Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

bbtina
14. máj 2011

@zlatanka30 ahojky ja som brala estrofem a pekne mi z neho narastla sliznica.ak potrebujes poslem ti,este kopa ostala🙂

zibi
14. máj 2011

baby takze zle vysledky..tak len ifv..hadam sa to zadari 😒 a aj my sa budeme vytesovat z baba.. 😔

zlatanka30
14. máj 2011

@bbtina dakujem si zlata.mam estrofem vcera som ho dostala.mam trochu obavy ale asi preto ho mam,ze ssliznica je nizka.bojim sa ci vobec narastie.od zaciatku stimulky mam len same problemy.davky menopuru mam ako pre kona.bojim,bojim ☹

moniatko13
14. máj 2011

@sliver ďakujem za vírusiky ,veľmi mi chutili..a ty si ako nažívaš?vidím,že si manžela poslala na chatu,ešteže máš v brušku drobca,s ktorým sa môžeš porozprávať,hlavne nech ste obidvaja zdravý.. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

moniatko13
14. máj 2011

@zibi samozrejme,že sa budeš vytešovať z bábätka..moc,moc ti to prajem.. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

zlatanka30
14. máj 2011

@moniatko13 drzim ti palce
@zibi neboj dockas sa 🙂

moniatko13
14. máj 2011

@lubka0506 wauu,tak si to uži a dobre sa odreaguj pri tanci.. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 jaj hneď by som išla aj ja,tiež si zaspomínať na tie pekne časy.. 😉 😉 😉
@janemari a ja chcem prosím vidieť toho anjelika...je zdravučká?aj ta nechá v noci vyspať?ale podstatne je,že ti robí radosť..opatrujte sa obe. 🙂 🙂
@mabumi poctivo ležím..už mi aj dnes volali z centra,že ako mi je..tak krv som od večera zatiaľ nemala.. 😒 😒 😒 😒 tak uvidím ako to snami dopadne,dúfam,že to bude šťastný koniec.. 🙂 🙂 🙂

moniatko13
14. máj 2011

@zlatanka30 veľmi pekne ďakujem.. 🙂

sliver
14. máj 2011

@moniatko13 - ja sa mám fajne fajne, také ticho v byte, vegetík a tak 😉
hlavne ty oddychuj a nič nerob, to je dobré že už nekrvácaš.... držíme s Bublinkou veľmi palce!!!
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

zlatanka30
14. máj 2011

@moniatko13 nemas zaco

mabumi
14. máj 2011

@moniatko13 no vidis, to je super. a co ti povedali? aki zlati, ze volali sami, ze? to docent alebo koordinatorka? tak pekne lezkaj, aj ja len lezim 😝 , dufam, ze obe dopadneme rovnako, a to s // a s babatkami 😵 😵 😵

moniatko13
14. máj 2011

@mabumi volala mi koordinatorka.pýtali sa,že ako mi je,či ležím a tak..a keby som zas začala krvácať,tak mam volať,ale ak bude všetko ok,tak si mam v utorok spraviť test.. 🙂 🙂 🙂 už aby tu bola ta chvíľa,keď sa budeme spolu vytešovať...

moniatko13
14. máj 2011

@zlatanka30 ale mam.. 🙂 🙂 🙂 za podporu.. 🙂 🙂 🙂 🙂

moniatko13
14. máj 2011

@sliver aj tie to vírusiky mi chutia.. 🙂 🙂 🙂 🙂 ďakujem 😲

mabumi
14. máj 2011

@moniatko13 a este si si vobec nerobia test? mas vydrz 😉

mabumi
14. máj 2011

@sliver a aj ja si pekne prosiiiiiim virusiky pre mojich krpcekov 😵 😵 😵

moniatko13
14. máj 2011

@mabumi možno vydrž,možno obava,že čo ak...

moniatko13
14. máj 2011

@mabumi kľudne si zober aj z mojich,ja sa pekne rozdelím.. 🙂 🙂 dobru chuť.. 🙂 🙂

mabumi
14. máj 2011

@moniatko13 dakujem 😵
aj ja chcem vydrzat az do 12. dna. tak uvidime 😵 . mne to vychadza o tyzden po tebe 😀

moniatko13
14. máj 2011

@mabumi no super,tak sa teším na // 🙂 🙂 🙂 🙂 držím palce 🙂 🙂 🙂

mabumi
14. máj 2011

@moniatko13 podobne 🙂 🙂 🙂

helen5
14. máj 2011

@crazybabenka bude ti pomahat vo všetkom len ju ktomu treba viest skvor potom kim je mladšia lebo ja poznam dievčata tak sa len maluju a učit sa nechcu odvravaju a všetko možne dnes su take deti kus divne neposluchaju nič a čo ste dnes robili

sliver
14. máj 2011

@mabumi - ale samozrejme!!! prepáč ja len niekedy neviem ktorej mám viac držať palce a strácam prehľad.... ináč baby ja ked som tehotná som sprostejšia a sprostejšia.... to je asi aj tým že som stále doma, ja mám normálne problém si zapamätať veci....
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

mabumi
14. máj 2011

@sliver dakujem ti, si zlata. vôbec nie si sprosta, je nas tu len vela 😅 . ja som doma sama len dva dni, a uz mam problem 😀 . neboj, ked sa narodi malicka, tak budes chodit na prechadzky a hned bude vsetko super 😎
este som len 2 dni po KET, este 10!!!!! ako to len ide pomaly 😅

lubka0506
14. máj 2011

@moniatko13 dnes na teba celý den myslím!...oddychuj a neboj ja to roztočím aj za teba😀

moniatko13
14. máj 2011

@sliver ale nie si sprostejšia,to sa ti iba zdá..ber to tak ,že sa o svoju múdrosť delíš aj bábätkom.. 😒 😒 😀 😀 😀 😀

moniatko13
14. máj 2011

@lubka0506 si zlata,tak to pekne roztoč,povykrúcaj tam všetkých,nech vedia ako sa mi snažilky vieme baviť 😀 😀 😀 😀

moniatko13
14. máj 2011

@mabumi a mne už zas len tie 2 dni zostávajú a tie sa budu vliecť nekonečne.. 🙂 🙂 🙂

mabumi
14. máj 2011

@moniatko13 to uz je tu co neviediet 🙂 . a ako sa mas, uz vôbec nespinis? a mala si aj nejake bolesti?

hope2011
14. máj 2011

ahojte vsetky moje.....mali sme navstevu, tak som tu nestihla byt....dufam, ze sa vam dari dobre....a postupne idem citat...co ste popisali🙂 prajem krasny sobotny vecer🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre