vianoce.

v555
2. dec 2011

@monka112 ideme ďalej 😉 ,

crazybabenka
3. dec 2011

@slivka10 sme vám vďačné, že ste nám napísali....váš manžel je pre nás anjel v ľudskom a lekárskom tele.....vďaka mojej rodiny voči nemu je nekonečná.....nikdy nezabudneme čo pre nás urobil....znovu si spomýnam na bezradnosť s prvého centra....kde nám rovno bez akýchkoľvek emócií a pocitu spolupatričnosti....odporučili rovno adopciu.....a keď sme sa stretli s vaším manželom....hneď po prvom vyšetrení a rozhovore.....som pocítila takú nádej....že aj ja budem mama.....a vďaka vášmu manželovi aj som....a v rámci "možností" v expresnom čase.....po 4mesiacov od prvej návštevy......nikde som sa nestretla s takým prístupom aký má doc. Tomáš.....je to elita slovenského zdravotníctva.......a je mi cťou a som na to hrdá....že môžem povedať....že sa "poznám" s týmto človekom.....tak dobrého človeka....okrem mojej maminky 😀 som ešte nestretla....a keď som sa dozvedela túto právu....naozaj som plakala ako dážď....pozdravte ho od nás.....sme s vami

monka112
3. dec 2011

@v555 ty mas kratky protokol ako ja, kedy mas odber?

moniatko13
3. dec 2011

@slivka10 ďakujeme za povzbudivé slova...

zibi
3. dec 2011

@slivka10 velmi pekne dakujeme za vsase slova..som este len cakatelka na splnenie sna a velmi ma zaskocilo to ze tam uz pan docent nie je, ved len kvoli nemu som tam do toho centra sla, aj ked to mam daleko, pretoze som z vychodneho slovenska.. 😒 velmi ma to mrz,i aj ked nepoznam vsetky suvislosti vsetkeho,ale velmi nam bude chybat a ako mnohe pisali, bol srdcom a dusou centra a vela zien tam chodilo kvoli nemu, pretoze jeho pristup bol uplne nenahraditelny a iny, ako sme v dnesnej dobe zvyknute u lekarov a to robi vela, vzhladom v situacii akej sa nachadzame.. ☹ to je polovica uspechu, ked je clovek mily, dobry ochotny a slusny k druhemu cloveku.. dakujem este raz takouto formou za vsetko panovi docentovi...verim, ze pocit krivdy casom prejde a pan doktor je velky odbornik, urcite ocenia jeho kvality inde, len nam bude velmi chybat... zelam mu , nech sa mu dari v profesionalnom a osobnom zivote.... 🙂

v555
3. dec 2011

@monka112 ešte neviem včera som bola na prvej kontrole,dnes som si už dopichla aj Cetrotide a v pondelok idem znova na kontrolu.Ty si na tom ako????Nestretneme sa v pondelok ?

monka112
3. dec 2011

@v555 ano idem v pondelok na krv a sono, tak som zvedava co ten novy doktor, v pondelok si picham poslednu injekciu, mali by mi povedat kedy bude odber, aj pohovor s embryologickou by som mala mat

v555
3. dec 2011

@monka112 Aj ja,tiež máme pohovor s embryologičkou,no fajn,my prídeme hneď o 7.00.pretože manžel potom trieli rovno do roboty,tak my sa vždy ponáhľame.Koľko dní si si pichala,ja viem,že je to u každej iné ale aspoň približne...

monka112
3. dec 2011

@v555 no ja som si pichla prvy den menst. potom 4 dni nic a od piateho dna si picham a koncim teraz v pondelok takze taky tyzden a ty?my tam prideme okolo pol osmej, tesis sa na noveho doktora?

jovanka81
3. dec 2011

nenachádzam slov....chce sa mi plakat ☹ ked som konecne nasla doveru v lekara, stracam ho ☹ neviem,ci najdem odvahu ist este do Martina....jedine ak k pani doktorke...len tej som pisala email pred skoro tyzdnom a neodpisala ☹ tak neviem, co sa deje 😒

zibi
3. dec 2011

baby nestraste s tym novym doktorom..hadam je odbornik...ved tam neposlu fusera..ci v com sa vam ako nepozdava? lebo my teraz nemame ziadne vychodisko kedze stimulujeme...odist sa neda a kde by sme odchadzali? 😖 takze dufam ze to bude dobre tak ci tak..ved nam ide o to aby sme boli tehu ...a to predsa uz nezavisi od dokyho ale od nas..od toho ake budu vajka, spermie embryjka a to ziadny doktor na svete nebudde vediet ovplyvnit...cize musime sa drzat psychicky aj ked nas super doky tam uz nie je..ale musime mysliet na seba a svoju psychiku a ziadne katastroficke sscenare si nepripustajme..a hadam aj doktor ktory tam teraz je nebude a nie je zly aj ked bude mat tazku vychodiskovu poziciu musime mysliet na seba a preto netreba sa stresovat a panikarit...musime sa drzat...nebojte sa dajako to zvladneme a podporime sa navzajom... 😉

buba78
3. dec 2011

@jovanka81 ma dovolenku.......urcite Ti odpise.......drz sa.......ona je mila.....poznam ju z porodnice
@zibi odbornik je dobry,ale nema spravanie.........myslim,ze to potrebujete a pan Docent nas vedel psychicky podporit,lebo sam tym presiel.......nas uz urobil stastnych a za to som mu do konca zivota vdacna

lubka0506
3. dec 2011

ahojte☹ ...som šokovaná! ani neviem čo mám napísat...doc. Tomáš bol naša nádej. Máme íst na pohovor pred 4.IVF ale ešte si to rozmyslím či vobec pojdem. Prešla ma chut íst dalej! Plačem...☹ Dúfam že docent v krátkej dobe otvorí niečo podobné...aj ked sa to lahko povie-otvorí. To nieje len o tom. Je mi to strašne lúto mala som chut íst dalej kvoli manželovi a láskavemu prístupu docenta. Ten prístup bol naozaj suprový- mám z čím porovnávat. 😒
Neviem či pred vianocami na ten pohovor pojdem,budem pozorne dávat pozor čo v tejto téme píšete na adresu centra. Odišli odtial naozaj dobrý ludia. Keby boli všetci lekári taký ako doc.- to by bol iný svet.
@slivka10 srdečne pozdravujem manžela a želám vám príjemné sviatky! 😢 😢 😢 😢 😢

helen5
3. dec 2011

@tinka9075 v nočnych spravach davali že llekari sa maju vraciat a budu dostavat 1000 eura už tak sa vrati možno aj naš lekar

loriana
3. dec 2011

@slivka10 Dobrý deň, teraz čítam, že tam už Váš manžel nepracuje, som prekvapená, tým pádom som bola iste jedna z posledných, ktorým robil moje prvé ET /23.11./ a teraz to vyzerá tak, že bolo úspešné!!! Prosím, odkážte mu to, verila som, že to vyjde, lebo keď ET dokončil, postavil sa a povedal ,,veľmi vám držím palce", tak strašne som cítila, že to myslí úprimne a ono to zrejme aj vyšlo a viem, že na prvý krát ET vychádza málokedy! Tak ďakujem!

helen5
3. dec 2011

@zibi To nieje strašenie . ale ja som mala ist za doktorom po mrche . a ta jakebi vedela . a vobec ešte nedošla . a ked dojde tak ja do martina ani nejdem kim tam nebude pracovat naš pan doktor . tomaš . babi neviem ako vi ale mne ani robota nejde od piatku . tak pozdravujem . vas babi a hadam sa vrati aj pan doktor dovtedy . ja verim že si otvori novu ambulanciju . do vtedy do martina nejdem

simik22
3. dec 2011

@slivka10 velmi pekne od Vas, ze ste napisali... zacala osm do CAR chodit koli doc. Tomasovi, a on mi splnil moj sen...som tehotna po IUI, a to len vdaka docentovi. On dava vsetkym pacientkam nadej... je mi velmi luto, ze sa nebudem moct s nim tesit z mojho tehotenstva. Svet je nespravodlivy 😔 Ale mozem s hrdostou povedat, ze docent mi splnil sen. Je to clocek s velkym srdcom a vsetky jeho pacientky su mu nesmierne vdacne. 🙂 🙂 🙂 🙂

dadax84
3. dec 2011

@tinara23 Ahoj, ja mam taky isty nazor ako ty. Je to vsetko o biznise, docent sa snazil riesit problemy najprv jednoduchsou cestou, nie ako ostatni, ti hned tlacia do IVF.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre