Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

v555
30. júl 2011

@gabi.k nech vydrží ešte 34 týždňov pekne biť a potom ďalších aspoň 85 rokov 😉

gabi.k
30. júl 2011

@v555 ved toto nech pekne vydrzi... u nas je to zaklad 🙂

v555
30. júl 2011

@gabi.k veď práve,držím palce....

gabi.k
30. júl 2011

@v555 dakujeme... dako sa mi drieme... dnesna "FUN" dako zaspala.... no zajtra to snad roztocime.... dufam ze nam daska1977 nevyplasili ked nam dnes teraz vecer nepise.... snad ju nevyhnali z tejto "ISKAR temy" 😀

v555
30. júl 2011

@gabi.k 😀 😀 😀 @daska1977 sa len tak ľahko nevzdá 😀 😀,veď sme nejaké bojovnice,či nie??? 😉

v555
30. júl 2011

@gabi.k ISKAR téma,mám dosť a že nerob si srandu a zamisli sa nad sebov,dá sa to????? 😀 😀 😀

gabi.k
30. júl 2011

@v555 zamisliet sa dá dá dá.... blá blá blá.... a je tu reklamaaa.... 🙂 bojovnice??? slaby vyraz... chiii...

v555
30. júl 2011

@gabi.k ale kde sú naše bojovnice????pri televízoroch?

gabi.k
30. júl 2011

@v555 asi tak...bolo treba trosku mora a hlbociny kuknut 🙂 no ved zajtra uvidime.... kto to tu nam zabojuje ... ja som asi akurat dovecerala 🙂 ze vraj tvarohovu buchtu a mlieko bolo na chti 🙂 tak som zvedava ze kedy zaspim... 😖

tinka9075
30. júl 2011

@sliver gratulujem nech malička poslucha 😉

sliver
31. júl 2011

nasa Bublinka den po narodeni

v555
31. júl 2011

@sliver jaj jaj jaaaaaaaaaaj nádhera 🙂 🙂 ,tak toto stojí za to všetko cez čo prechádza každá z nás,pfuj pfuj,pfuj,nech sa darí 😉 😉

v555
31. júl 2011

Baby ,neviem,či tu ešte dneska budem,mám veľa roboty,ideme zajtra do Bulharska 😎 😎 a ešte nie som celkom pobalená,nemám požehlené veci,ešte sa vlnia na balkone,nie a nie vyschnúť 😠 .Ale ak sa mi to všetko čo mám dnes na pláne podarí uskutočniť tak večer som tu ako na koni 😀 😀 ,snáď sa mi to vyplatí 😀 😀 😀

tinara23
31. júl 2011

@sliver je nádherná, spokojnučka 🙂

smeyka27
31. júl 2011

@sliver juuuuj zlatucky batostek 😵 zelam hlavne vela zdravicka 😵 ..vsetkym nam zelam,aby sme sa takto tesili 😵

v555
31. júl 2011

@gabi.k ja si dám more od budúceho týždňa ale hlbočinu nemusím 😉

sliver
31. júl 2011

dakujeme, všetkým vam z celeho srdca abz ste čo najskôr pociťovali takú istú radosť ako my...

Kočeny stojí zato bojovať!!! ked si predstavím co vsetko sme si presli... nelutujem ani jednu cestu do Martina a išla by som do toho z nova plná síl, aj ked viem že je to niekedy veľmi ťažké ale NEVZDAVAJTE svoj boj, ono sa vam to stonasobne vrati!!! a to mame len tri dni 😉

daska1977
31. júl 2011

@sliver krásne si nám to napísala... 😵 😵 😵 skoro mi slzička vypadla... prekonať smútok z neúspechu a bojovať ďalej... 🙂
@v555 @gabi.k keby som sa mala vyjadriť pekne po slovensky... mám v p.... 😀 😀 😀 sto ľudí sto chutí a mňa predsa niekto len tak nevytočí... raz mi povedala jedna kamarátka: je dobré byť tvoj priateľ ale veľmi zlé byť tvoj nepriateľ... 😠

sliver
31. júl 2011

@daska1977 - slzy nie su žiadna hanba!!!
ja som ich tiež kopec vypustila a nejednu priamo v Martine....

v555
31. júl 2011

@sliver ,ja tiež a hneď na prvom pohovore s docentom,ale život ide ďalej 😉

v555
31. júl 2011

@daska1977 si moja krvná skupina 😀 😀

zlatanka30
31. júl 2011

@sliver pekne si to napisala,ale niekomu neni sudene mat vlastne.a moze absolvovat aj sto ivf ☹

daska1977
31. júl 2011

@zlatanka30 drahá, nejako si to tu stopla... ja viem, že je to ťažké, ale nás poháňajú vpred pozitívne myšlienky... 🙂

gabi.k
31. júl 2011

@v555 trosku tisko zavidim....ale v dobrom tak si to hlavne pekne uzi, vypni a nacerpaj plno sil..tesim sa na vecer...packo...snad vsetko stihnes pobalit 🙂

@daska1977 jooooj super si to napisala...proste si to vystihla 🙂

@sliver pocujte kocky.... ste kraaaaasne.... tak nech robi len radost ta vasa Sonicka 🙂

helen5
31. júl 2011

@sliver Ahoj aka je krasna banbulka a jak sladko spi mala si normalny porod alebo cisarski moja

aninka666
31. júl 2011

@helen5 ideme tam v utorok, 2.8. tak som zvedavá ako dopadneme

aninka666
31. júl 2011

@sliver gratulujem, krásne babenko máte. nech vám robí len radosť
vidím, že bojovať sa oplatí. 🙂

lenkalienka01
31. júl 2011

@sliver taktiež sa pripájam ku gratuláciam, veľa zdravíčka, šťastíčka maličkej aj vám - šťastným rodičom 🙂

crazybabenka
31. júl 2011

dnes sme boli u deda v práci....naša malá šoférka autobusu

sony44
31. júl 2011

@sliver - jéééj, gratulujem...prajem maličkej a mamičke veľa zdravíčka.........nech sú všetky Vaše dni naplnené radosťou......bambuľka je krásna....prajem skoré zotavenie 😉 😉 😉 a skorý návrat domov.......držkajte sa 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre