Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

mabumi
26. aug 2011

@cherry1981 😀 😀 aj ja 😅 dve bruskate maminky v meste, nakupime kooopu veciciek a potom sadneme na cokoladu a budeme porovnavat 😵

tinka9075
26. aug 2011

@aninka666 ja verim že sa podari ja som už navštivila viacej centier a nikde som nebola tak spokojna ako tu v iskare aj sestričky su ok 🙂

tinara23
26. aug 2011

@tinka9075 super, ja mám presne ten istý pocit z nich 🙂

crazybabenka
26. aug 2011

@mabumi nie moja....ja som pregnyl nemala...ja som mala len duphaston ......Siofor /metformin/....a utrogestan

tinka9075
26. aug 2011

@tinara23 ja idem na iui asi o tri tyždne tak som zvedava či sa podari 😉

tinka9075
26. aug 2011

@crazybabenka včera som bola v iskare a na nastenke som videla fotku vašej Paulinky to bol taky dobry pocit dufam že aj ja im raz tam dam fotku svojho babetka 🙂

zlatanka30
26. aug 2011

babulky kto tu absolvoval ket?picha sa aj pregnyl?

jovanka81
26. aug 2011

Ja som dnes absolvovala IUI v martine a som fascinovana.....vidiet svetielkujucich bojovnikov, ako sa nahlia k vajicku je zazitok na cely zivot. ci sa im to ja podari, uvidime o 2 tyzdne 🙂

janemari
26. aug 2011

@zlatanka30 myslím že pri KET sa pregnyl nepichá, lebo sa vkladajú embrijká a pregnyl sa dáva pred OPU aby sa uvolnili vajíčka./aspoň si mylsím ja/
@jovanka81 držíme palce 🙂

tinara23
26. aug 2011

@tinka9075
@jovanka81 baby držte sa 🙂 verím, že sa nám to podarí 😉

tinka9075
26. aug 2011

@tinara23 budeme si držat navzajom palce no musi sa to podarit 🙂

v555
27. aug 2011

@zlatanka30 pri KETe sa Pregnyl nepichá,len sa berú tabletky,ktoré ti majú zvýšiť sliznicu,ale ani za svet ma teraz nenapadne ich názov,Bože toto je skleroza,nebolí,len sa pri nej nachodím ako debko 😀 😀 😀

v555
27. aug 2011

@lenkalienka01držím palce a drž sa svojích predsavzatí 😉
@jovanka81neboj nájdu sa a bude z toho nádherné miminko 😉

crazybabenka
27. aug 2011

@tinka9075 jeee ony tam majú na nástenke našu Paulušku? 😀 jaj až ma pri srdiečku zahrialo....a ktorú tam mali?.....neboj....aj tvoje dieťatko tam skôr či neskôr bude....treba veriť.....a aj keď to bude znieť ako klišé.....posledné na čo je potrebné myslieť je výroba dieťatka......ale hlavne veriť.....v prvom centre nás hneď "odpísali" rovno nám odporučili adopciu....a vidíš....do MT sme chodili 3 či 4 mesiace aj s cestou......a hneď som bola v tom 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a prirodzene 😉

zlatanka30
27. aug 2011

@v555 dakujem.mne to bolo tiez divne lebo v centre lekar nic nevravel.len ked som bola u obvodneho gyn,tak sa pytal ,ze ci treba aj pregnyl predpisat.ja berem na sliznicu estrofen a mam aj prednison.

tinka9075
27. aug 2011

@crazybabenka tu čo je na profi fotkach v takom tigrikovom oblečeni maju ju v kancelarii sesttičiek tam sme chvilu sedeli a som si ju hned všimla mate velmi krasne dietatko ja som v iskare spokojna bola som tam sice len prvy krat ale prešla som už vela centier a až tu som pochopila že nam chcu pomôct 🙂

lenkalienka01
28. aug 2011

ahojte kočky moje, podavam spravy od kavicky, som 17 den po IUI, ms este nikde , takze vkladam ultros a picham fraxik dalej a cakam, beham na zachod, lebo niekedy mam pocit, ze je to uz v prdeli 😒
Mam pocit, ako pred ms, boli podbrusko, cici ale uz tak nie, ako na 14 den.
Netestovala som a ani nebudem, v utorok som objednana na krv.
PA 🙂

crazybabenka
28. aug 2011

@tinka9075 no veď to....keď sme boli v prvom centre....tak to bolo o hubu........boli sme len číslo.....ale keď sme prišli do ISCARE.....tak sme zažili šok.....ale v tom pozitívnom slova zmysle.....ako keby sme prišli k dávnym známym a tá ochota pomáhať a spolupatričnosť s nich len tak srší.....budúci rok.....keď budeme chcieť bračeka alebo sestričku.....tak rovno zamierime k nim 😀 😀 😀 😀 😀
@lenkalienka01 držíme pršťoke

lenkalienka01
28. aug 2011

@crazybabenka dakujem...a bodaj by sa vam zadarilo, tak ako pri Paulinke 🙂 prirodzene 😉

crazybabenka
28. aug 2011

@lenkalienka01 no tak to by bolo najlepšie 😀 😀 😀

tinka9075
28. aug 2011

@crazybabenka ja som tam tiež šla s malou dušičkou ale až ked sme prišli tak už na recepcii sa chovali tak ako keby videli priatelov a potom docent a ked mi robil sono všetko mi hovoril všetko som sa pytala ukazal mi na sone všetko no po tych sklamaniach v centrach toto bol pre mna šok ale v dobrom 🙂

jovanka81
28. aug 2011

@lenkalienka01 chcem sa ta opytat, ze mne dal lekar dve balenia utrogestanu s tym, ze ak bude test po 14 dnoch pozitivny, mam dalej brat utorgestan a prist o tyzden na krv a sono, ale vsak tie dve balenia mam len na 14 dni? a co potom? tebe dal viacej, ci si si bola predpisat niekde?

v555
28. aug 2011

@lenkalienka01 nech len bruško pobolieva aj cici,to je dobré znamenie.Teším sa na pozitívnu správičku.

v555
28. aug 2011

@jovanka81 Utrogestan ti predpíše aj tvoj gynekolog.Nie je s tým problém,kľudne za ním zájdi a popros ho.

helen5
28. aug 2011

Ahojte baby ako sa mate . neberie tu niekto logesten alebo bral do beravam už 1 varku mam mat7 pauzu a potom zase . to mam vraj na 3 masiace a neviem či hned ako doberiem a ist alebo ešte pred tou tretiou varkou sa isť ukazat do martina. držim tu všetkim babam palce abi sme boli už všetke mamki

helen5
28. aug 2011

@aninka666 Ahoj moja ja ti gratulujem . a v ktorom kole ti to višlo babo mislim kolki krat si bola . že si už v tom . držim ti velmi palce abi si bola . poriadku a nič nedvihala

aninka666
28. aug 2011

@helen5 ahoj, dakujem. vyšlo to na prvý raz, bolo to moje prvé IUI 🙂

mbzilina
28. aug 2011

@cherry1981
odber vajicok mi urobili v nedelu a vklad v sobotu.... žiadny problem s tym, ze je so alebo ne.

helen5
28. aug 2011

@aninka666 tak to maš super mi ideme na druhe kolo v oktobri a čo si brala ake iniekcije len davaj pozor nič tažke nedvihaj maroduješ alebo chodiš do prace

cherry1981
28. aug 2011

@mbzilina Jasne, ale ja som pisala ohladom IUI 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre