Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

sliver
16. jún 2011

@petuska123 - zmazali mi ju 😒 a už ma to nebaví si nejakú stále vyberať, hlavná vec že som ju tam mala pol roka a nikomu nevadila a zrazu.... fest ma to nahnevalo..... potom tu je každý bez fotky lebo.........
budeš sa môcť slniť, slniečko nič neovplyvňuje, skôr by som povedala že môže pomôcť lebo budeš vegetiť a hlavne že ty budeš v pohode, to je najdôležitejšie!!!
no po odbere po narkoze by som na slnko nechodila....

terry123
16. jún 2011

Caute babulky.
Tak som dnes po prvej poradni, uz mi vypisali tehu knizku 🙂 Vsetko je O.K, srdiecko som vsak nepocula,aj som sa zabudla na to spytat....ale citala som,ze je pocut tak v 12tt....no niektore ste pisali, ze aj skor. 😒 Srdiecko ste poculi u svojho gynekologa, ci v inej poradni?
@micikatka Na PN som od gynekologa. Vychadzky mam od 9.00-12.00 a od 14.00-18.00h.
Na tu zahu poskusam vselico, som sa zasobila tym, co som vygooglila na nete proti zahe...polystryreny, slane tycinky, neochutene burizony,piskoty,mandle....skusala som aj horcicu, no ta mi nezabera 😒 Drzim aj tebe palce, nech taketo chute a stavy riesis coskoro aj ty 😉
@zabka60dakujem 🙂 Aj k Vam fazulka urcite pride coskoro 😉
@micikatka @lubka0506 @bbtina @daska1977 @sliver
Aj mne o tych neobmedzenych vychadzkach hovorila kolegyna, no ona bola tehotna uz davnejsie....takze to uz padlo ako pisete. No je to o drzku byt viazana len na urcite hodiny, no co uz...snazim sa to dodrziavat...no cez vikendy to tiez trosku natiahnem....ved snad by sa nedovalili trebars v nedelu o 21.00 😠

bbtina
16. jún 2011

@terry123 juuuj aby si sa nečudovala, ale zase v nedeľu o takom čase by nemuseli, len oni sú riadne vychcaní. Mne keď prišli, tak bolo 13,15 v sobotu, čiže medzi dvoma prestávkami a to som teda doma nebola

micikatka
16. jún 2011

@terry123 a to uz mas knizku? som pocula ze skor ako po 10-11 tyždni nechcu vypisovat knizky. tak gratulujem ze je vsetko ok. potesila si ma.

terry123
16. jún 2011

@bbtina No jasne, ze su presibani 😠 Ked som bola pred rokmi dlhsie na PN,tak mi prisli na kontrolu 2x rano pred 9.00h. Teraz som zatial kontrolu nemala....
@micikatka Diki 🙂) No knizku nemam este doma,lebo ju poslali do labaku na dopisanie krvnej skupiny.Na buduci tyzden si skocim pre nu. 😉 Lekar mi povedal, ze som zhruba na zaciatku 10tt. 😉 a on je velmi zlaty, asi je len o rok starsi odo mna 🙂

micikatka
16. jún 2011

@terry123 a kolko ze mas rockov? ak to nie je tajomstvo. a odkial si?

gabi.k
16. jún 2011

@helen5 takto...si sa ma pytala, ze ako vyzera ta injekcia...ktoru si picham... tak som to vysvetlila, ze jedna injekcia je normalna, musis si nariedit roztok a prasok a potom natiahnut cez ihlu do striekacky a pichnut pomocou najtensej ihly (oranzova farba) do brucha a potom si picham pomocou pera...vola sa to Puregon Pen - a to su take male ihlicky do pera - a ze vraj to vyzera ako ked si pichaju cukrovkari... tak preto som totak napisala...dufam,z e si ma teraz pochopila 🙂

micikatka
16. jún 2011

baby a poculi ste o teste ktory vam vopred urci pohlavie babatka? este skor ako pojdete na sono? vraj stoji 34 eur. a chcela bysom vediet ak ste to niektora skusila, tak ze ci vam vysledok bol zhodny ako vam povedal doktor pri sone?

helen5
16. jún 2011

@ivta5 ahoj tak už od zajtra 17 sa začinam pichat 150 tenke ihli tak dufam že to zvladnem a ako kebi ta mrcha jedna vedela čo sa bude diat aj dorana mi prišla mrcha tak preto sme už od zajtra začiname pichat

helen5
16. jún 2011

@gabi.k ahoj už viem ako to vizera lebo už od zajtra rana sa budem pichat aj ja . tak mam iednu ihlu na natahovanie a oranžovu pichnut Merional 150 dve tie ampulki a tak pichnut jednim roztokom a dve flaštički prašku . tak som zvedava lebo hned rano prišla aj ta mrcha ako kebi už vedela čo sa ide diať

helen5
16. jún 2011

@helen5 ahojte babi kto bol dnes v martine okole 10 do 11.30

helen5
16. jún 2011

@terry123 ahoj a a ty maš kolko rokov

helen5
16. jún 2011

@micikatka ahoj ty si bola dnes v martine a oktorej si tam bola už

helen5
16. jún 2011

@zabka60 Ahoj moja ja už od zajtra sa picham . dnes rano ako kebi ta mrcha vedela načo ide tak aj došla . tak už zajtra sa rano picham tak dufam že to zvladnem

micikatka
16. jún 2011

@helen5 nie nebola. ja este len pojdem aj ked neviem kedy. ty si tam uz bola?

zabka60
16. jún 2011

@helen5 ahooj no tak to je super,ze ides pichat uz,tak ti prajem vela stastia a nech vam to dobre dopadne..a ked dopichas,tak ako dalej??

zabka60
16. jún 2011

@terry123 no dakujeme pekne cca do mesiaca abo dvoh ideme na iui,tak nam potom drzte palceky 😉

micikatka
16. jún 2011

@zabka60 ahojky ak osi pochodila v martine?

micikatka
16. jún 2011

@zabka60 velmi ma to zaujima lebo ja mam ist niekedy v juli, tak bysom chcela vediet co ma čaka.

ivta5
17. jún 2011

@helen5 Ahojky, a vy ste boli len s koordinátorkou či aj docentom??? Neboj sa, myslím že prvá injekcia bude asi najhoršia a tie ostatné už sa budú pichať v pohodičke. Sa mi machruje, ale mne keď berú krv tak sa nemôžem pozerať, keď mi ide pichnúť ihlu, lebo by ma vystrelo 🙂 , ale my sme šikulky a všetko zvládneme 🙂. Mrcha Ti prišla určite zo stresu, to ja mávam bežne, mne chodí niekedy už 24 deň cyklu 😠 . Ozvi sa mi potom, ako si zvládla prvé pichanie. Držím palčeky.

petuska123
17. jún 2011

ahojte baby tak uz som v praci.takze dnesne sono dopadlo tak ze poobede okolo 14 hod.mam este volat do caru ci sa mi zvysia davky zatial je uroda na jednej strane 11 kusov a na druhej 3 a volake drobce.tak celkom fajn kedze mam ten kratky protokol. 😉 a v pondelok zas na sono

micikatka
17. jún 2011

@petuska123 to akoze 11 folikov? wau. tomu sa fakt hovori uroda. drzim prsteky

sliver
17. jún 2011

@petuska123 - parádička moja!!! len si ich mojuškuj nech pekne dozrievaju vajíčka v nich!!!!
možno tronfneš môj rekord a to 20ks 😀 😀 😀 😀
ináč rada nad zlato, pi strašne veľa vody aj nasilu keby ti mala tiecť ušami 😀 😀 😀
aby si nedostala hyperstimulačný syndróm, dostáva sa dosť často pri väčšom množstve dolíkov, ja som ho mala tak mysli na mňa a pi a pi a pi.....

terry123
17. jún 2011

@micikatka @helen5 Ahojte. Ja mam 34 rokov @micikatkanapisem ti este IP 😉
@zabka60 Budeme drzat palce aj na nohach 😀 😀
@petuska123 Pekny pocet folikov 😉 este ich poriadne "nadopuj", nech su kvalitne 😀 😀 😀

zabka60
17. jún 2011

@micikatka ahoj spg mame vyborny az ukazkovy,no ja mam pco vajecniky,takze bude iui,30 juna ideme na genetiku,uvidime ako to dopadne,ale dufam,ze super

zabka60
17. jún 2011

@micikatka ahaa neboj budes vo vybornych rukach,prides tam,je tam tetuska na recepcii,velmi mila,manzel vypise papiere na spg a odvedie ho ho izbicky,kde das spg a teba zatial vyspoveda setricka a budete cakat kym vas nevezme pan doktor a tam vam uz povedia,co a kde je problem 😉 urcite sa nemas coho bat,ja som sa nebala ani troska

zabka60
17. jún 2011

@terry123 dakujeme kraasne 30juna ideme na genetiku,hadam vsetko pojde ako ma a coskoro bude iui a krasny balicek do bruska 😉

micikatka
17. jún 2011

@zabka60 a ty si sa tam sama objednavala? ako dlho trvalo od objednavky do vtedy kym ste tam naozaj sli? a dakujem ze si mi to takto pekne rozpisala. aspon budem vediet do coho idem.

zabka60
17. jún 2011

@micikatka no objednala som sa sama,cislo som nasla na nete a cakali sme cca 2 tyzdne..a nelutujem,vobec,uzasny ludia a personal,moj zensky nebol schopny pol roka mi povedat,co mi je a preco sa nam nedari a prisli sme do centra a bum,beehom 5 minut pocas vysetrenia mi povedali diagnozu a navrhli riesenie 😉

micikatka
17. jún 2011

@zabka60 no ale nemala si nejake zaznamy od tvojho gynekologa so sebou? a odkial si?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre