Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

petuska123
22. jún 2011

@cikyta dakujem za vysvetlenie.

v555
22. jún 2011

@gabi.k.,chytáme sa do Bulharska už sa začínam aj tešiť..... 😎 😎 😎
@mabumi,no výsledky ešte stále nemám,ja neviem čo si mám už o tom myslieť tak nemyslím radšej.... 😀 😀 😀 .A na čo čakáš ty???stratila som trošku prehľad,prepáč.

petuska123
22. jún 2011

@gabi.k ahoj tak sme sa nestretli.my sme tam prisli o 8 dost neskoro sme vyrazali z domu.a ake si mala folikuly a kolko??? no mne nakoniec povedal ze mi este musia predlzit stimulku lebo ze su este male foliky tiez budem cakat na telefonat ohladom krvy.

v555
22. jún 2011

Ahoj @cikyta 😉 😉 😉

mabumi
22. jún 2011

@v555 no z teba normalne srsi energia 🙂 . to som taka rada 🙂 . normalne aj mne je hned trochu lepsie 🙂 .
ja cakam na termin na laparoskopiu. potom 2 mesiace "prechod" a potom stimulka na ivf. takze mozno nam to vyjde v tom novembri obom 😉

v555
22. jún 2011

@mabumi......nech to už máš za sebou,ale laparku tú zvládneš.Bože,ja som po 4 hodinách operácie/laparoskopie/ išla domov 😀 😀 😀 .......takže, roztočíme to v novembri???? 😉 😉 😉

mabumi
22. jún 2011

@v555 to co si mala za laparku 😕 ? ja som bola v nemocnici 4 dni po a potom 6 tyzdnov PN. a teraz mi idu robit to iste, ale o cosi viac, kedze endometrioza spolu s PCO je silny super 😠 . ale ja ich porazim 😉 . musim si svihnut, aby sme to v novembri spolu roztocili. to este uvidia, ked sa taketo dve silne rakety pustia do boja 😠 😀 😀 😀 . kto sa nam odvazi postavit 😠 ???? 😀

v555
22. jún 2011

@mabumi,mne robili chromopertubáciu a hysteroskopiu,je pravda že endometriozu nemám ale PCO to istí.Aj doktorka sa divila,že ja idem domov a nechcela veriť vlastnym očiam ale čo už nezmar je nezmar.Na PN som nebola, len týžden na dovolenke,nič ma nebolelo, nič ma neťahalo,tak čo budem doma robiť.Ked mi robili prvú laparku,vtedy mi praskla obrovská cysta a vytieklo mi 800ml krvi do brucha,vtedy mi doki povedal,že som utiekla hrobárovi z lopaty,ktorú už mal namierenú do zeme 😀 😀 😀,a ked ma to nezastavilo,tak už ma nezastaví hoci čo a hoci kto.A to že sa trápim už 7 rokov,že mám za sebou 4 nepodarené IVF a jeden misset,to už nejako prehltnem,len nech nie je horšie.Zlé už u mňa bolo a dlho sa držalo,dala som mu zbohom.Takže ako si napísala,ked sa pustia dve rakety ...............chcela by som ale tie rakety vidieť v ciely 😉 😉 😉

mabumi
22. jún 2011

@v555 presne tak, hovoris mi z duse 😉

moniatko13
22. jún 2011

@sony44 ahoj..dávno si tu nebola,asi stále chodíš po služobkach a šetríš na 4 pokus,ale dúfam že sa aj samu seba šetriš..ved musíš byť fit do ďalšieho ivf,ktorý teraz vyjde a mala bublinka sa už nevie dočkať ,kedy bude v tvojom brušku..držím palce..

moniatko13
22. jún 2011

@mabumi
@v555 strašne vám moc prajem,nech všetky choroby odídu a vaše tela sa bude už len pripravovať na krásnu bublinku..držím vám palce a budem na vás myslieť.. 😵 😵 😵 😵 😉

moniatko13
22. jún 2011

@lubka0506 ahoj..u mňa zatiaľ všetko pribieha v poriadku ani nevraciam,len mi ráno býva zle troška od žalúdka,chystám sa na dovolenku,tak snáď mi bude ešte lepšie..teraz som na PN a už mi to ide hore krkom,stále byť doma zavretá,ešteže mam vychádzky 😵 😵 😵 😵

moniatko13
22. jún 2011

všetkým čakateľkám posielam vírusiky,krásne papkajte TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

lubka0506
22. jún 2011

@v555 pri čítaní toho čo si napísala mi behal mráz po chrbte!...a je mi to známe... 😒 želám ti vela síl! 😉

v555
22. jún 2011

@lubka0506,tiež máš toho požehnane za sebou ale len Ty vieš čo bolo ešte medzi tým a to sa nedá dať sem na riadky.........držím palce,nech už nie je žiadne"ľutujeme,bohužial,nebojte sa raz to vynde "a podobné utišujúce slová aj ked nikto za to nemôže.Nech je to už veta:"Gratulujeme máte ......a važi 3040gr a meria 49 cm,je to zdravé babo.."Prajem Ti to z celého srdca 🙂 🙂
A ďakujem 🙂

helen5
22. jún 2011

@ivta5 Diki tečie mi len z nosa a nemožem zastavit a chcem bit fit kim ma uspia už 27 alebo 28 už ma asikbudu robit zaleži na visledkoch dufam že budu okej

helen5
22. jún 2011

@zabka60 okej a ty si ako na tom už ideš aj zachvilku na kontrolu nie a kedy

helen5
22. jún 2011

@moniatko13 decka liečebna v dolnom smokovci deti sa tam liečia na prieduški a astmu a hoci aj tuberi su tam

petuska123
22. jún 2011

@gabi.k no ozvali sa ti z mt??kedy ides zas?,my v piatok. pokracujem v stimulke. este som si musela dokupit inekcie.pomaly mi rastu foliky 😖 opu povedal ze mozno bude v sobotu alebo v pondelok

gabi.k
22. jún 2011

@petuska123 jooj nestretli 🙂 my sme tiez dnes akosi sa nevedeli vymotat z domu a dosli sme do MT 7.15 ... noo a volali mi ... takze idem opat zajtra rano na kontrolu a v sobotu na odber...zevraj.... a neviem nepytala som sa kolko mam folikov ale ze tvori sa dost a zacinaju aj male,ktore nam netreba tak preto idem v sobotu.. dokonca som si bola uz aj ovitrelle vybrat ,,,

petuska123
22. jún 2011

@gabi.k 😉 no ja netusim kedy pojdem na opu.uz hadam v piatok mi daju vediet.a kedy si mas pichnut ovitrele??zajtra??

helen5
22. jún 2011

@gabi.k a ved v soboty nerobia mi ideme v piatok na kontrolu sono aj krv a maju nam tieš povedat visledki ja si picham ale celkom inakšie ako ty moja asik kažy niečo ine pichaa ako si ty na tom kedy vam budu robit zakrok

gabi.k
22. jún 2011

@petuska123 ze zajtra mi povedia.... to dakych 36hod.pred zakrokom.... ja som bola v tom ze opu nam robia v pondelok a doc. sa rozhodol ze v sobotu... sestricka mi to dnes potvrdila pri telefonovani...ze zajtra sa opat vidime.... 😀

helen5
22. jún 2011

@moniatko13 už si ktorom mesiaci moja a chodiš stale na kontroli do martina alebo už k svojmu ked čakate babo a ako dlho si chodila do martina k manu doktorovi tomašovi ked si už 10tt tak ti gratulujem nech si zdrava aj male čo to bude chlapček alebo dievčatko si ca toje jedno ale nech je zdrave

helen5
22. jún 2011

@petuska123 kedy ideš do martina v piatok a o ktorej aj mi ideme v piatok na 7 h

ivta5
22. jún 2011

@gabi.k Ahojky, aha už mi je to jasné, ja som bola v tom, že sa to ráta na menštruačné cykly ďakujem pekne za vysvetlenie. Fíha, takže už nie pondelok, už máš výsledky z krvi, ostáva odber na sobotu??

gabi.k
22. jún 2011

@ivta5 zatial plati sobota...zajtra uvidime...rano ideme znovu do MT na krv a sono....

ivta5
22. jún 2011

@helen5 Fíha tak to už máš za pár, teším sa s Tebou, budem veľmi, veľmi držať pačeky, neboj výsledky budú OK. Mne na nádchu pomáha na sucho zohriata soľ, zabalená do plienky a potom to ešte zabalím do uteráku a tak si to dám na čelo, len treba dať pozor, aby to nepálilo. Neboj sa nádcha zvykne prejsť za 7 dní

monka112
22. jún 2011

@ivta5 ahoj, aj my chceme zacat v septembri ale dovtedy chcem mat schvalenu ziadost z poistovne a porobene vysetrenia, tak sa tam mozno budeme stretavat, je to tvoje prve IVF? moje uz druhe a ine centrum, vkladam do tohto centra velke nadeje, tak dufam ze pomozu.

ivta5
22. jún 2011

@gabi.k vau super, teším sa a aj tebe veľmi držím palčeky

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre