Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

helen5
10. jún 2011

@zabka60 dobre mala som dobre visledki a 26 ma budu už učit ako si budem pichat iniekcije

zabka60
10. jún 2011

@helen5 no to si mi vcera pisala super rzkajte sa a partner ako?

helen5
10. jún 2011

@ivta5 mi tie visledki mame dobre mi ideme na mele oplodnenie včera nam to povedali a 16 ideme sa učit ako si budem pichat ale neviem čo bude nam ukazovat

helen5
10. jún 2011

@zibi tak aj ja mam štitnu žlazu a visledki som mala dobre z krvi a tebe tieš brali krv na AHM

helen5
10. jún 2011

@lenkalienka01 vlasi si tieš ma inakšie ako tu na fotke maš a ako inač si to zobrala ty kedy maš ist presne do martina ktoreho mi 16 na 10 hodinu nam budu ukazovat ako si pichat

helen5
10. jún 2011

@terry123 diki budeme si už pichat tak som zvedava na štvrtok ako to dopadne a potom ti poviem ked si už budem pichat

helen5
10. jún 2011

@zabka60 tieš okej len som zvedava či to bude na 1 krat aleb viac krat

gabi.k
10. jún 2011

@micikatka v iscare su super ludia,... velmi mili a ochotny... my sme tymto vsetkym presli pred Vianocami.. mala som pocit, ze sa to nejako vlecie, ale kym sme absolvovali vsetky vysetrenia tak to ubehlo...no aj cakanie na suhlas poistovne bolo rychle...no a uz stimulujem...neboj..ked si to tu kusok pocitas, tak kazda kocka pise, ze treba mysliet pozitivne.. a ozaj treba... 🙂 vsetko super dopadne ...

gabi.k
10. jún 2011

@helen5 neboj...vies ako sa zasmejes, ked ti to bude vysvetlovat kocka.... ja som mala viacej z toho srandu... a ono to tak zlozito vsetko vyzera a ked zacnes tak to bude pre teba ranna rutina.... hmm,.... ja si picham sama, najprv som mala tendenciu ze mi to bude pichat manzel, ale prisla som na to ze nebudem na nom radsej zavisla a vystacim si sama... 🙂 neboj a kedy zacinas s pichanim? A CO si ides pichat?

micikatka
10. jún 2011

@gabi.k a ako sa stimulujes? a ides na IUI alebo IVF? mala si problemy s otehotnenim? a ake?

zabka60
10. jún 2011

@helen5 hadam na 1 krat drzime palceky a ja som zvedava,ako my dopadneme co nam povedia po vysetreni...

lenkalienka01
10. jún 2011

@terry123
dakujem krasne 🙂

lenkalienka01
10. jún 2011

@helen5
idem v utorok na krv a zacinam pichat cca zaciatok jula

gabi.k
10. jún 2011

@micikatka fuuha... ak by to stalo len 820 eur bola by som stastna ako blcha... no este nic sme poriadne neplatili v centre ale v lekarni som nechala 290 eur na lieky..

gabi.k
10. jún 2011

@smeyka27 ahooojko aj my ideme v stredu...na kontrolu sono a krv a mame dokonca pohovor aj embryologickou... a kedy tam mate byt? co ides tiez na krv ??

gabi.k
10. jún 2011

@micikatka no mam dlhy protokol a ideme na IVF s PiGD...cize s genetickym vysetrenenim embryjka.... no minuly rok som dva krat potratila (februar a september), a nevieme preco...genetika v poho, manzel celkom v norme spermiogram, protilatky nevytvaram, okrem mojich PCO nic take....aj to nieje az take zle stasium ako som sa docitala-da sa povedat ze mam aj pravidelny cyklus..tak netusime... no myslim pozitivne a bude to uspesne 🙂 tak na zaciatok sa snad zadari hned 2x... 😀 😉 a ty riesis IVF ci?

micikatka
11. jún 2011

@gabi.k nuz gynekolog mi povedal, ze pojdeme na konzultaciu k doc.Tomašovi, a vraj hned ziadost na IVF, lebo vraj sa na nu trosku dlhsie čaka. ale vraj pojdeme cestou IUI a pripade uspechu tu ziadost nevyuzijeme. no tak som zvedava. a ake lieky ta tolko stali? prespisali ti ich v centre?

kiosk
11. jún 2011

@terry123 no, ja som samozrejme neodolala a testovala som sa 5. a dnes 6. den po transfere a samozrejme ze nic ... no ja nemam asi ziadne priznaky, som uplne v pohode, obcas trochu poboli podbrusko, ale inak nic. Ty si mala nejake priznaky pocas toho obdobia po et do toho 12.dna?

kiosk
11. jún 2011

@moniatko13 mala si dovtedy nejake priznaky, nieco podla coho si mohla tusit, ze to vyslo? 🙂

helen5
11. jún 2011

@gabi.k vo štvrtok 16 ideme tam do martina a tam nam bude ukazovat a čo si budem pichat moja ja ešte neviem co mi daju a ty si čo pichaš ako sa volaju tie iniekcije . a neboli ta nič ked si pichaš a kolko razi naden si pichaš ty a kolko davki si ty dostala pichat kde presne si pichaš pod brucho alebo kde napiš mi a ake maš ihli tenke alebo ake dufam že ja to zvladnem a ty si ako už postupila do toho tieš idete na umele oplodnenie napiš nam

helen5
11. jún 2011

@zabka60 ty ideš len 1 krat tam tak držime palce aj mi neboj sa zvladneš to

zabka60
11. jún 2011

@helen5 ano 1 krat ideme nebojim sa ich,ale vysledkov,aby bolo vsetko v poriadku a boli sme zdravucky

helen5
11. jún 2011

@lenkalienka01 na aku krv ideš a čo tak neskoro budeš si pichat kvoli čomu tak neskoro a načo ti budu brat krv mi ideme už nas budu učit pichat si do brucha iniekcije a som zvedava či to zvladnem si pichat

helen5
11. jún 2011

@zabka60 zaleži ako sa citite a to ideš celkom 1 krt ešte si tam nebola tak to najprv zoberu manžela a ty budeš pisat papiere najprv z manželom a budeš čakat na manžela on da spermie a potom vam povedia kedy mate ist na buduce a tebe zoberu krv aj pojdeš na kozu na vyšetrenia

zabka60
11. jún 2011

@helen5 aha a potom volaju ake som mala vysledky vsak??bo zevraj spermogram nam povedia do 2hodin tak nejak...a on ide sam do tej miestnosti,kde da spermie?? 😀

petuska123
11. jún 2011

ahojte.tak este 2 dni a zacinam so stimulkou na ivf.dufam ze teraz mrcha nebude meskat 😖

moniatko13
11. jún 2011

@kiosk ja práveže som čakala to najhoršie,lebo 8 deň po transfere som mala raz troška krv a to iste sa opakovalo aj na10 aj 12 deň,ale vtedy som si už spravila test a bola tam slabulinká čiaročka,potom na druhy deň už bola silnejšia,tak sme išli do centra na sono a docent to tam hneď videl,že sa to uchytilo,že ani hcg nebudem potrebovať na potvrdenie..tak asi tak to u mňa prebiehalo..
@petuska123 prajem ti veľa,veľa štatistička mm nech neštrajkuje a dostaví sa kedy ma..držím palce 😵 😉 🙂

kiosk
12. jún 2011

@moniatko13 no, ja som dnes zacala spinit, tak som v panike, snazim sa ukludnit a test si uz urcite robit nebudem :( vsetko je tak ako ma byt...

danutta
12. jún 2011

Ahojte kocky.Potrebujem 8 kusov Menopuru,nezostalo,prosim Vas niektorej.Velmi by ste mi tym pomohli.Prajem pekny den vsetkym.Piste do IP 🙂

zabka60
12. jún 2011

ahojte babulky prosim povecte mi,ked prideme do iscaru,tak mm pojde sam do miestnosti na spermie,ci mozeme si spolu??bo neviem ci sa tam uvolni a ako to tam je??nejake casopisy,ci videjka ci ako to tam je,,dakujeem idemme zajtra

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre