Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

lubka0506
20. jún 2011

ahojte 🙂 @micikatka to akoby som čítala o sebe. Aj ja som mala takého doktora kázal mi merat BT a potom sa na to ani nepozrel. A merala som tri roky a nič so mnou nerobil.
...baby hovoríte že prefuky bolia? Aj ja som to počula že to bolí,robili to aj mne,ale mne to robili pod narkozou. Takže ani neviem. Bolelo až potom. 😒

gabi.k
20. jún 2011

@petuska123 a aky si mala pocit z pohovoru s embryologickou? ozik neviem ci som sa ta pytala, ale vy idete na IVF? Ja som dneska tiez bola na krvicku a sono, zevraj vajka pomaly rastu ale ze musime opatrne kedze mam PCO vajecniky, ale diktovala Dr. dost vela - no pravdupovediac som sa na pocet nepytala... mne Doc. dnes znizil davku Puregon a v stredu znova...a odber pravdepodobne v pondelok... ze uvidime...

micikatka
20. jún 2011

@lubka0506 a teraz mas ineho doktora? a tento s tebou ako zaobchadza?

zuzu100
20. jún 2011

@gabi.k 1. ráno pomáhal môj manžel, ale 2.3 deň bola som doma sama, takže musela som zvládnuť...

zabka60
20. jún 2011

@helen5 vdaka budeme sa aj my snazit,aby vsetko dobre dopadlo

daska1977
20. jún 2011

@petuska123 peti, neboj, mne povedali, že dôležitá je kvalita a nie kvantita... ja som na jednom nemala skoro nič... všetko dobre dopadne... 🙂 😉

helen5
20. jún 2011

@tinara23 aspon niečo maš a ty maš kolko 34 nie a ako sa maš inakšie

helen5
20. jún 2011

@moniatko13 diki zajtra idem na sono a na krv dnes mi robili pred operačne višetrenia či ma budu moc uspat a ty si sa ako citila ked si sa brebrala z narkozi bolo ti potom zle ja si picham terazraz dene rano

helen5
20. jún 2011

@ivta5 dufam abi si mala pravdu lebo ja som ešte nebola uspata a dufam že sa aj preberiam moja stoho šoku no mi sme im povedali minuli štvrtok čim skvor začneme tym lepšie a oni že najprv musim dostat mrchu a vtedy začneme a ja som im že ja už mam tak hned ma dali už na iniekcije od piatku si picham Merional 150 a riedim tu vodičku pichneš do prašku vitiahneš to budeš mat dva druhy ihiel ja mam zelene na miešanie a ružovimi si picham do brucha to su take tenke ale neboli ma nič len dnes mi ide hlavu roztrelit a smrkam niejako inač všetko okej zajtra rano mame tam bit na 7 rano

helen5
20. jún 2011

@zabka60 všetko bude okej mam strach ale dufam že to dobre dopadne z mojim vekom zajtra rano už idem na 7 tam mame bit

ivta5
20. jún 2011

@helen5 je to tak môžeš mi veriť, ja keď som chodila pred Iscare do Heliosu, tiež som sa na to pýtala a ubezpečili ma aj tam, že ma len prispia žiadna intubácia. A to je jedno, že si začala pichať od druhého dňa, kedže si písala, že si mrchu dostala vo štvrtok a prvú injekciu si si pichla v piatok. Oni Ti dali všetky lieky aj ihy a striečkačky, či Ti dali predpis a ty si si to musela zohnať z lekárne
Pekne sa prelieč, uvar si dáke bylinkové čajíky a treba sa vypotiť, aby si bola v pohode. Už o 7.00 no dosť skoro tam máte byť. A ty si od Martina, či z iného mesta? Zajtra držím palčeky, aby si mala super výsledky.

helen5
20. jún 2011

@gabi.k ahoj mi ideme rano na 7 tieš na sono a krv tak som zvedava ako to dopadnem a ja si picham Merional 150 zajtra ked pojdem tak rano sa nemam pichat vraj az poobede a ked si bola na krv moja si jedla doma niečo aj pila abi som vedela

helen5
20. jún 2011

@ivta5 som od popradu a dali mi recepty 2 a ja som si musela kupit sama a bolo to dost drahe 12 kusov zkaždeho a striekački aj take aj take hrubšie a tenke na pichanie

helen5
20. jún 2011

@lubka0506 ahoj čo su to tie prefuki čo to je vobec to som nepočula ešte

helen5
20. jún 2011

@ivta5 zajtara sa ozveme ideme odichovat zajtra nas čaka tažki den tak pa zajtra

zabka60
20. jún 2011

@helen5 a uz ti budu aj babo vkladatt i este nie???neboj budeme na teba mysliet,nestresuj 😉

ivta5
20. jún 2011

@helen5 no tak to sa tiež pekne nacestujete hore dolu. Nerozumiem tomu, podľa akého kľúča si zdravotné poisťovne určili, že IVF budú prispievať na lieky pre IVF len 3 krát a len do 39 roku veku, je to pekne nespravodlivé 😠 , lebo však stále si platíš zdravotné poistenie a tieto veci si už musíš hradiť sama. Ak dobre rátam, tak si ideš pichať 12 dní??? A ty máš dlhý protokol?

ivta5
20. jún 2011

@helen5 Tak sa držkaj, držím palce pá

sony44
20. jún 2011

ahojte babulky
vidím, že tu máme nové tváre....nemám nejako čas prispievať a ani nemám nič nové.....šetríme na 4. pokus
minulý týždeň som bola na odbere krvi na AMH, výsledky za mesiac...ale nejako nás to nenahána....
@sliver - ako sa máš??? ako napredujete so Soničkou??? domček ako??? pokračujete???úspešne???
@moniatko13 - teším sa z Vás....dúfam, že ste ok a ty si to vychutnávaš!!!!držím palce....
a Vám ostatným tiež držím palce, aby Vám to vyšlo na prvý šup....

sliver
20. jún 2011

@sony44 - jééééj ahojkaj, si tu dávno nebola 😉
my sa snažíme nerozdvojovať 😀 😀 😀 a uvidíme dokedy... dúfam že to vydržíme čo najdlhšie... už nás trápilo skracovanie krčku, teraz opuchy... no tak sa snažím kludový režim... ležím a oddychujeme so Soničkou... ako keby už prišla na svet tak je všetko OK lebo ona je už schopná a riadne vyvinutá a tiež už mám pre nu všetky vecičky nachystané ale aj tak sa mi to zdá skoro tak to nechcem až toľko unáhliť.... aspon do 38tt vydržať 😉
o domček sa stará budúci tato 😉 ... chceli sme sa sťahovať pred pôrodom ale ked sa tak tlačí von tak sme tomu dali free priebeh a budeme sa sťahovať až v auguste aj s maličkou....
jéééj ako si ma potešila že si sa ukázala a spomenula na nás 😉 netreba ss nikam naháňať... všetko chce svoj čas 😉 tak šetríte? a čo dovča? bude nejaká???

lubka0506
20. jún 2011

@helen5 tomu sa ludovo tak povie. Zistuje sa tým či máš priechodné vajcovody. Vstreknú do vajcovodov kontrastnú látku a ked prejde tam kam má tak máš priechodné vajcovody. 😉
@micikatka ano mám iného doktora a zaobchádza so mnou velmi dobre. Najprv ma tiež pozoroval,potom som brala clostibegyt,a všeličo iné a ked videl že mám stále problémy tak ma liečil. Nie ako ten predchádzajúci. Predtým som mala stále mykozy a neliečil ma tak zostali následky! 😠 Zrovna dnes som sa už načisto odtial odhlásila,ale nechodila som tam aj tak viac ako 3 roky.... 😖 Takže z toho vyplýva ked nie stespokojné z lekárom tak ho treba vymenit!!! Ja osobne som to mala urobit dávno!. Držím vám prsty! Dobrú noc. A ozaj ja idem do MT vo štvrtok,ale iba vypísat papiere do poistovne. 😉

gabi.k
20. jún 2011

@zuzu100 🙂 tak super ze si to zvladla... ja vravim,ze moja prva injekcia bola najlepsia,,,lebo som nevedela do coho idem 🙂) mas aj modrinky?? ja uz hej...ale dako dobojujeme no nie 🙂 ?? 😉

petuska123
21. jún 2011

@gabi.k ano ideme na ivf ale s icsi.no aj my zas v stredu na kontrolu.a odber piatok alebo sobotu..no tak asi nebude spolu lezat na izbe 😀

zuzu100
21. jún 2011

@gabi.k Mám aj modrinky 😖 Dnes ráno som pichla injekciu na tretí pokus - 2x strašne bolelo ako som pichala ihlu, takže som rýchlo vytiahla von, na 3x som našla také miesto, kde som nič necítila...

petuska123
21. jún 2011

@zuzu100 😖 ha mam tiez modriny a miesto vpichu bolestive. ale tak uz dako vydrzim vsak sa mi to krati

zuzu100
21. jún 2011

@petuska123 máš tiež dlhý protokol? Ja pichám dipherelin 5. deň, po menzes začnem pichat aj Menopur...Neviem ako sa zvládnem pichať 2x každý deň 😖

petuska123
21. jún 2011

@zuzu100 nie ja mam kratky protokol. pomaly uz budem koncit s pichanim . zajtra na sono a na krv a potom uz na opu koncom tyzdna. och 3 dni si picham s dvami inekciami a uz mi to leze aj na nervy samu seba dokatujem. 😠 pomaly uz ani miesto na vpich nemam vsetko naokolo boli na dotyk od ihal. 😠

petuska123
21. jún 2011

no dneska dako brucho boliiiiiiii 😖

micikatka
21. jún 2011

@lubka0506 papiere na IVF do poistovne? a ako dlho trvalo kym ste si podali ziadost a kym vam ju schvalili?

ivta5
21. jún 2011

@helen5 Ahojky, tak ako si dnes dopadla, verím že máš výborné správy.
Prosím Ťa, chcela by som sa opýtať, či od piatku, teda začatia pichania injekcii citiš dáke zmeny? Myslím tým, že či bývaš nervózna a pod. Niekde som čítala, že vraj ženy po pichaní injekcii pred IVF mávajú rôzne stavy, nervozita, priberanie z dôvodu zadržiavania vody v tele a pod.
Dík

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre