Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

helen5
28. máj 2011

@janemari a ty si ako dlho tu chodila do martina moja a zakolko mesiacov si otehotnela potom

helen5
28. máj 2011

@lenkalienka01 ked nechceš darcovske vajička ako potom otehotneš a ako ti potom pomožu a prečo nechceš darcovske vajička .a ty už maš aspon jedno tak dobre a kolko ma tvoje dieta rokov už

helen5
28. máj 2011

@zlatanka30 ahoj a čo to je opu tak ti držim palce nech maš to čim skvor zasebou už

helen5
28. máj 2011

@lenkalienka01 a čo to znamena FSH to som ešte tieš nepočula otom

helen5
28. máj 2011

@moniatko13 a to ako zoberu a vložia do druheho tela albo ako to je stym ja som tieš stoho mimo čo su to za zazraki a to aj tebe tak robili moja a ako sa maš inakšie

zabka60
28. máj 2011

@helen5 no ale ja neeviem,co caka mna kedze sme tam neboli a ideme tam prvy krat..a ides aj s manzelom ci sama??a myslim,ze sa nemusis bat,ze vam len pomozu 😉

helen5
28. máj 2011

@sony44 ahoj akeho darcu a kvoli čomu tieš nemožes otehotniet a ako si teraz natom kedy ideš do martina bojovat zase

helen5
28. máj 2011

@zabka60 ty tam ideš len 1 krat tak musiš tam ist aj z manželom a 4 dni nesmiete mat pomer z manželom abi mal spermije dost ty počkaš jeho vezmu . da spermije . a uvidia ake ma muž silne spermije potom vas zoberu dnu ty pojdeš na kozu bude tam primar aj doktorka urobia ti višetrenia pokecate čo a jako druhy krat ti ked pojdeš po dvoch tyžnoch ta objedna ju na krv neviem ako u teba ale ja som bola raz na inu krv a potom po tyžni ti vezmu na AHM a to dalej neviem ti povedat lebo mi akurat čakame na tie visledki už nam mali volat a ešte ich nema doktor zkontrlovane tak neviem či v pondelok sa neozvu už

sliver
28. máj 2011

kočenky ahojte
tak čo nové tehulky sa tu nenašli???
ak nie tak šup šup šup popapať vírusíky, posielam všetkým kým ich ešte mám 😉
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

zabka60
28. máj 2011

@helen5 aha no bo sme zo ziliny a nebude sa nam dat len tak kazdy tyzden behat hore dole tak dufa,ze to bude v pohode...a instrukcie mi dali hned po telefone co a ako mame robit,ked tam pojdeme....

zabka60
28. máj 2011

@sliver nami nami nami nami hamiiiiiii diky cica,len aby zabrali 😉

daska1977
28. máj 2011

@v555 ja som bola 17.5. na AMH

sliver
28. máj 2011

@zabka60 - ale jo, treba veriť!!!
už berieš ten clostyl? akú máš dávku od kedy do kedy?

zabka60
28. máj 2011

@sliver veriiime...nie nemam ho este,bo zensky mi povedal,ze to ma prekonzultovat v iscare kedze tam ideme za 2 tyzdne 😉 no neviem,uvidime co mi povedia,co nam vobec je 😖

helen5
28. máj 2011

@zabka60 a čo vam povedal a ake inštrukcije nam nič nepovedali ked sme šli

zabka60
28. máj 2011

@helen5 ze mame abstinovat sexualne a kolko a co sii mam priniest,zdravotne dokumenty a tak

lenkalienka01
28. máj 2011

@helen5
no, ked darkyni zoberu vajicka, nebojkaj sa, ona o mesiac bude mat zas 🙂 , to je to, co sa mne asi nevytvara, ale zdravej zene ano, kazdy mesiac . Mam 11 rocnu dceru. A chodim tam, lebo verim, ze sa to podari s mojim " materialom "- to bolo na otazku, ze naco tam chodim..... Vsetky tam chodime pre tuzbu mat dieta, tak myslim, ze tvoja otazka nie je na mieste. Vsetkym prajem, aby to vyslo a mali sme zdrave a krasne deturence 😉 😉 😉

lenkalienka01
28. máj 2011

@sliver
dakujem, papááám 😀 😀 😀

kiosk
28. máj 2011

Ahojte, mate niektora skusenosti s pichnutim pregnylu na pohotovosti? Pripadne skusenosti priamo zo ziliny? Zaujima ma, ci v pohode pichnu injekciu, pripadne ci vam to vedia spravit presne na danu hodinu a tak 😒

lenkalienka01
28. máj 2011

@kiosk
ahoj, ja mam skusenost, ked som prisla na pohotovost, tak mi ho bez problemov pichli a este mi aj zapriali, nech to vyjde 🙂 , pichaju to do zadku..., trocha stipe, ale v pohode 😀

kiosk
28. máj 2011

@lenkalienka01 a kde si bola? na spanyolovej?

buby01
28. máj 2011

Ahojte dievcata, zostal mi navyse Pregnyl. V baleni boli 3 ks, mne stacil chvalabohu jeden. Ak by ste mali zaujem, tak vam ho predam aspon za symbolicku cenu. Expiracia je 10/2012.

lenkalienka01
28. máj 2011

@kiosk
prepac, zabudla som napisat, ja som z Martina 🙂

sliver
28. máj 2011

@kiosk - ja som bola dvakrát v nemocnici na spanyolovej na pohotovosti na 22,00
bolo to v poho, prišla som cca o 20 min skôr a povedala sestričke že potrebujem pichnúť injekciu vtedy a vtedy a potom ma zavolala presne, pichla a zobrala 2 ečka za pichnutie 😉

kiosk
28. máj 2011

@sliver no super, dakujem za info - tiez som si myslela, ze asi by bolo lepsie prist skorej. Ako vidim, ty uz mas poklad v brusku 🙂

kiosk
28. máj 2011

Caka niektoru z vas odber tento tyzden?

moniatko13
28. máj 2011

@kiosk nech ti ober dobre dopadne máš čo najviac vajíčok ,držte sa.. 😵 😵 😵 😵

kiosk
28. máj 2011

@moniatko13 dakujem 🙂

helen5
29. máj 2011

@zabka60 nie nesmie mat muž stebou sex aspon 4 dni bez to abi mal dost semena ked pojdete do martina . abi manžel mal dost na višetrenie spermije preto nesmiete mat 4 dni ni

helen5
29. máj 2011

@lenkalienka01 a mala si aj 1 prvom dietati take problemi či len teaz mi nemame žiadne babo ešte tak preto som sa ta spitala moja

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre