Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

sliver
27. apr 2011

@sony44 @hope2011

tak ako kočky čakateľky??? koľký ste den od dňa D? kedy mám čakať prvé testovanie a prvé pozitívne správy???
Dnešná dávka a veľmi na vás myslím, to by bolo krásne keby vám to vyšlo!!!!
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

hope2011
27. apr 2011

@sliver ahojkyyy, no dakujeme velmi pekne za to ako na nas myslis...urcit to vemi pomaha.....takto o tyzden testuj ja...takze este celych 7 dni...ale pockame...cas rychlo leti...ach, no mas pravdu, bolo by to uzasne, keby to vyslo🙂

moniatko13
27. apr 2011

@sony44 cítim sa dobre ani brucha bol nemám a dávka mi neostala,dnes som si dala poslednú aj som sa bála,že mi to nevíde,ale dobre to bolo vypočítane.. 🙂 🙂 🙂 🙂

moniatko13
27. apr 2011

@lubka0506 ahoj, kedy si tam bola včera o koľkej?ja som odtiaľ odchádzala okolo 8h..kde si sedela? 🙂 🙂 🙂

danutta
27. apr 2011

Ahojte kocky,som tu nova,preto by som Vas chcela poprosit o nejake informacie.Zacali sme aj my chodit do centra,a ak zacnete stimulovat,akymi liekmi,teda injekciami.Pytam sa preto,lebo som uz samoplatca a chcela by som si nejake zohnat cez modreho konika.A ak Vam robili genetiku,kolko Vas to stalo?Drzim vsetkym palceky 🙂 🙂 🙂

moniatko13
27. apr 2011

@danutta vitaj u nás...tak ja som si pichala Diphereline a na stimuláciu Gonal..aj ja ti držím moc palčeky,aby ti to vyšlo... 🙂 🙂 🙂

sony44
27. apr 2011

@sliver - dakujeme a papáme..., testovanie by malo byť v utorok, ak do toho nič mimoriadne nepríde....aj nám by sa to páčilo, keby to vyšlo....však uvidíme
@moniatko13 - tak ešte večer pregnyl... a má ti ho kto pichnúť, či ideš na pohotovosť? takže si minula všetok Gonal!!! no super vyrátanééééé...na chlp....
@danutta - ahoj, vitaj - záleží od rozhodnutia lekára, aké lieky Ti odporučí, len neviem ako to funguje pri plnom hradení ivf.... a aký Ti dá protokol....asi Ti povie koľko budeš potrebovať jednotiek a podľa toho si to zoženieš
ja som mala pri 1. ivf diphereline, gonal ( dlhý protokol), pri 2. ivf diphereline, menopur ( dlhý protokol) a teraz pri 3. ivf puregon a cetrotide( krátky protokol) na vyvolanie ovulky som mala pri všetkých troch pregnyl.... držím Ti silno palce, aby sa Vám to na 1.x podarilo...

sony44
27. apr 2011

@hope2011 - aj ja na teba myslievam, že ako sa pasuješ so svojimi pocitmi..... panika bola včera zažehnaná a ráno ma zas nejako chytila, ale manžel zasiahol.... 😉 zlatúšik môj, ešteže ho mám......už sa nám to kráti..... a už máš aj test kúpený? ja ešte nie, ani neviem kedy si ho kúpim, asi radšej až v pondelok 😉 aj ked ja som z toho testovania nejako vyrástla....držkaj sa

hope2011
27. apr 2011

@sony44 ahojky, no test este nemam...pojdem ho kupit az v utorok....ja testovat musim, lebo vysledok musim zavolat.....inak testovania mam aj ja dost....a vzdy ten isty pocit...boze, keby to teraz bolo ine!!! keby sme tam nasli // to by bol zazrak.....aj ja na teba myslievam....si zober...uz buduci tyzden sa dockas...a budes tehulka...uvidis!!!!!

hope2011
27. apr 2011

@danutta ahojky, vitaj...a ak sa smiem opytat preco si samoplatca???? a ides stimulovat pred akym zakrokom, uz vies,??? drzkam palce🙂

lubka0506
27. apr 2011

@moniatko13 prišla som tam bolo 8,10. Bola som sama a sedela som chrbtom k recepcii 🙂
@danutta vitaj🙂
@sony44 myslím na teba!!!...Drž sa! 😉
@hope2011 aj na teba myslím neboj!🙂

hope2011
27. apr 2011

@lubka0506 dakujem....si moc zlata....ja tebe obrovsky drzkam palce...naozaj si to zasluzis uz mat len pozitivne vysledky🙂

moniatko13
27. apr 2011

@hope2011 aj ty a sony44 budete tehulky verime,verime.. 🙂 🙂 🙂 🙂
@sony44 veru tak bolo to na chlp vyrátané...a večer idem na pohotovosť pre poslednú injekciu... 🙂 🙂 🙂 🙂

hope2011
27. apr 2011

@moniatko13 moja, urcite ano....verime tomu!!!! a tebe drzkam moc palceky,dnes ides pichnut pregnyl???? takze co sa ide diat presne???? lebo nemam kedy citat dozadu, co si pisala.....tak mi napis, som moc zvedava🙂

sony44
27. apr 2011

@hope2011 ved aj ja mám v utorok nahlásiť výsledok 🙂 aj my dúfame, že aspon jedno embryjko bude zázračné......
@lubka0506 - dakujem- si milá, aj ja Ti držím palčeky, aby ste sa dočkali vytúženého bábatka....

moniatko13
27. apr 2011

@lubka0506 tak to sme sa o kúsoček obišli,ja si pamätám,že tam sedel,manželsky par,ale teba nie,ale včera sa tam toľko parou vystriedalo.... 🙂 🙂 🙂

moniatko13
27. apr 2011

@hope2011 áno idem si pichnúť pregnyl a v piatok idem na ober vajíčok... 🙂

moniatko13
27. apr 2011

@sony44 moja obidve embrya budu zázračne.. 🙂 🙂 🙂 🙂 moc prajem

lubka0506
27. apr 2011

@moniatko13 tak sa držkaj nech ti to vyjde!!!....inak ten pregnyl by mala pichat doktorka a ked som si ho bola kedysi dat pichnút ja ani sa na mna nepozrela... 😠 ano obišli sme sa ale všimla som si na parkovisku ilavské zančky... 😉
@sony44
@hope2011 ...zaslúžime si to určite všetky,myslím že sme si toho vela zažili-to čo iné maminy ani netušia... 😉 cmuk🙂

hope2011
27. apr 2011

@sony44 no ja hlasim az v stredu....takze ty budes tehulka o den skor🙂 no to bude uzasneeee🙂

moniatko13
27. apr 2011

@lubka0506 ty si odkiaľ,keď si všímaš ilavske značky,žeby z okolia? 🙂 🙂 🙂

hope2011
27. apr 2011

@moniatko13 takze predsa len to bude piatok!!!! uzasneeeee. ja sa tak tesim....zoberu ti vajicka a budu krasne emrijka....a z teba uz coskoro tehulka....to je naozaj krasna motivacia...budem v piatok na teba mysliet....zvladnes to dobre, uvidis!!!!

hope2011
27. apr 2011

@lubka0506 hm, mas uplnu pravdu....kazda z nas si zasluzi uz byt stastnou tehulkou a maminkou....ja nechapem preco je to cakanie na zazrak take dlhe....ale dockame sa, ja tomu verim.....!!!!!!

lubka0506
27. apr 2011

@moniatko13 kúsok od IL...🙂

hope2011
27. apr 2011

@sony44 a este som chcela dopisat......ze urcite obidve sa ujmu....uvidis....uz mas v sebe dva zazraky....to je nadherne!!!!

moniatko13
27. apr 2011

@hope2011 ďakujem za podporu,zvládnem,treba si veriť.. 🙂 🙂 🙂
@lubka0506 a prečo by pregnyl mala pichať doktorka,sestrička nestačí ? 🙂 🙂 🙂

lubka0506
27. apr 2011

@hope2011 aj ja verím...ja som sa dočkala aspon toho že na 3 krát aspon viem že "možem" zostat tehotná... 😉 aj to je podla mna pokrok!...po 8 rokoch. 😒

moniatko13
27. apr 2011

@lubka0506 odkiaľ?ja som z Dubnice... 🙂 🙂

lubka0506
27. apr 2011

@moniatko13 neviem v jedných dverách m i ho v PB pichnút nechceli že by to mala pichat doktorka a tá sa na mna ani nepozrela. Takže viem že keby som mala pichat pregnyl zasa tak idem len k susede,tá je zdravotná sestra🙂

lubka0506
27. apr 2011

@moniatko13 ja kúsok od PB a kúsok od PU...IP🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre