Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

janemari
27. jún 2011

@sony44 máme sa celkom fajn, okaňa ma poslucha,alebo ja ju 😀 A co sa tyka napredovania,tak stojím na mieste ,ale dufam,že sa konečne pohnem dalej a ked sa to stane dám ti vedieť. Držíme vám palčeky,všetkým snažilkám.

ivta5
28. jún 2011

@sliver ahojky, uf 😨 tak to som nevedela, že sa môže ešte aj niečo takéto vyskytnúť. Moja, to si si musela vytrpieť. A ak sa môžem opýtať, ako Ti odsávali vodu z brucha? To si musela chodiť do MT, či Ti to robili u Vás?

petuska123
28. jún 2011

bre rano baby.tak som volala do MT takze oplodnilo sa mi 6 vajok.vo stvrtok zavolat ako sa im dari

moniatko13
28. jún 2011

@petuska123 blahoželám,posielam im veľa sily,nech sú z nich skveli bojovníci,a krásne rastu.. 😵 😵 😵 😵

petuska123
28. jún 2011

@moniatko13 dakujem- 😉

ivta5
28. jún 2011

@petuska123 ahojky, vauuuuuu super srdečne gratulujem, nech len pekne rastú.

mabumi
28. jún 2011

ahojte, ako sa tu mavate 🙂 ?

@petuska123 tak teraz ta caka to najhorsie cakanie 😅 . prajem ti aby vysledok stal za to 😵
@janemari ahoj mojka, ako rastiete? uteka to riadne vsak? ako sa vam dari? citam, ze sa zas nic nehybe 😒 ? tak ti drzim palce 😵 nech to uz je vsetko cim skôr len minulost.
@sony44 kedy do toho idete? tusim v auguste? myslim na vas 😉
@moniatko13 a ty ako moniatko, rastiete? 🙂

moniatko13
28. jún 2011

@sony44 posielam ti kúsok z mojej šťasteny,nech pekne našetrite na 4 ivf a na žiadne darcovstva už nebudete potrebovať peniažky...držím palce a budem na teba myslieť aj s bublinkou..
@gabi.k ako sa máju tvoji bojovníci?dúfam,že pekne rastu a čim skôr nech idú maminke do bruška..drž sa 😵 😵 😵

moniatko13
28. jún 2011

@mabumi ahoj moja,,akurát som prišla z prvej poradne už mam aj tehu knižku..zatiaľ sa mame s bublinku dobre o týždeň idem do MT na sono,tak uvidím čo mi docent povie.. 😵 😵 😵 ..a ty si ako nažívaš,operáciu už máš za sebou,alebo doktor ma stále dovolenku..

mabumi
28. jún 2011

@moniatko13 on este len teraz niekedy ide na tu dovolenku. ale ta operacia sa vraj ma robit po mrche, tak preto tolko cakania. mrchu mam dostat teraz niekedy, takze aj ked pride z dovolenky, budem zas cakat. uz sa to snazim neriesit. aj ked viem, ze kazde krvacanie mi pravdepodobne spôsobi len dalsie tazkosti 😒 .
tak to je dobre, ze si pekne rastiete 🙂

helen5
28. jún 2011

@ivta5 no nevelmi dobre musim počkat teraz do pol desiatej čo nam povie pan doktor dalej

helen5
28. jún 2011

@petuska123 dasa ja som si dala ibalgin od bolesti už si volala dnes na 8 ako ste dopadli mi nie dobre . čakame na pol desiatu teraz čo nam povie docent dalej čo sa bude diat

moniatko13
28. jún 2011

@mabumi pri to čakaní budem na teba myslieť..nech ti to dobre dopadne.. 😵 😵 😵 😵

petuska123
28. jún 2011

@helen5 a co vam povedali?? 😒

moniatko13
28. jún 2011

@helen5 čo sa prihodilo?dúfam,že to nebude až také zle a docent vám povie dobre spavý..

helen5
28. jún 2011

@petuska123 asik nie vela ked rano sme volali a nič stoho je slabe a vy ako ste dopadli a čo vam povedali ked si sa vratila zaplatit . dali ste celu davku či na polovicu

petuska123
28. jún 2011

@helen5 my sme dali celu davku. my mame oplodnenych 6 vajok 🙂

helen5
28. jún 2011

@moniatko13 ta nam povedala že nič stoho je slabe tak mame volat z pprimarom o pol desiatej a vy ako ste dopadli rano

helen5
28. jún 2011

@petuska123 a to je ako teraz dobre a zajtra zase musite volat však ako dalej ked bude okej tak ich vam vložia sobotu alebo v nedelu

helen5
28. jún 2011

@petuska123 gratulujem a drž sa nič take ťažke nerob abi sa vam ujalo moja a držim vam palece nech vam to dobre dopadne všetko večer tu budeme okolo 18 tak sa maj

sliver
28. jún 2011

@ivta5 - zospodu takou ihlou a hadičkou.... chodili sme na to do Iscaru, nebolo to nič príjemné ale potom som si už na to zvykla 😉 bola som asi 5krát.... ale urobíš všetko preto aby sa tam to miminko udržalo.... toto v tom momente vôbec nebolo dôležité.... mna zaujímalo len či tam bublinka je a zakaždým mi potvrdili že áno tak mi to nevadilo 😀

@petuska123 - jéééj pekne 6 kúskov, držím veľmo palce, to pri krátkom protokole je riadny úspech, super bopjovníci, nech bojujú a idú čo najskôr k maminke 😉

petuska123
28. jún 2011

@sliver 🙂 🙂 🙂 ano ano,a nech sa riadne hahryznu a nepustia lenv case porodu 😀

petuska123
28. jún 2011

@helen5 no tak potom co mas zle??ked cez vikend mas mat vklad??

gabi.k
28. jún 2011

@moniatko13 no dako to embryologicky poplietli....tak ze nie 14 je oplodnenych ale 7 ... 😖 no nevadi... staci 2 ked sa ujmu no nie??? akurat som dosla z MT... aj mne dnes tahali vodu ako pisala Sliver.... no vo stvrtok al.piatok sa ide na vklad, len uvidime ako dopadnu este embryjka

gabi.k
28. jún 2011

@sliver no dnes som to zazila.... ked som videla tie instrumenty tak som mala dost, ale celkom sa to dalo vydrzat, az na tie dva okamihy... 😠 vpichnutie a vybratie ihly a ty si mala vela tej tekutiny? ja 120ml...

lenka_21
28. jún 2011

Baby, fakt mi neviete poradit???

Caute baby, ja som tu prednedavnom pisala ... tiez chodime do MT a dorazili uz aj vysledky ... bohuzial FSH 9.54 a AMH 0.38 ☹ ☹ Je tu niektora z Vas co ma podobne vysledky a napriek tomu ide skusit IVF?
Robili niekomu z Vas opakovany odber a je tam nadej, ze ten vysledok nemusi byt 100% (samozrejme dufam v lepsi 🙂 🙂 🙂

sliver
28. jún 2011

@gabi.k ☹ ale pozitívna správa je že keď má kočka OHSS tak je lepšie uchytenie vajka 😉
u mňa vybratie bolo v poho, len to pichnutie... to ked som vydržala tak som si už potom vydýchla a bolo fajn 😉 ale však poznáš 😉
to je normálne že oplodnené vajká klesajú, ono síce je ich veľa ale namávajú až takú kvalitu... mne nakoniec zo 14 ostalo v den vkladu 5, čiže sme jedno vložili a 4 zamrazili, aj to je super
hlavne nech nejaké ostanú na vklad a zamrazenie!!! nemusí ich byť 14 😉 čo by si s toľkými deťmi robila 😀 😀 😀
ja som mávala tak okolo 200ml každý druhý deň a potom menej a menej...

gabi.k
28. jún 2011

@sliver jeeej si ma potesila..... s tym uchytenim.... 😅 no jasne ze v dnesnej dobe stacia 2 deticky.... 14 to by bolo moc... my mame predsaa len 3izbovy bytik... 😀 no ja dufam,ze mne uz odsavat nebudu... 😒 a aj ked ano, tak nech je to len v prospech dobra.... som len trosku smutna, ze nemame 1...len 2 a 3 ☹ ale nech sa hoci aj 2 uchyti zubami nechtami.... no nie?

janemari
28. jún 2011

@mabumi ano rastieme,priberáme a ani sa nenazdáme a budeme mat 3 mesiace 🙂 Neboj raz sa vsetko pohne dopredu a potom sa uz nebudem obzerat spat.

mabumi
28. jún 2011

@janemari presne tak 😉 . pozerala som foto, malicka je stale viac a viac po mamicke 😅 .

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre