Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

helen5
22. apr 2011

@hope2011 ahoj tak som bola vzali mi len krv a podpisala niejake 3 papiere a nič viac šli sme domu teraz ideme 3: maja rano pred 7 už tam musim bit . tak že mi zase budu brat krv na niejake testy tak som zvedava . ja som šla na lačno a vraj sa treba najest a vela pit tak už budem vediet teraz ked pojdem a ty kedy ideš do martina 🙂

hope2011
22. apr 2011

@sony44
@bielalady ahojte.....
no prechadzka bola uzasna...zobrali sme aj mojho smutiaceho brata, lebo sa rozisiel s priatelkou, tak to nebola az taka idylka.ale bolo to krasne...za to dnes rano...boli sme so psikmi na lukach, vsetko je krasne rozkvitnute...ja proste milujem jar...pofotila som moju psiu lasocku...a perfektne pokecala s maminou🙂
a nenamaham sa nejako zvlast...vsak ak by tam aj malicke malo byt...tak mu nijako neublizim, esteze co🙂🙂🙂

hope2011
22. apr 2011

@helen5 no vidis, tak nic strasne to nebolo...a to ste ai vypisovali ziadnost na umele oplodnenie???? ci nie???? no to ti porobia vsetky testy a na zaklade toho budes vediet, co bude dalej...drzkam palce...my si budeme robit test o 12 dni a potom zavolame do centra na vysledok...ak bude negativny tak ideme na IVF.....

zlatanka30
22. apr 2011

babulky poradte mi prosim.ako vybrat zarobeny diphereline z tej apulky,aby tam nic neostalo.mne tam ostalo trosku dufam,ze to nevadi ☹

bbtina
22. apr 2011

@zlatanka30 natiahni to ešte, nevadí, že máš bublinky v striekačke, po tej potom tak poklepkaj ako to robia sestričky a vystrekni až kým nebudeš mať bublinky preč. AK ti tam ostane jedna malinká bublinka hádam sa nič nestane, mne sa akurát tak urobila modrinka, ale vždy som potom naťahovala do striekačky za pomoci ihly a vytiahla som všetko

zlatanka30
22. apr 2011

@bbtina dakujem som maturovala.dufam,ze to bude lepsie zajtra a ak nie musim niekoho najst kto mi to ukaze.ale vzdy tam podla mna nieco ostane

sliver
22. apr 2011

@zlatanka30 - otoč si flaštičku hore nohami a tak to naťahuj, pomaličky.... síce to pôjde trošku ťažšie ale pomaličky to isto naberieš a tiež keď ti tam troška ostane nič sa nedeje....

sliver
22. apr 2011

ozi kočky posielam dnešnú dávku............................

@hope2011 , @sony44 - TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

zlatanka30
22. apr 2011

@sliver tak som to urobila .inac dakujem.pichla som to na 5 pokus aj som si porevala.spomienky z prveho ivf.co uz......

lubka0506
22. apr 2011

@helen5 no bola som síce to nebola koza ale postel a robila mi vyginálne sono 😖 😠 ...nikdy viac...bolo to nechutné!...ale hovorím že to bolo v inom centre 🙄

lubka0506
22. apr 2011

...babule želám vám krásne a požehnané sviatky...a vela šibačov!!! 😉

hope2011
22. apr 2011

@sliver mojika dakjeeeeeeeeeeeeeeeeeem....posielam do brusinka🙂

moniatko13
22. apr 2011

@helen5 ahoj..ja som tam bola prvý krát 17.10.2010.toto je moje 1 ivf ... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 na nejaké zvláštne vyšetrenie som nebola iba bežne,neviem aké budeš mat ty vyšetrenia zaleží čo danému človeku je... 🙂 🙂 🙂 🙂 vy ste asi ešte nemali pohovor s koordinátorkou?ak budeš mat dlhy protokol,ako ja,tak potom keď si budeš pichať injekcie na stimuláciu,tak tam budeš chodiť,každé 2 dni na kontrolu...no a potom si budeš musieť spraviť predoperačné vyšetrenie.. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

moniatko13
22. apr 2011

@hope2011 tak to ma byť,táka pohodička,to ti vrelo odporúčam,len tak ďalej..drž sa.. 🙂 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 🙂 😉

moniatko13
22. apr 2011

@hope2011 test nebude negatívny a žiadne ivf nebude...verime.. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

moniatko13
22. apr 2011

@lubka0506 ďakujeme aj tebe...aj ja všetkým babenkam prajem to iste a tej vody len tak,tak pre zdravie.. 🙂 🙂 🙂 🙂

sliver
22. apr 2011

@zlatanka30 - nebojkaj, aj ja som si porevala pri injekciách.... dokonca aj potom keď som bola už tehu a stále som si pichala fraxiparín.... zjavne máme injekcií akurát dosť
Hlavu hore a šup do toho 😉 držím palce aby ťa smutné chvílky obchádzali, aj keď verím že patria k tomu 😒 ja som sa rozrevala aj pred doc. 😖 ako taká paka.....

moniatko13
22. apr 2011

@bielalady uvidíš aj manželova genetická výbava sa zlepši a bude to všetko OK 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

hope2011
23. apr 2011

@moniatko13 no si velmi zlatucka, keby si tak mala pravdu🙂 aj aj tebe prajem, nech to vsetko dobre dopadne a hlavne nech sa nam vsetkym co najskor konecne splni ta nasa tuzba mat vlastne dietatko.-):-):-)

sony44
23. apr 2011

@sliver - dakujeme...........haaaaam pre jedno zlatíčko a haaaaam pre druhé............
snád bude všetko ok, od transferu stále špiním, myslela som že je to rozdráždením, ale asi nie.......... no nejdem si to asi všímať......
janemari je už doma a majú sa fajn, len keby nebolo toho jej mm, maličká je vraj zlatučká....

sony44
23. apr 2011

a ozaj - dobrééé ráno.....dnes bude zas krásny deň.......

helen5
23. apr 2011

@lubka0506 a to je ake to sono ako to vlasne ved ked žena silno krvacia tak ako to zo spodu možu višetrovat ja nechapem v martine mi len krv a nič viac a šli domu teraz ideme 3 maja

helen5
23. apr 2011

@moniatko13 a ako dlho si mala pohovor stou doktorkou a kde si pichala iniekcije do brucha alebo kde vlasne a prečo predoperačne potom aj ta uspali a čo ti robili ked ta vlasne uspali a tak dlho si už nebola tam odvtedy alebo ako je stebou

helen5
23. apr 2011

@hope2011 ahoj tak aj ja budem držat palce vam nech vam to dobre vinde. to boli 3 papiere jeden bol z modrym pasikom do okola a dva biele zobrali krv a šli sme domou . teraz ideme 3 maja na pred 7 tam mame už bit

moniatko13
23. apr 2011

@helen5 no pohovor s koordinatorkou trvá zhruba hodinu,ona ti všetko povie ako si budeš zarábať injekcie a pichať..no a to predoperačne preto,lebo keď budeš mat po stimulke,tak ta uspia a budu ti vyberať folikuly...ak budeš mat dlhy protokol,tak toto ta čaká....no mňa ustatie ešte len čaká zhruba o tyžden....bola som tam ,to som ti napísala,že 17 sme tam boli prvý krát až doteraz tam chodíme.. 🙂 🙂 🙂 🙂

moniatko13
23. apr 2011

@hope2011 no dnes som bola na kontrole a folikuly rastu a pán docent mi zvýšil dávku na 225 j ,tak dúfam,že sú v nich aj krásne vajíčka... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

oknosmas
23. apr 2011

takze v iscare martin robia aj cez vikend? tak preco mi nerobili iui tento mesiac, ked ovu vysla na vikend? ci len zo strachu troch folikov, z toho dvoch dominantnych?

moniatko13
23. apr 2011

@oknosmas ahoj..robia objednane pacientky a chodí sa na sono... 🙂 🙂 🙂 🙂 ..a nemyslím si žeby mali strach z tvojich folikuv...

oknosmas
24. apr 2011

@moniatko13 tak to nechapem.... 😒

xeroma
24. apr 2011

@oknosmas ja som sa pýtala,oni robili v sobotu iba soná stimulantkám a nič viac,bol tam iba dr s jednou sestričkou. a nastupuju zase v utorok. doc. by určite nemal strach z tvojich folikov,ale ked nič iné okrem utz nerobili,tak preto Ti tak povedali.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre