Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

gabi.k
29. júl 2011

taaaak to urcite!!!!!!!!! baby pomoooooooc.......

helen5
29. júl 2011

@tinka9075 je mi to luto ale možno raz otehotneme babi už ked tak bojujeme vo velkom . vraj ked začinaju bit babi tehotne nemali bi robit nič tažke . len ležat . a ked sa len troška prejst a nič tažke nedvihat . lebo telo je slabe potom . a potom su potraty vraj .

gabi.k
29. júl 2011

😀 😀 😀

helen5
29. júl 2011

@mabumi aj ty si stoho mimo aj ja nechapem niektorych fak asik mi niečo ušlo alebo čo neviem fakt som vedla ztoho všetkeho

helen5
29. júl 2011

@petuska123 Ahoj ako sa maš a kedy začinaš bojovat dalej mi od oktobra . tak som zvedava ako to dopadne všetko

lubka0506
29. júl 2011

@mabumi objednaj toho potrubia viac 😀 pekný víkend🙂

tinka9075
29. júl 2011

@helen5 no budeme len ležat a priberat a nech sa tam ta fazulka drži a ked sa navzajom podporujeme nam sa to všetkym podari 😉

helen5
29. júl 2011

@lubka0506 aj ja som brala dupostan a ako si natom aj ja som mala take podivne ako ty a dokonca len 3 dni ale mna aj pobolievalo brucho kus tak neviem

helen5
29. júl 2011

@crazybabenka a ty si čo misliš ako stym

lubka0506
29. júl 2011

@helen5 ja som na tom tak že momentálne beriem ten duphaston,čakám na schválenie žiadosti a dávam sa do poriadku. Psychika si musí oddýchnut a organizmus tiež. Po tom Duphastone jemné pobolievanie a žiadne krče,nemusela som hltat žiadne tabletky. Takže celkom dobre ale myslím si že až tak dobre to nie je "dusit" organizmus hormonmi. ...a kilá idú hore 😠

crazybabenka
29. júl 2011

@helen5 ???

helen5
29. júl 2011

@crazybabenka to tieš neni dobre še si tak počitaju čo ma prist tak pride . aj samo len treba verit

crazybabenka
29. júl 2011

@helen5 ale to je vec báb....či niečo počítajú alebo nie....keď chceš počítaj aj ty a keď nie tak nepočítaj....nikto ťa do toho nenúti....baby niečo objavili....tak to sem dali na skrátenie času.....ja neviem čo ťa tak dráždi

helen5
29. júl 2011

@tinka9075 a to až teraz berie dovolenku a ja že už je po dovolenkebudem ti držat palce

helen5
29. júl 2011

@tinka9075 neboj sa nič moja hadam hej ked sme sa nato dali

helen5
29. júl 2011

@aninka666 uvidiš čo ti povedia a kedy ste objednani teraz vlasne budem držat palce

tinka9075
29. júl 2011

@helen5 ja som teraz na peenke tak sa budem snažit niečo zamiesit a možno motyka vystrelia budem v tom 😎

helen5
29. júl 2011

@tinka9075 dal bi boh abi sme všetke naraz otehotneli deti narastu a potom pojdeme všetke sa postavit pred nemocnicu . a budeme kivat personalu aj z detmi

crazybabenka
29. júl 2011

@helen5 prepáč.....som len zvedavá....ty máš koľko rokov.....a odkiaľ si?

tinka9075
29. júl 2011

@helen5 jaj to by bolo super a určite by sa potešili že sme štastne no ja som povedala že ked ostanem tehotna tak doc Tomaš dostane velku pusu na lice samozrejme 😅

helen5
29. júl 2011

@lubka0506 budeme vizerat stych tabletkoch ako sudki . len sa kulat budeme z tych liekov mne dal teraz ked dostanem tu mrchu budem brat Logest .to ako začne mrcha jedna tak od toho dna 21 dni celu davku potom 7 pauza zas čakat kim pride to mam do oktobra a potom sa mam ozvat

helen5
29. júl 2011

@crazybabenka nie len som bola sto vedla čo to je ani nechapem celkovo čo tam zistia ked spočitaju to vieš

helen5
29. júl 2011

@tinka9075 ta len niečo porob skušaj ja som sa dala vipisat do roboty kebi som mala čakat do oktobra tak bi ma doma asik klepla depka moja

helen5
29. júl 2011

@crazybabenka budem mat za mesiac aj 5 41 a som od tatier moja a ty odkial a kolko maš rokov ty

tinka9075
29. júl 2011

@helen5 to ja som na peenke mesiac mala som uraz spadla som na koleno tak liečim koleno a snažilkujem popri tom 😉

crazybabenka
29. júl 2011

@helen5 ja 27 a som z Liptovského Hrádku....ale pochádzam z Hodruše - Hámrov

helen5
29. júl 2011

@tinka9075 misliš že sa ti bude dat poboskat ked snim sedi doktorka alebo kordinatorka

helen5
29. júl 2011

@tinka9075 a čo si bola na bicigli albo kolieskove korčule moja musiš davat pozor naseba

tinka9075
29. júl 2011

@helen5 bude musiet ine mu neostava a ked budem tehotna tak mi nebude vadit ani doktorka a ked jej bude luto tak aj jej jednu cmuknem 😀

helen5
29. júl 2011

@crazybabenka a to je kde to Hodruše-Hamrov a teaz niesi daleko odomna moja paru kilometre nie

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre