Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

helen5
14. jún 2011

@bbtina od popradu a ty sa maš ked už čakate a ty si odkial moja držime vam palce

gabi.k
14. jún 2011

@helen5 Puregon na podporu tvorby vajok...a tenulinke su.. je to pero...nieco take ako ti co sa liecia na cukrovku...

zabka60
14. jún 2011

@helen5 no to mam aj ja a ked pride mrcha na druhy den pojdem na krv takze budu brat aj hormony,moja citas ty vobec co piseme,bo sa pytas dookola to iste 😀

helen5
14. jún 2011

@gabi.k to je take pero a citiš sa ako pritom si na PN alebo pracuješ . mne povedala kolegina vraj mam ist na marodku

gabi.k
14. jún 2011

@helen5 ano pero....citas vobec co tu piseme??? 😀 pytas sa casto rovnake veci... ako sa citim...zatial ziadne zmeny,a ked mi je zle snazim sa to nevsimat si... a na PN sa zatial nechystam...ale potom urcite pojdem si oddychnut... 🙂

bbtina
14. jún 2011

@helen5 vies myslela som aj povodom,ci si zo SR?,lebo ako bez urazky,tie vsade pisane makke 'i' prezijem,ved nie kazdy ovlada gramatiku,aj ked v tvojom veku,ktory si spomenula a pri schopnosti ovladania net by to malo byt aj lepsie,ale fakt mas velmi divny prejav,kazdeho zavalis kopou otazok,proste len otazky a neviem ci cakas aj odpovede,taka divna komunikacia

zuzu100
14. jún 2011

@helen5 pichat začínam iba od 19., ale neviem ako to zvládnem 😒

gabi.k
14. jún 2011

@bbtina dakujem,ze si sa ozvala ...ja nie som padagog ale pravopis helen je velka katastrofa 😀 niekedy si musim aj prekladat.... 😖

bbtina
14. jún 2011

@gabi.k 😉 mne sa to uz od zaciatku jej komunikacie na Mk zda nejake divne,aj ta formulacia

gabi.k
14. jún 2011

@bbtina asi sme ju nahnevali 🙂

mabumi
15. jún 2011

@moniatko13 ahoj, este nie. môj dr ide na dovolenku. tak uvazujem ze to necham predsa len az na ten august - september. mala som ist pôvodne cim skôr, ale akosi si to neviem zabezpecit. tak snad sa nic horsie nestane 😕 .
veru, rada by som si to na jesen s @lubka0506 uzivala ako tehulka. nemame to k sebe az tak daleko, tak aj kocikovat by sme obcas mohli spolu 😅 . snad sa uz konecne dockame 😔
dakujem, a aj ty sa drz. teda vy 😀 . ale to uteka.....

petuska123
15. jún 2011

@daska1977 ahoj.hej uz mam2 inekciu v sebe.ja picham rano o 6hod.celkom sa to da aj ked stipu ma,

petuska123
15. jún 2011

ahojte baby.ja sa vas chcem spytat vlastne teraz ked si picham inekcie tak sex je povoleny bez ochrany??ci co??

mabumi
15. jún 2011

@petuska123 ahoj, tak postupujes 😵 . no nam kazali davat pozor aby som neotehotnela, lebo budes brat tazke hormony, ktore by boli pre plod nebezpecne a mohlo by sa narodit postihnute dieta, alebo potrat 😒 . takze my sme mali prikazanu ochranu. ten dalsi cyklus ked zacinas pichat dalsie injekcie, sa uz nemusite bat ani bez ochrany. keby si aj otehotnela AJ prirodzene, nic by sa mu nemalo stat 😉

petuska123
15. jún 2011

@mabumi ktory dalsi cyklus??to som nepochopila 😒

sliver
15. jún 2011

@petuska123 - popravde ja som to neriešila.... lebo ten prvý cyklus som začala pichať až 16DC a sex sme mali trošku neskôr a to som už plodná nebola 😉 a v tom ďalšom cykle sme to poisťovali pre istotu 😉

mabumi
15. jún 2011

@petuska123 mas dlhy protokol?
prvy cyklus si zacala brat proveru a potom pichat diphereline? tak vtedy treba davat pozor. ked zacne novy cyklus - dostanes mrsku, tak zacinas pichat dalsie injekcie na stimulaciu folikov? tak vtedy uz pozor nemusite davat 😉
alebo si mala kratky protokol? v tom pripade netreba ochranu 😉

petuska123
15. jún 2011

@sliver no ale ja picham od 2 dc mam kratky protokol.takze radsej s ochranou??

sliver
15. jún 2011

@petuska123 - jáj ty máš krátky protokol, ja aj mabumi sme mysleli kebyže máš dlhý a picháš si dva cykly....
podla mňa môžeš mať vklude sex aj teraz....

petuska123
15. jún 2011

@mabumi nie mam kratky protokol.picham od 2 dc

mabumi
15. jún 2011

@petuska123 tak potom nemaj boj. "prinajhorsom" otehotnies aj prirodzene aj z ivf 😀

petuska123
15. jún 2011

@mabumi 😀 zeby???v piatok idem na kontrolu.tak som zvedava kolko ich tam bude.

mabumi
15. jún 2011

@petuska123 budem drzat palce 😉

petuska123
15. jún 2011

@mabumi dakujem potom podam info

sliver
15. jún 2011

@petuska123 - nech ich je čo najviac.... teda tých vajok v piatok!!!
my sme skúšali aj aj.... aj každé IUI sme pre istotu poisťovali 😉 okrem tých dvoch dní čo pred odberom musí mať drahý absenciu 😉

mabumi
15. jún 2011

@sliver tak ty vlastne ani nevies, ci je sonicka dôsledkom ivf alebo poistenia 😀 ?
musime sa aj my zamysliet nad lepsou poistkou 😀

@petuska123 veru, daj vediet, budeme cakat a drzat prsteky 😉

zuzu100
15. jún 2011

Ahojte, poprosím o radu..... ako zvýšiť šancu na úspešnosť IVF?......existuje nejaká prevencia proti OHSS?.....keď dáme predlženú kultiváciu, je ešte možné zmrazať tie embrijká?

mabumi
15. jún 2011

@zuzu100 ahoj, keby sme poznali ten recept, vsetky sme uz tehulky 🙂 🙂 🙂
ale proti OHSS musis pit vela, vela vody a jest vela bielkovin 😉
a embryjka po PK sa daju zmrazit a z vlastnej skusenosti som mala prezivatelnost 100%, prebrali sa 😉 . hoci sa neujali ani jedno ☹
tak vela stastia 😵

zuzu100
15. jún 2011

@mabumi dakujem. 🙂

tinara23
15. jún 2011

ahojte kočky neviete, kedy a či plánuje doc. dovolenku, nespomínal náhodou? Možno okolo 9-10.7. by som potrebovala byť s ním v mailovom kontakte a medzitým budem ja na dovolenke, tak preto sa takto skoro pýtam 🙂
@petuska123 držím veľmi palce 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre