Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

helen5
25. máj 2011

@lenkalienka01 ahoj aj mi čakame na tie visledki AHM už sa ich nemožem dočkat mohli bi sa aj zajtra ozvat . ja som tam tieš volala a v tedy mi povedali abi som sa nebala že sa ozvu len čo pridu volajako ich dlho spracovali nie v tej blave ja som zvedava ako všetko to dopadne aj ty či budu okej visledki držme si palce a kedy si volala dnes

helen5
25. máj 2011

@moniatko13 ahoj dufam že to všetko dobre dopadne . ako sa maš odichuješ dufam že nič tažke nedvihaš

helen5
25. máj 2011

@lenkalienka01 ahoj a kolko maš ty rokov ja mam 40 a tieš som zvedava ako to bude priebiehat a kedy si bola v martine. a to ako si mislela stymi vajičkami abi som vedela to su od druhej babi a naše kde daju potom tieš som mimo stoho aj ja

helen5
25. máj 2011

@tinara23 a kto ako misliš manžel či lekar daj vediet ako ste natom vi moja

helen5
25. máj 2011

@lenkalienka01 tak dufajme že budu okej držme si palce a potom sa stretneme tam

helen5
25. máj 2011

@tinara23 urobili nam to sami odseba

lenkalienka01
25. máj 2011

@helen5
ahoj, ja mám 33, ale moja polovička 46, tak sa preto tak troška aj ponáhľam 🙂
tie vajíčka sú od darkyne a oplodnia sa manželovými spe a vložia to do matky, čiže napr. mňa a vynosíš normálne bábatko ak sa uchytí 😉 takže na 50 % manželove a 50 % cudzej darkyne. A toto nie je na mňa 😕

lenkalienka01
25. máj 2011

@helen5
a volala som tak okolo jednej ....., nemohla som sa dočkať ...ale asi ako všetky 😀 😀 😀

lenkalienka01
25. máj 2011

@moniatko13
dakujem, verím, že bude víťazný koniec 🙂 🙂 🙂 , ktorý prajem vám všetkým zo srdiečka

lenkalienka01
25. máj 2011

@tinara23
no veru, mal by " spolupracovať " 😀 😀 😀

lenkalienka01
25. máj 2011

@helen5
a odkiaľ si ??? možno sa stretneme v Iscare, ale ešte radšej by som vás všetky stretla v pôrodnici 🙂 🙂 🙂

moniatko13
25. máj 2011

@helen5 oddychujem,vychutnávam si nič nerobenie.. 😵 😵 😵 aj tvoje dlho očakávane výsledky nech dobre dopadnú.. 😵 😵 😵

zlatanka30
25. máj 2011

@lenkalienka01 hej vela sme sa natrapili.vcera som mala opu a momentalne mi je zle ☹

sliver
26. máj 2011

@zlatanka30 - a čo ti je zle?
ako sa darí drobčekom???

janemari
26. máj 2011

Ahojte,vobec nestiham prispievat,max.precitam ked stihnem a letim dalej.
@zlatanka30 drzim palceky,aby z tvojich bojovnickov boli krasne deticky
Tym ktorym to nevyslo nezufajte,mate moznost stale skusat a to je na tom najlepsie,lebo vzdy je tu nadej.

moniatko13
26. máj 2011

@zlatanka30 moja no čo bojovníci trastu,už sa neviem dočkať keď nám napíšeš dobru spravu 😵 😵 😵 😵 ....niečo sa ti prihodilo,keď ti je zle..dúfam,že je všetko OK

helen5
26. máj 2011

@lenkalienka01 ja nechapem teraz už vobec ako daju od druhej ženy kumne to uspia alebo ako to je všetko.a ty si už postupila takim dačim tak to si mlada . neboj nič to si hodne mladšia od muža

helen5
26. máj 2011

@lenkalienka01 ako misliš visledki dnes nam nevolali tak neviem čo robia že sa neozivaju ja idem 31 v noci do nemecka do 5 a v noci sa vraciame zase domu tak preto reku či sa ešte zajtra .neozvu a v pondelok bi som šla ešte do martina

helen5
26. máj 2011

@lenkalienka01 no to maš pravdu tieš neni zli napad v porodnici mi sme od popradu je to medzi popradom a starym smokovcom a vi ste odkial

helen5
26. máj 2011

@moniatko13 dufam že budu okej vraj už ich maju ale doktor ich musi skontrolovat a tak nam daju všetkim vediet vraj tak či zajtra nahodou sa neozvu

helen5
26. máj 2011

@sliver ahoj ako sa maš čakaš dvojički či ako je to stebou maš sa dobre či ako si natom

helen5
26. máj 2011

@zabka60 aj kunam mozeš poslat ako sa citiš pritom a odkial si z daleka

helen5
26. máj 2011

@lenkalienka01 no ved som zvedava či sa už zajtra ozvu moja lebo niejako dlho ztej blavi to prišlo som zvedava či sa už zajtra ozvu . aj ty tak čakajme na osud naš ako sme dopadli

zabka60
26. máj 2011

@helen5 som zo ziliny a citim sa no ako kedy,teraz ke obdobie unavenosti,nic s mi nechce a hlavne som podrazdena,by som trhala ako lev,aj priatel mal toho plne zuby,ale vydrzal,nemozeme za to,ze mame taku chorobu hnusnu 😠 uz je lepsie tento tyzden,ale k tomu sa pridava stres,bo sa nam nedari otehu a akurat kukam do zdravotnej karty,ze mi endo predpisala clostilbegyt,neviete niekto nieco o tomto zazraku???a 13juna ideme do iscaru martin,tak sa nemozem dockat a verim,ze sa posunieme aspon o krok dopredu konecne 😀

sliver
26. máj 2011

@zabka60 - clostyl je na podporu tvorby folíkov, aby ich viac narástlo 😉

zabka60
26. máj 2011

@sliver no lebo nam sa nedari vysee roka a predpisali mi to teraz a nevedela som naco to je bo moj zensky je taky.....nechcem nadavat 😀

sliver
26. máj 2011

@zabka60 - ono to pomáha len najlepšie je popri nom chodiť aj na folikulometriu nech sa sleduje či tie folíky vôbec rastú... no a či ti náhodou nevznikla cysta z toho clostylu...
podľa mňa ním začína každý...

zabka60
26. máj 2011

@sliver aha a z neho moze vzbiknut aj cysta????fuu si ma postrasila 😕 aj vy ste ho papali??kukamze o chvilocku budes maminaaaa 😀

sliver
26. máj 2011

@zabka60 - jo na začiatku u svojho dr. ale mne pri vysokej dávke nerástli folíky... tak preto sme potom skončili v MT...
podľa mňa tu úplne každá kočka na začiatku brala clostyl, niektorým to dávajú ešte aj teraz pri stimulácii na IUI... no pre nás bol slabý.... je to hormonálna liečba a vtedy isto treba pravidelné kontroly... nechcem ťa moc strašiť ale radšej predísť problémom...

zabka60
26. máj 2011

@sliver no doteraz na mna doki kaslal,tak ho musim zmenit,bo nic snami nerobi a nasa tuzba po babatku je silnejsia ako cakanie na neho kym sa rozhybe..13juna ideme do iscaru mt,tak dufam,zee sa konecne pohneme o krok dalej a bude dobre 😔

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre