Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

cherry1981
28. júl 2011

@helen5 Ale ja som ti napisala ze na predchadzajucej strane 😉 Keby si klikla o stranu dopredu urcite by si tam ten link nasla 🙂 Je to strana 278 a tam to najdes.

helen5
28. júl 2011

@gabi.k ja som čitala všetko ale nechapem čo znamenaju tie percenta a niesom sama je tu ešte jedna nova a ta tieš je mimo . ja tu chodim a čakam niekedy aj kopec hodin a zbitočne nikto velmi nepiše tak preto

helen5
28. júl 2011

@cherry1981 ved som čitala od 1 do konca ale nechapem čo to znamena vlasne čo pišete tie percenta tu to som mimo

gabi.k
28. júl 2011

@helen5 tak vies..je uhorkova sezona... baby su po dovolenkach a nemaju cas a asi ani chut trcat vkuse na nete .... tak sorry, ste dve...co treba citat aj starsie prispevky aby si vedela sa zapojit do konverzacie- teda dialogu inych osob

crazybabenka
28. júl 2011

@helen5 tie percentá znamenajú, že na základe niekoľkých údajov ti program vypočíta....na koľko percent môže byť tvoje IVF úspešné

cherry1981
28. júl 2011

@helen5 Ved som ti to pisala uz ze to je vypocet v % aku budes mat uspesnost pri IVF, ale to je len pocitacom vypocet, uz ti to aj
@crazybabenka vysvetlila 😉

petuska123
28. júl 2011

ej baby som to tou kalkulackou dako zneprijemnila debaty 😒.no tedaa.kvoli takej hluposti je tu nezhoda

helen5
28. júl 2011

@gabi.k moja ja som čitala od 1 do konca len nechapem ked pišete % kolko mate a som stoho potom vedlaja tieš chodim tu večer oobedu som v praci moja mam na odeleni 29 deti

helen5
28. júl 2011

@crazybabenka a potom stoho ako čo znamena moja ked su tie % čo su to tie vajička ake su silne alebo slabe na oplodnenie alebo ako

crazybabenka
28. júl 2011

@helen5 nerozumiem čo na tom nemôžeš chápať....baby tam dali link na stránku....na ten keď klikneš....otvorí sa ti stránka....na nej do dotazníka zadáš pár údajov....a program ti na základe nich vypočíta pravdepodobnosť otehotnenia po IVF....no a baby tu písali percentá....ktoré na tej stránke vyšli im

helen5
28. júl 2011

@petuska123 ale nie moja len nechapem čo to znamenaju tie percenta kvoli čomu to je lebo ja si to nepočitam pride tak pride samo a ked nie tak nebudem sa ozajtrapit potom

helen5
28. júl 2011

@crazybabenka ja to nechavam na osud čo pride tak pride

crazybabenka
28. júl 2011

@helen5 nie tam nejde len o vajíčka....tam ide o celkovú pravdepodobnosť otehotnenie po IVF

crazybabenka
28. júl 2011

@helen5 no vidíš....tak ty to nechaj na osud....a baby si krátia čakanie výpočtami

lenkalienka01
28. júl 2011

och jooooj, mam dost 😀 😀 😀

lenkalienka01
28. júl 2011

je mi nejako blbo.....cakam....mala som dostat vcera.....a zatial nic ..... skusim kalkulacku ??? 🙂

tinara23
28. júl 2011

ja som sa nezapájala, ale tu je každá snaha márna 😀

lenkalienka01
28. júl 2011

@tinara23 ja som to vzdala, ked mi raz tu jedna " nemenovana " vytkla, na co tu chodim, ked som mlada a uz jedno dieta mam 😅 odvtedy na urcite prispevky neodpovedam, proste citam pomedzi riadky 😝

lenkalienka01
28. júl 2011

@tinara23 a ozaj, ako po IUI ??? Citis nieco ???

tinara23
28. júl 2011

@lenkalienka01 tak to nie si sama, to som aj ja mala vytknuté 🙂

tinara23
28. júl 2011

@lenkalienka01 ja už ani neviem podbruško ma stále bolí, ale my ako sme sa začali aktívne snažiť, tak stále sledujem, že ma niečo bolí, tak už sama neviem 😝

tinara23
28. júl 2011

@lenkalienka01 a ty vlastne teraz ako pokračuješ ? strácam prehľad

crazybabenka
28. júl 2011

@tinara23
@lenkalienka01 ja som tiež oľutovala, že som si hubu otvárala 😀

tinara23
28. júl 2011

@crazybabenka veď to, človeku je aj ľúto, snaží sa pomôcť, ale ako som napísala každá snaha márna 😀

crazybabenka
28. júl 2011

@tinara23 ja mám na to len dve slová...inteligenčná nevýraznosť 😀

lenkalienka01
28. júl 2011

@crazybabenka treba si sem tam otvorit, lebo mam dost, ked sa " nemenovana " navaza do nas ! To neznasam. Kazda mame nejaky problem a spolocne ich riesime, podporujeme sa a potom pride GÓL v podobe , ze len jedina osoba je stredom vesmiru... Normalne nechapem , rozum sa mi zastavuje.

lenkalienka01
28. júl 2011

@tinara23 toto už nie je o lutosti, zaradila by som to o kategoriu nizsie 😀

petuska123
28. júl 2011

@lenkalienka01 ano skus kalkulacku 😀 a napis %

lenkalienka01
28. júl 2011

@tinara23 ja cakam na ms a idem stimulovat clostilom . Chcem, aby mi urobili odber, ci vobec este mam nejake vajcia 😀 ci su foliky plne, alebo prazdne, kedze pri prvej stimulke na IVF ma zastavili po stvrtom dni, vobec som nereagovala na Puregon. A medzi cakanim na schvalenie druhej ziadosti odbehnem na Soft do Brna 😅

lenkalienka01
28. júl 2011

@petuska123 32 % - dufam, ze tych 68 % som cerpala doteraz 😀 😀 pre tu , co by nevedela, ako som k cislu prisla: 68 + 32 = 100 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre