Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

helen5
28. jún 2011

@petuska123 ja som nemala čas a docent nam vravel že ked dostanem tu potvoru že mame zavolat a dojst asik . tak teraz musime len čakat lebo embrijologička nam vravela že nič stoho tak sme sa spojili z doc. tak nam vravel ze musime počkat kim pride ta potvora a tebe držim palce abi ste mali toho čim viac a viborne visledki kolko maš rokov ty moja

helen5
28. jún 2011

@zuzu100 ahoj tak si mala hned volat ked ti tak prišlo zle a odkial si moja že aš tak daleko dochadzaš mi od popradu do martina mame 1:5 a nazad tak isto tak tomaš poriadnu dialku a ktore kolo ste už začali alebo ste na 1 krat teraz . tak ti držim palce abi si dopadla okej kolko maš rokov

lenkalienka01
29. jún 2011

@lenka_21
Ahoj, ja mam FSH 27 a AMH 0,21...., ale idem to teraz skusit s IVF. Mala som 3x IUI , prve uspesne, ale v 5 tt bolo MA. Cakam kazdym dnom na mrchu a zacinam so stimulkou. A ty uz mas za sebou IVF- ko, ci si v prvom kole ??

petuska123
29. jún 2011

@helen5 no tak to mi je luto.mozno sa to este dako zmeni.mam 25 rokov

ivta5
29. jún 2011

@helen5 to mi je veľmi ľúto, ale nesmieš sa vzdávať, radili ste sa aj s docentom, ako ďalej? Ja viem, je to strašné, keď dávaš do toho všetko a výsledok je takýto. Držkaj sa verím, že Vám to výjde

ivta5
29. jún 2011

@helen5 to mi je veľmi ľúto, ale nesmieš sa vzdávať, radili ste sa aj s docentom, ako ďalej? Ja viem, je to strašné, keď dávaš do toho všetko a výsledok je takýto. Držkaj sa verím, že Vám to výjde

lenka_21
29. jún 2011

@lenkalienka01 Ahoj, dakujem za odpoved ... nieco pozitivne 🙂 😉 🙂 Ja mam FSH 9.54 a AMH 0.38 a tiez by som este IVF chcela skusit s vlastnymi vajickami... Doc.Tomas suhlasil s IVF, alebo si ho musela presviedcat? Vies mi napisat, aky budes mat stimulacny protokol?

Co sa tyka mna, tak mame za sebou:
3xIUI neuspesne
1xIVF (transfer sa nekonal, lebo sa vajicka fragmentovali)
Minuly rok prirodzene tehu, ale MA v 8 tt. -
Ak by som nebola otehotnela prirodzene tak tento rok uz IVF asi neskusam, lebo cakame na adopciu, ale toto nas nastartovalo a tak by sme tomu este chceli dat sancu. Plus nam v MT zistili aj problem so zrazanlivostou a tak nikto nevie povedat ci MA nebolo sposobene aj tymto.

petuska123
29. jún 2011

@gabi.k ahoj.no ako sa citis kedy ides na vklad??

helen5
29. jún 2011

@petuska123 ta ty si ešte mladučka aj 10 donesieš ešte ako ja už a zajtra musiš volat čo tak držim palce na zajtra

petuska123
29. jún 2011

@helen5 a ty nemusis volat???

helen5
29. jún 2011

@ivta5 musime dostať mrchu a vtedy mame prist za docentom .

helen5
29. jún 2011

@petuska123 ved som ti pisala že sme volali potom z doktorom a ked dostanem tu mrchu tak hned mame volat a objednat sa na druhy den . tak teraz mame kus volno čakame kim pride menštrul.

helen5
29. jún 2011

@ivta5 a ty si ako natom z manželom už moja

helen5
29. jún 2011

@gabi.k Ahoj gabi mi sme mali velmi slabe vajička tak nič stoho a musim teraz počkat kim dostanem zase mrchu a tak mame hned volat do martna sa objednat potom tak uvidime co nam povie doc.

petuska123
29. jún 2011

@helen5 takze nebude et??

helen5
29. jún 2011

@petuska123 a kde mali pustit gabi je v nemocnici alebo čo čitam že jej tahali niečo a už sa ma lepšie a ty už pracuješ či maš dovolenku

helen5
29. jún 2011

@petuska123 et je čo moja

petuska123
29. jún 2011

@helen5 embryotransfer je et

helen5
29. jún 2011

@petuska123 a čo si stym ako mislela som nepochopila teraz vobec tomu

helen5
29. jún 2011

@petuska123 zajtra maš kedy volat o 8 tak držim palce

helen5
29. jún 2011

@mabumi a čo znamena FSH babi

helen5
29. jún 2011

@ivta5 prečo si misliš že pošmiku bi ta tahali ved ani som nič necitila kordinatorka mi len povdala dobru noc a zachvilku už ma budili a ja nanich to už dajako skoro kus ma bolelo brucho ale inač super bez komplikaciji ani v hlave sa i netocilo

lubka0506
29. jún 2011

@helen5 to ma mrzí☹ ako je to možné že neboli dobré vajíčka? ved si bola na sono nie?
@zuzu100 tak ako si na tom? volala si ? ako ti je? 😒
@lenkalienka01 držím prsty nech to dobre dopadne!🙂

lubka0506
29. jún 2011

@sliver ako sa máš? dúfam že si ešte neporodila?-ked si hovorila že sonička "straší" 🙂
...baby aké sú ref. hodnoty na ten AMH hormon? Aké by mali byt výsledky? 😒

helen5
29. jún 2011

@lubka0506 no ved doktor vravel že vajičko je von a ked ho vičistili v labaku tak nam včera povedali že im je to luto ale vajičko je slabe nič stoho tak nič nenarobim

lubka0506
29. jún 2011

@helen5 to mi je naozaj lúto!!! Ale neboj docent niečo vymyslí! 😒 ...želám vela síl!

daska1977
29. jún 2011

@v555 dnes mi volali z centra, že už sú výsledky AMH o objednali ma na budúci týždeň v piatok o 11.00 na konzultáciu.... Ty kedy ideš??

sliver
29. jún 2011

@lubka0506 - ajojky, nie ešte sa držíme, síce je to ťažšie a ťažšie.... ale snažím sa vydržať čo nasjkôr 😉

v555
29. jún 2011

@daska1977,mne ešte nevolali možno zajtra a už ti aj povedali aké sú tie vysledky, či to ti povedia až na konzultácii???Jááááááááj aká som nedočkavá a zvedavá 😀 😀 😀 😀 ,nie som ja žena?????Som. A ešte aj blonďavá 😀 😀 😀

lenkalienka01
29. jún 2011

@lubka0506
dakujem 🙂

lenkalienka01
29. jún 2011

@lenka_21
no, docent mi nechcel uz robit IVF, ze mam len sancu s darcovskymi ☹ ale chcem skusit , nech si nic v buducnosti nevycitam, ze som neurobila maximum. V podstate to nechal na nas, ale povedal, ze je tam velmi mala uspesnost. No co, aspon viem na com sme 🙂 . Drzim ti prsty a veru, ked sa zadarilo prirodzene, treba to este skusit . A s darcovskymi ste neskusali ??

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre