Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

tessinka
18. nov 2010

@lubka0506 , ale skúsiť treba. Možno to vyjde. 🙂

tessinka
18. nov 2010

@janemari , ale podľa mňa môžeš tie pohyby cítiť. Vraj prvorodičky cítia od 20 tt, ale druhordičky už od 18tt. Ale aj ja som cítila tak skoro. To musí byť super pocit 🙂

tessinka
18. nov 2010

@zlatanka30 , na HP sa chodí 2 alebo 3 DC... nie oba... mne to tiež meškalo, a 3 DC mi vyšiel na pondelok, takže som sa ani objednať nemohla, cez víkend... a v centre boli zlatí, zobrali ma aj tak...

petuska123
19. nov 2010

bre rano baby...ten KET sa robi pri IVF??co to vlastne je??

crazybabenka
19. nov 2010

@sliver TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

crazybabenka
19. nov 2010

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

speranza1
19. nov 2010

@crazybabenka mozem si aj ja ukradnut zopar virusikov?

crazybabenka
19. nov 2010

@speranza1 nekradni....ber....a posielam aj niečo naviac TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

speranza1
19. nov 2010

@crazybabenka dakujem ti... som troska zufala, pretoze som dnes testovala a testik bol snehobiely...som po 1 IUI..takze ani mne to nevyslo 😢 😢 😢 😢 ale vrele dakujem za virusiky... 🙂

crazybabenka
19. nov 2010

@speranza1 neboj....kým nepríde mrcha....nič nie je definitívne....aj silver som písala ....aj ja som mala prvý test snehobiely....a za pár dní.....koľajnica ako svet.....a to isté aj silver....takže ešte nezúfaj....ja som sa síce k IUI nedopracovala.....otehu sme prirodzene.....ale treba veriť v silu pozitívneho myslenia 😀

speranza1
19. nov 2010

@crazybabenka a ak smiem vediet v ktory den po ovu si testovala ty?

crazybabenka
19. nov 2010

@speranza1 fuuu ťažká otázka....už si nepamätám....ale niekedy okolo 30teho

speranza1
19. nov 2010

@crazybabenka a ak sa smiem este opytat.. vy ste mali aj nejaky problem s otehu? alebo sa len tak nedarilo...

crazybabenka
19. nov 2010

@speranza1 jasne pýtaj sa na čokoľvek.....sme tu jedna pre druhú...ja mám PCOS s inzulínovou rezistenciou a mangel má 100% abnormálnych spermií

speranza1
19. nov 2010

@crazybabenka 😕 .. tak vam gratulujem ze sa vam to zadarilo prirodzene otehu 🙂 .. takze zazraky sa deju 🙂

crazybabenka
19. nov 2010

@speranza1 tak zázrak to bol veliký....ale bez doc. by sa to určite nepodarilo 😉

terry123
19. nov 2010

@petuska123 ET je embryotransfer -prenos vajicka do maternice pri IVF
KET je kryoembryotransfer-cize embryotransfer po rozmrazeni vajicka tiez pri IVF 🙂
Vas vsetky Zdravim😎 Ja uz netrpezlivo cakam na mrchu,ma prist kazdu chvilu ...
@speranza1 Na kolky den si testovala?
Zdravim Vas vsetky 😎 Ja uz netrpezlivo cakam na mrchu,ma prist kazdu chvilu ... 😀 uz nech je tu milostiva 😠 😠

crazybabenka
19. nov 2010

@terry123 ty si už len číslo 😀

speranza1
19. nov 2010

@terry123 na 11dpo... asi je to skoro, ze?

terry123
19. nov 2010

@crazybabenka 😀 😀 😀 To by bolo,keby nakoniec milostpani neprisla vobec.... 😀 😀
@speranza1 neviem....ja som testovala az 14den po IVF. No je to asi individualne 🙂

sliver
19. nov 2010

test pozitívny - HCG 748 na 12D po ET
😀 😀 😀 😀 😀 😀

bbtina
19. nov 2010

@sliver ,ze si ty bola okolo 10tej v Mt.

bbtina
19. nov 2010

Tak predsa to stiham do Vianoc (teda ak nezblbnu hormony) mam kratky protokol,tak ako som dufala...tesim,tesim

zlatanka30
19. nov 2010

@sliver super blahozelam.a mne je zasa z toho vsetkeho do placu.co som komu urobila??

sliver
19. nov 2010

@bbtina - áno prečo? bola som tam od 7,00 do 10,00 😉 prečo?
blahoželám ku krátkemu protokolu, tak na vianoce bude ten najkrajší darček 😉

@zlatanka30 - prečo moja... netráp sa, každý život má svoju kľukatú cestu ale my všetko zvládneme, neboj!!!

lubka0506
19. nov 2010

@zlatanka30 netráp sa nie si sama na tom tak ako si myslíš.....je nás viac a musíme sa podporovat! Aj ja mám také nálady že sa mi niekedy zdá že sa zbláznim... ☹ 😒 Musíš byt silná!-aj ked sa to lahko povie... 😒

tessinka
19. nov 2010

Pekný deň, babulky.

@sliver, to je krásne číslo 🙂. Tak pekne hladkaj ďalej. A už je lepšie s vodou?

Sliver, ty si ma tak inšpirovala tými svojimi krásnymi novinkami, že rozmýšľam, že by sme ivf skúsili skôr... My už ivf máme schválené, ale tak som doteraz myslela, že kvôli robote si ho dám až na jar... No ale na čo čakať.. teda, my ideme ešte teraz na iui, ale akosi v to už veľmi neverím... no a to ešte musí byť nejaké to vajíčko, uvidíme, čo sa z toho vyvŕbi...
V pondelok idem do centra a určite sa popýtam, ale rada by som vás poprosila, keďže ste to už absolvovali, ako to vyzerá časovo. Zrejme treba na to rátať 2 mesiace..? Babulky, vypísali by ste mi to tu niektorá krok za krokom, prosím? Myslím, kedy sa začína, čím, čo potom, ako dlho to trvá.... A podľa čoho je dlhý a krátky protokol? Vopred veľký dík. 🙂

bbtina
19. nov 2010

@sliver som ta videla ked ste odchadzali,ste sa zastavili na recepcii

sliver
19. nov 2010

@tessinka - máš IP 😉

@bbtina - 😉 som bola darovať tú moju milovanú vodičku 😉 si čakala v čakárni?
keď ja som tam teraz každý druhý den tak tých ludí už ani nevnímam...

bbtina
19. nov 2010

Hej cakali sme na koordinatorku,akurat som sa rozhliadala ze mi nic nehovoria tie tvare a to mali plnu cakaren🙂 tessynka,asi som medzi prvymi co maju kratky,vraj sa dava ak ma zena pravidelny cyklus a ovulaciu a ziadne ine problemy

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre