Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

helen5
25. jún 2011

@petuska123 nezabudni že nesmieš sa najest a ani pit aj umreme tak dlho aj po zakroku nam daju iba čaj vraj budeme o hlade a oktorej pojdete z domu v piatok ste o ktorej šli z domu

petuska123
25. jún 2011

@helen5 cca o 7 rano nam cesta trva 45 min.

helen5
25. jún 2011

tak to mate kratko a odkial idete mi cez ružomberok a mame 1 .5

petuska123
25. jún 2011

@helen5 my chodime cez sturec.

helen5
25. jún 2011

@petuska123 a to je kde moja cez ktoru stranu a ake mate auto v BB mam kolegina sa tam odstahovala ale neviem kde teraz niekde pri bile si rodačka z BB alebo si sa tam len vydala mi už ideme tak zajtra popišeme maj sa dobru noc a nezabudni na iniekciju

petuska123
25. jún 2011

@helen5 ano som priamo z bb.ok tak sa maj

v555
25. jún 2011

@helen5,neviem,či ti to napíšem tak aby si to pochopila ale budem sa snažiť.Do 39 veku ženy prepláca poisťovňa polovicu liekov na stimulku,odber oocytov,a všetky odbery a soná čo sa robia počas stimulky.Ak už to niekto prekročí alebo to nestihne do 39 veku,tak si to všetko hradí sám.No a kedže ja mám už za sebou 4 IVF tak si to cvakám sama,lieky,každé sono, každý odber krvi,odber oocytov,ICSI-síce to sa aj tak platí vždy.Smiem sa opýtať koľko máš ty rokov??no a momentálne nerobím nič,len oddychujem a chystáme sa na dovolenku.začíname okolo novembra,asi pôjdem na Softku.

petuska123
26. jún 2011

@gabi.k haloooooooo co je stebou?? ☹ ozvy sa nam

petuska123
26. jún 2011

no tak obedik sa uz vari.pomaly aj zerkat budeme.plnena paprika mnam 😝

sliver
26. jún 2011

@petuska123 - ahoj, ako sa cítiš?
si nervozna? či?
držíme veľmo palce!!!

v555
26. jún 2011

Chcem sa opýtať:" Pod Vysokými Tatrami v škole zabudli hodiť do abecedy Y alebo tam vôbec toto písmenko nepoužívajú?????" 😀 😀 😀 😀 😀

v555
26. jún 2011

Baby,ak vám zostanú neotvorené injekcie,neberte ich do centra,predáte ich tu na koníku,až keď už budete po prvom trimestri.To je len dobrá rada pre Vás 🙂 🙂 🙂

petuska123
26. jún 2011

@sliver ahoj citim sa fajn.rano budu stresy 😖 a sracka urcite 😀

v555
26. jún 2011

petuska123,a ešte otázočka,som otravná viem,koľko sa ti vytvorilo oocytov

petuska123
26. jún 2011

@v555 no cca 10 .zajtra ti napisem presne ako som dopadla pri odbere.ok??

v555
26. jún 2011

tak to si super zareagovala na lieky,to bude fajn 🙂 🙂 🙂

petuska123
26. jún 2011

@v555 a ty si nebola spokojna v heliose ze ides do iscare??

gabi.k
26. jún 2011

@petuska123 ahojko... prepac--ale vera som bolo mimo provoz... takze tak... vsetko prebehlo dobre... su zlati tam.. a ta starostlivost je skvela, sestricky ta hladkaju 🙂

gabi.k
26. jún 2011

@helen5 ako vies ze nerobi? hm... ja viem ze robi...mojaaa... odber mi robili

gabi.k
26. jún 2011

@petuska123 no vidim, ze ste tu o mna mali obavy.. tak nebojkaj vsetko OK dopadne... riad sa len pokynmi lekarov... ja viem ze som mudra, ale ono to tak nie je, som len o jeden den popredu 🙂 ked sa ta budu pytat ci ta nieco boli priznaj to, v piatok mi to poradila tu jedna kocka, ze sa nemam hrat na hrdinku...mala pravdu..ked odchadzas z centra tak ti skoro nic nieje, ale ked som dosla domkov som bola rada, ze mi dali lieky od bolesti...
po odbere mi doktor povedal,ze mame nejako 9 vajok, ze je spokojny... no potom dosla embryologicka a ta nam povedala,ze odobrali 20 ale ze 10 je zrelych, no ale ze tie ostatne este mozno dojdu.. 🙂 dnes rano sme tam na 8,00 mali volat a povedala nam,ze dozrelo do dobrej kvality este par,tak ze 14kuskov mame... no a v utorok ideme na kontrolu krv a sono, ci je vsetko po odbere OK...budem mysliet na teba zajtra

sony44
26. jún 2011

@gabi.k ahoj, moja, tak to si mala super úrodičku....takže máte 14 oplodnených embryjok???? supeeer....tak nech sa im darí. A TY hlavne veľa veľa pi ( aj 4-5 l), veľa mliečka, mliečnych výrobkov...naozaj! nepodcenuj to...kedže si mala veľa vajok, môžeš mať nábeh na OHSS a preto máš prísť aj na kontrolu, aby to včas zbadali, ak by sa niečo dialo....a nebude dobre, hned volaj....a ak Ta niečo bude bolkat, liečiky môžeš, lebo tam ešte zatial nemáš tvoje bábatko.....

petuska123
26. jún 2011

@gabi.k tak super.joj takze potom k veceru bola bolest???bolest brucha???na dalsi den po odbere som mala na plane ist do prace??budem schopna?? no a to som si myslela ze uz len na vklada pojdem a zas na sono a krv?? 😢

helen5
26. jún 2011

@petuska123 už si nachystana na rano moja

petuska123
26. jún 2011

@helen5 joj veru ze este ani nie. 😒 ani v sprche som este nebola ako sa mi nechce

helen5
26. jún 2011

@v555 ano musi si sama všetko hradit sama ja mam už toho roku 41 a preto tak to už si vela mala ked až 4 krat a stale nič a ked si bola tie 3 razi si aj ty niečo už platila alebo ako to si už kolko si už vrazila do toho ked si už na 4 kolo tak ti fak nezavidim

helen5
26. jún 2011

@gabi.k tu niekto pisal že vikendy maju vraj volno tak ja sa len pitam som nevedela a ako ste vi natom kedy idete na zakrok vi

petuska123
26. jún 2011

@helen5 gabi bola vcera na odbere

helen5
26. jún 2011

@petuska123 ani ja ešte tak dufam že to zvladneme a vi skadial chodite do martina sktorej strany prichadzete mi od Ružomberka

petuska123
26. jún 2011

@helen5 my z bb a potom smer sturec

helen5
26. jún 2011

@petuska123 ktovie ako dopadla a čo si dnes odichovala ako mi

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre