Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

buby01
27. máj 2011

Ahojte dievčatá, idete niekto do MT Iscare v utorok? ja som tam na 12.00 objednana 🙂

helen5
27. máj 2011

@zabka60 ja ešte neviem visledki niejako sa neozivaju z martina boli sme na tu krv AHM a stale nič tak neviem

zabka60
27. máj 2011

@helen5 a iscar abo helios??my ideme do iscaru,som velmi zvedava ako dopadneme,ci sa pohneme z miesta 😕

zabka60
27. máj 2011

@buby01 ahojky my ideme,ale az 13juna,nevieme sa dockat pomoci 😅

helen5
27. máj 2011

ahoj te babi už vam volali dnes dakomu z martina ako dopadli testy z AHM 3: 5 ja čakam a stale nič

helen5
27. máj 2011

@zabka60 neboj sa nič hadam sa už aj pohnu a ako si ty natom na ake višetrenia mate ist vi

helen5
27. máj 2011

@buby01 ahoj to si tam bola dnes a ako si dopadla a čo tak neskoro až na 12 . bolo tam dnes vela ludi

zabka60
27. máj 2011

@helen5 my ideme koli neplodnodti,ndari sa nam babatko vyse roka,ale mam stitku a meskava mi mrcha a dost dlho,takze nevedno ci mam ovulku a kedy ju mam,tak preto

helen5
27. máj 2011

@zabka60 a kto ma problemi ty či manžel a kedy maš ist do martina mi čakame na visledki a to ti meška menštrulacija to tieš neni dobre

zabka60
27. máj 2011

@helen5 ja mam problemy bo mam cyklus 35 a vyssie takze nedokazem odhadnut ovu ani plodaky,takze to bude problem,dufam,ze to nebude nieco horsie,ale bola som aj na laparke pred 3mesicmi a som v poriadku chvala bohu,tak uvidime v iscare,ci nam pomozu,ale verim,ze ano 😉 a vy mate aky problem???

helen5
27. máj 2011

@lenkalienka01 už ti volali z martina leo mi este stale nevieme visledki

helen5
27. máj 2011

@zabka60 čo to je ten lapak mam dost rokov a nemožem otehotniet mam asik slabe ja vajička už a cakam na visledki tak som zvedava ake budu

zabka60
27. máj 2011

@helen5 laparoskopia,to je operacia,kde ti kukni ci mas v poriadku vajcovody atd,ci niesu cysty a ine veci co by branili splodit babatko,ale som v poriadku...aha a nemas ziadne babatko????a manzel je v poriadku??

helen5
27. máj 2011

@zabka60 a kolko si platila ked si tam bola na tu lapaloskopiju to uspia a ako dlho spiš potom a daju aj pit alebo ako to je potom stym

zabka60
27. máj 2011

@helen5 neplatila som nic,mala som to po znamosti zevraj 😉 a prisla som o 6 rano,nechali ma lezat do 12 hodiny na obed,potom mi dali tabletku na naladu,aby som sa nebala a uz ma brali na salu,je to v celkovej anesteze a hned,ako to skoncia ta zobudia,aby sa ustili,ze si v poriadku a potom spis,kym sa sama nezobudis a straaaasne bolesti kokso,ja som myslela,ze ma este rezu,tak ma vsetko bolelo ☹

helen5
27. máj 2011

@zabka60 a kedy ti to robili a robili ti to v martine všetko . a teraz ako čakate na ake višetrenia vam budu robit a brali ti aj krv na AHM

zabka60
27. máj 2011

@helen5 nie bola som v trtstenej na orave,uzasna a vynikajuca nemocnica...neviem,ake vysetrenia nam budu robit ideme tam prvy krat takze este ani krv ani nic

helen5
27. máj 2011

a prečo ideš z trsnenej teraz do martina neni dobre v trstenej alebo ako a čo robiš niekde či si doma na podpre

kiosk
27. máj 2011

@buby01 a čo ti tam idú robiť o 12:00 hod.?

kiosk
27. máj 2011

@moniatko13 dakujem 🙂

lenkalienka01
27. máj 2011

@helen5
ahoj, sme z Martina, takze taka mensia vyhoda 🙂 dnes som volala a povedali mi, ze to este nemaju v kope, ze ak sa neozvu, tak mam volat v utorok.....mam stresy ....strasnééééé 😀

lenkalienka01
27. máj 2011

@helen5
no , darkyni odoberu vajka, oplodnia spermom tvojeho manzela a vlozia oplodnene do teba, chapandos ???? 😀 😀 😀

lenkalienka01
27. máj 2011

@zlatanka30
držím stále držím palce .................silno držíííím , aby to vyšlo 😉

happy8051
27. máj 2011

kocky caute.. mam otazku... chystam sa darovat vajicka a dnes som sa na stranke CAR docitala ze je moznost pouzitia vajicok ziskanych pacientkou. to znamena ze je uz mozne neanonymne darcovstvo? sa mi to nejako nezda.. doteraz boli darkyne vzfy anonymne, ci to zle chapem?

zabka60
28. máj 2011

@helen5 trstena je len nemocnica,ako kazda ina aa iscar v martine je centrum asistenovanej reprodukcie,vidim,ze t niesi v tychto veciach nejako zbehnuta 😉

v555
28. máj 2011

Ahojte,kočky boli ste niektorá v Iscare 17.mája na odber AMH???

helen5
28. máj 2011

@lenkalienka01 a co robia tak dlho stimi visledkami už robia mi ideme preč tak neviem či sa tieš neozveme a tabe čo robili posledne ked si bola tam . tieš som strašne zvedava natie visledki

helen5
28. máj 2011

@v555 ahoj mi sme boli na AHM 3:5 a visledki už maju len ešte sa neozvali musi to doktor prebrat a popozerat a ty čo im brali 17 tieš už bi mali mat počkaj do pondelka ked sa neozvu tak zavolaj ty

helen5
28. máj 2011

@lenkalienka01 a ty už maš jedno babo a prečo chodiš ešte knim kvoli čomu ako tak a oddruhej babi vezmu vajička a daju mne a potom ona čo bude mat

helen5
28. máj 2011

@zabka60 no to nie preto sa pitam čo ma čaka ked tam pojdem

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre