Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

sony44
5. apr 2011

@lubka0506 ozaj a to aj pri KET hodnotia kvalitu embryjka???a máš aj utroš? a aj niečo iné??? sliznicu si mala akú? tú ti asi pripravovali liekmi, či???, prajem T i dobrú chuť 😀 a nie je neskoro na takúto večeru?????síce na takúto večeru nie je nikdy neskoro, @sliver takže aj ja si niečo odjem 😀 😀 😀

lubka0506
5. apr 2011

@sony44 ano aj pri KET hodnotia kvalitu embryí. Mám utrogestan a Fraxiparine a ešte Estrimax 🙂 O sliznici tiež hovorili ale už neviem čo ...Je to doležité?Asi hej...?! 😒 Z tej večere som ti niečo nechala...🙂 Dobrú noc🙂

hope2011
6. apr 2011

@sliver ahooooj, no ty si zlata....ako to aj za mna prezivas.....no to vies ze som straaaaasne uz nervozna, ale snazim sa to brat tak, ze vsak nejako bude....a hlavne tym ze nic nepocitujem...tak asi vies na co myslim....ale mozno ma zajtrajsok kraaasne prekvapi, uvidime.....🙂

hope2011
6. apr 2011

@sony44 ahoooj, no mozno mas veru pravdu.....clovek asi vobec nevie co ma cakat....ale je to proste naozaj tak, ze tie hormony co dokazu vsetko narobit....vsak ja som dnes nejaky 36 den cyklu, co uz mam davno za sebou aj MS....ale tym ze beriem ten utros, tak sa mi to posuva niekde neviem ani kde.....no zajtra je den testovania...tak vsetko sa uvidi zajtra.....a ty sa ako drzis, ako sa ty mas???? naozaj si tu dlhsie nebola🙂

mabumi
6. apr 2011

@sony44 ahoj moja, no ako sa máš? čo nové, už o chvíľu hádam začneš stimulovať, či? budeme čakať spolu? to by bolo fajn 😉

@hope2011 tak už zajtra? si veľmi odolná, ja by som skúsila už dnes 😀 . ale tak to je dobré znamenie, že si 36. DC aj keď máš utros, nie? teda ja som začala špiniť aj keď som ho brala, a to vo vysokých dávkach 😒 . no tak čo už, vydržíme do zajtra 😅 keď vravíš

petuska123
6. apr 2011

@hope2011 ahoji a dnes netestnes??

hope2011
6. apr 2011

@mabumi ano, vydrzim...neviem kde veriem tu silu, ze ma to nepokusa urobit si test skorej...proste som nastavena na to, ze testujem zajtra a hotovo....ale uprimne, mam obavy, ved kto by nemal.....no ja nespinim, zatial, klop, klop, klop....ale asi to bude tym utrosom,.....lebo ako som uz vela krat napisala, ja nemam absolutne ziadne zvlastne pocity......ach, jaaj

hope2011
6. apr 2011

@petuska123 ahoooj, nie, nie, budem testovat az zajtra.....proste ako som uz napisala, mam testovat vo stvrtok, tak to tak aj urobim......🙂

hope2011
6. apr 2011

@lubka0506 ahoooj, prepac, ale asi som troska mimo...ty si po akom zakroku???? a ako dlho??? drzim moc palce.....🙂

janemari
6. apr 2011

@lubka0506 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT a hladkat brusko povinne a oddychovat 😉
@hope2011 aj pre teba na poistenie TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT ,juuj uz chcem vidiet testik s // 🙂
@sony44 no to mi povedala aj kamoska ze som sa vobec nezmenila,no ja som sa nespoznala 😀 A hnacka a zvracanie tak to mala aj mama a pravdepodobne sme dostali z oci,lebo ked sme sa poumyvali ciscom uz bolo ok. A vy ako,nasledky vikendu sa neprejavuju 😉

Dnesna poradna dopadla ok,zajtra idem na predoperacne vysetrenia,o tyzden strihame stichy a potom rodime.Uz mame aj detsku lekaraku takze v podstae vsetko vybavene. 🙂

hope2011
6. apr 2011

@janemari takze uz budes o chvilku maminkaaaaaaaaaa...juuuj, tesim sa na krasne fotocky.....a ty ze mas male brusko????? to co pani nevidi????? ved je krasne, prekrasne.....a dakujem za TTTTTT🙂 potesili

lubka0506
6. apr 2011

@hope2011 bola som na KET 😵
@janemari vieš že ma to napadlo ale niekto týmto veciam neverí...tak som nič nehovorila. Ja tomu teda verím...stačí kolkokrát aby niekto na mna pozrel a je mi zle. 😠 Drž sa ! 😉

janemari
6. apr 2011

@hope2011 no mm povedal,ze sa nemusim na tych fotkach usmievat lebo aj tak je to silene a vie ze mi je zle bez neho 😀

hope2011
6. apr 2011

@lubka0506 no tak to ti moc, moc drzim pacle....kedy budes vediet, ze babatko je krasne uhniezdene????

hope2011
6. apr 2011

@janemari nie, nie, krasne su tie fotky....dolezite je ze ta aj pofoti...aby si mala pamiatku...vsak uz o chvilku sa s bruskom rozlucis, nebude ti za nim smutno?????

janemari
6. apr 2011

@hope2011 to ma fotila sesternica a vobec to nie je umele ako sa on domnieva,ved sme sa nasmiali ked sme to fotili.

hope2011
6. apr 2011

@janemari jaaaaaj,no ved su krasne tie fotocky...naozaj....ved to je tak dolezite si urobit nejake tehu fotky...ved je to najkrajsie obdobie v zivote...tak mu daj fotak do ruky a povedz mu, nech ti on urobi take ake sa mu pacia🙂🙂🙂

janemari
6. apr 2011

@hope2011 by som mu dala ale nie fotak do ruky,ze baby 😀 ale cez vikend pride kamoska tak pofotime,neboj budu aj ine a potom dame aj vytlacit a zaramovat 😉

hope2011
6. apr 2011

@janemari no tak pekne porobte fotocky a pridaj potom sem...budem sa tesit.....🙂

sony44
6. apr 2011

ahojte, no baby, to už od 6.hod. ráno fungujete na nete?? ja mám čas len niekedy a to až takto podvečer.
@lubka0506 - dakujem, že si mi niečo nechala 😉 výška sliznice je dôležitá pre uhniezdenie bábatka, aby sa malo do čoho zavŕtať, ale utroš a estrimax to spraví. Toto boli zmrzlinky z tvojho 1. ivf?
@hope2011 - a aký máš kúpený tehu test? dobre robíš, že netestuješ skôr, ja som tiež vydržala, lebo človek stále verí, že to vyšlo, ja som aj v den testovania išla aj na krv, a bolo to hned potvrdené, ale my to máme do caru blízko.
Ja som taktiež v očakávaní na menzes-okolo piatku by mal doraziť a začíname stimulku, lenže ešte veríme, žeby mohlo vyjsť aj prirodzené snažilkovanie podľa "receptu" pána docenta 😀 😀 😀 (to bude iná bombaaaaa)....
@mabumi - som v štádiu čakania, resp. nečakania menzesu, ja budem teda asi o niečo v predstihu, ale hlavné je že budeme tehuľky....
@janemari no ten tvoj mm stráca vekom rozum, ešteže ti nezostane na krku, lebo čo to bude o pár rokov neskôr!!!!! ☹ ☹ ☹ , takže sleduje priebeh tvojho tehu na nete... 😕 sa mi rozum zastáva, brušinko máš pekné - je z teba pekná mamina aj ked to nebudeš mať lahké stojí to za to. bábatko ti všetko zlé vynahradí....

lubka0506
6. apr 2011

@sony44 tieto zmrzlinky boli z 2.ivf. Hovorili mi aj výšku sliznice ale nepametám si... 🙂 ja teda nevstávam ráno zavčasu,len ked idem do práce,ked nemusím vstávat tak si pospím 🙂 To je len @hope2011 taký ranostaj! 😝 😀
...bodaj by ti to vyšlo prirodzene aby si nemusela podstupovat toto všetko čo niektoré z nás! Držím prsty!

sony44
6. apr 2011

@lubka0506 dakujem, ja už viem do čoho ideme, toto je už naše tretie ivf, a vy máte aký problém? možno si to už písala, ale netuším, kde to hladat 🙂my nemáme dobrý spg., ale už si niekedy myslím, že asi nebude len v tom chyba
áno@hope2011 je ranostaj, ja síce tiež vstávam do roboty o 5,30, ale ešte aby som stihla zapnúť PC a niečo popísať 😖

janemari
6. apr 2011

@sony44 no tazko moze niekto stratit to co nemal 😀 A nestras s mrchou budu // 😉
@hope2011 aj ty kup testik len s // 😉 a pre obe TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 🙂

sony44
6. apr 2011

@janemari - dakujeme, potrebujeme ich, takže už ti to prešlo? nejako sa obrň pred tými čo ťa chcú vykukať!!!! 😝ríznaky som zatial nejako nesledovala, do včera som brala dufaston,tak to bolo tlmené, od zajtra budem chodiť s malou dušičkou na WC 🙂
teraz bývam dlhšie v robote, lebo od budúceho týždňa zostávam doma.....urobím pre naše bábatko všetko.....aj ked menzes dostanem a aj ked ho nedostanem, nebudem sa nerváčiť,na bábatko už čakáme dosť dlho, tak nech je v kludnom brušku, či brušisku 😀

janemari
6. apr 2011

@sony44 jasne spravny pristup,treba to brat tak,uzila si si pekny vikend a ked pride aj mrcha nic sa nedeje ved idete do uspesneho ivf.Ja som to tiez tak brala ze este si uzijem,potom pojdem na KET a potom uz ziaden sex do porodu 🙂 A tak nejako to vyslo 😉 Este jedna davka TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😎

sony44
6. apr 2011

@janemari - ešte raz dakujem, a môže si ešte niekto z nich zobnúúúť 😀 dobre vybav predoperačné, nelietaj tak!!! už spomaľ, lebo tá tvoja malá bude vrtuľa, a potom sa nečuduj 🙂 a dúfam že to meno máš už vybraté , či si stále váhavá? dobrú nôcku

mabumi
7. apr 2011

ahojte dievčatá 😉

@sony44 tak to určite budeš v predstihu, lebo ty už teraz v apríli budeš tehu, a ja až na konci mája to zistím 😀 😀 😀 . takže mesiac 😀

@janemari sú to krásne fotky a veľmi prirodzené. a on ich kde videl 😕 ? čo chodí na MK 😠 ?

sliver
7. apr 2011

@hope2011 - no moja čakáme na správy....
držím veľmi palce a pre istotu posielam dnešnú dávku TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

petuska123
7. apr 2011

tak zajtra ma caka cesta do MT na podpis ziadosti na ivf ...ach jaj

mabumi
7. apr 2011

@hope2011 veru, čakáme, čakáme 😵 😵 😵

@petuska123 tak sme zvedavé, čo ti povedia. potom daj správičky 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre