Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

oknosmas
29. apr 2011

@moniatko13 dakujem, si zlata...snad hej... 😉 nam vsetkym...

helen5
29. apr 2011

@oknosmas už tieš dlho čakate a si mladšia a kto nemože manžel alebo ty umna ja manžel je okej

helen5
29. apr 2011

@moniatko13 škoda že nejdeš v utorok mi ideme 3 rano na 7 už musime tam but

moniatko13
29. apr 2011

@helen5 potom podaj spravy ako si dopadla... 🙂 🙂 🙂

moniatko13
29. apr 2011

@oknosmas žiadne snáď neexituje,to je na istotu.. 🙂 🙂 🙂 verime,že to bude OK

oknosmas
29. apr 2011

@helen5 u nas sme obaja smrncnuti....i ked manzelov spermio je asi fakt len na isci

oknosmas
29. apr 2011

@moniatko13 🙂 😉 🙂 tak urciteeeeeeeeeeeee

helen5
29. apr 2011

@moniatko13 okej mam ist na krv tak neviem či len krv alebo ešte mi budu aj niečo robit vraj ked tam idem mam sa najest a vela pit tak preto sa pitam aj ty tak chodiš ked ideš vela pit alebo ako to vlasne je 🙂

helen5
29. apr 2011

@oknosmas mo tomu som nepochopila ako to je ako v tych skratkach . a kedy idete vi do martina ktore tam idete vi mi v utorok 3maja

oknosmas
29. apr 2011

@helen5 no to je umele oplodnenie, pri ktorom sa vsak vyberaju tie najlepsie spermie, kedze ich je dost malo a zavadzaju sa priamo do vajicka, lebo same nie su schopne velmi to urobit. do martina neviem...musim pockat na mrchu...a potom sa objednat...zasa

helen5
29. apr 2011

@oknosmas na aku mrchu čakaš menštrulaciju ako misliš a hned druhy den ciklu ist tam

oknosmas
29. apr 2011

hej, myslim menstruaciu...nie, ked sa rozbehne, tak si volam do mt a objednam sa cca na 8dc na sono....a potom sa uvidi

zlatanka30
29. apr 2011

@sony44 zlatko nie neprisiel 🙂

hope2011
29. apr 2011

@moniatko13 jupiiii, keby si tak mala pravduuuuu....a ty ako mojinka..ako si dopadla??? ake to cele bolo??? ved pis....som neskutocne zvedava....a hlavne ako sa citis,???? kolko je vajicok????

hope2011
29. apr 2011

@moniatko13 tak uz som nasla tvoju urodu...dnes som rozlietana fest....tak to som stastna....drzim plce moc, moc,moc, nech sa embrijka kraaaasne vyvijaju.....juuuj, ako sa tesiiiim.....uz o chvilu budes tehulka-maminka🙂🙂🙂

sony44
30. apr 2011

ahojte @moniatko13 - no ako??? 😉 koľko máte embryjok?ako sa cítiš?

hope2011
30. apr 2011

@sony44 ahoooooj, tak ako sa mame???? uz len tri dni....a testujes....boze ja sa tak tesim...ako sa citis???? co citis???? vsetko mi napis....moc na teba myslim a drzim neskutocne mooooooooooooc palceky......🙂

sony44
30. apr 2011

@hope2011 ahoj moja....no máme sa kadejako, od štvrtku špiním, bolí ma brucho ako na menzes...inak nič, takže uvidíme....od štvrtku len ležím, snažím sa byť v klude, aj ked Ti poviem, nie je mi to občas jedno.... na WC chodím s malou dušičkou, že či tam už nie je krv, či je to viac alebo menej - už nech viem, na čom som ( aj sa pohrávam s myšlienkou urobiť test- len aj tak neviem, či by mi už niečo ukázal keby som bola tehu, nech to mám za sebou, ale nemám ani kúpený a musela by som ísť do mesta....
a ty sa ako máš?

hope2011
30. apr 2011

@sony44 mojinka,....no to ma mrzi, ze mas taketo pocity...ale uziva utorgestan, ci nie,??? ten by mal zabranit krvacaniu, aspon myslim....juuuj, boze nech je to spinenie prejavom tehu...vsak aj to moze byt....mojinka, tak ta chapem...tak viem co prezivas....ale hlavne dobre robis, ze lezis a oddychujes...to je naozaj to najdolezitejsie....nebojkaj....vsetko bude dobre...treba tomu verit a na zachod chodit s myslienkou....ha....nic nebude, lebo ja som tehu...to si zakazdym povedz a uvidis, ako ti to pomoze....a test nech ti skoci manzelik kupit, ci nie???? testni zajtra...to bude uz len dva dni skorej...asi by to ukazalo...aj ked neviem...to je tazko s tymi testmi....ale zatial krvicku nemas...to je dobre znamenie...drzkaj sa mi mojko....a hlavne nemysli na nic zle...urcite tam mas babiky....urcite!!!!!!

sony44
30. apr 2011

@hope2011 - dakujem, si zlatá.... to sa tak dobre číta 🙂
ved práve, či to ten utroš, len umelo nedrží.....ja som toto špinenie mala aj pri druhom ivf a bola som tehu, ale nedopadlo to ok. Ja viem, že to tentoraz nemusí byť tak. Musíme len veriť, že pri tejto situácii bude aspon jedno bábatko.
Vieš čo je sranda, že pri iui mi to utroš držal tak, že mi menzes prišiel až 5 dní po jeho vysadení a pri ivf začínam vždy špiniť ešte pred termínom menzesu....zvláštne
prajem ti pekný zvyšok víkendu....aj sa niekde chystáte?

hope2011
30. apr 2011

@sony44 no je to teda zvlastne...mne po prvom iui ms prisla na treti den...ale dovtedy absolutne nic...ani bolesti, ani spinenie...nic....asi kazdy raz reaguje telo inak...a potom kto sa ma v tom vyznat???? mojinka...nebojkaj, vsak ak sa vam uz raz podarilo byt tehu...aj ked bohuzial neuspesne..tak teraz sa to podari tiez...len ver a nepochybuj....tak co zajtra testnes???? my sa nic zvlastne nechystame robit....mm je na domceku...neviem, ci som ti spominala, ze staviame domcek...a ja sa chystam ist za nim....a potom s kolegynami mame stretko ohladom takeho projektu...takze cely den ujde ako voda...a zajtra zase nedela....ale 1. maj bude....no vidis...to je znamenie..treba urobit testicek...a ten ta ukludni....mooooc ti prajem aby to vyslo....naozaj moc!!!!!!

sony44
30. apr 2011

@hope2011 -tak to ma ani nenapadlo že zajtra je 1.maja, ja už na takéto dátumy neverím....tak to budú dnes stavat máje, som zvedavá kolko ich bude....áno spominala si, že staviate domček......a čo ti tam ten mužíček sám robká.......???takze ty aj cez víkend pracuješ!!! 😲
ešte raz dakujem, ak zoženieme test, tak možno testnem.......to dostať len v lekárni???či aj niekde inde? (inde som to ešte nekupovala) lebo rozmýšľam, čo bude otvorené-mužík ide do nočnej, tak by kupil

hope2011
30. apr 2011

@sony44 no u nas sa da test kupit aj v drogerii v nakupnom centre, alebo v tescu maju uplne bezne asi tri druhy testikov...netreba len do lekarne chodit...len asi potom zalezi na tom, aby ten test bol dobry...lebo niektore kocky hovoria, ze nie vsetky ukazu // a pritom uz boli tehotne...tak neviem🙂 no a my si staviame vlastnorucne domcek, takze manzelik tam travi vsetok cas....ja musim aj doma poupratovat, navarit...a potom chodim za nim...on je moj sikovnicek obrovsky....moc ho v tomto obdivujem, co vsetko dokaze a pritom cely zovot vyrastal v panelaku 🙂

oknosmas
30. apr 2011

@hope2011 mas sikovneho manzela... to je super 😉

sony44
30. apr 2011

@hope2011 - tak to istí tesco 😀 😀 😀 tak utekaj za ním, nech mu nie je smutno...... 😉 😉 😉

moniatko13
30. apr 2011

@sony44 ahoj.mne je fajn,ani ma už nič neboli..tak dnes som volala do centra a uchytili sa mi zo šiestich 4 embrya,dúfam že budu veľký bojovníci.. 🙂 🙂 🙂 🙂

hope2011
30. apr 2011

@sony44 idem veru, idem.....a chudatko este ho boli aj brusko od vcera, tak som mu este dovarala ryzu, nech ma dietu.....takze v tescu kupite testik...a ide sa zajtra na to🙂 mooooooc sa tesim. ani troska nepochybujem🙂

hope2011
30. apr 2011

@moniatko13 ahojkyyyyy, takze 4 budu???? to je krasna...juuuuj, ja sa tak tesim aj za teba.,......a kedy by mohol byt vklad?????

moniatko13
30. apr 2011

@hope2011ahoj moja..dúfam,že manželik spravil v novom domčeku,krásnu velikánsku izbičku,preto vaše malinke zlatíčko ,na ktoré sa tešíme....
@sony44 už si si urobila ten test?všetci sme v očakávaní na dobru spravu..držím všetky palčeky,nech sú tam dve čiarky.. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

moniatko13
30. apr 2011

@hope2011 no asi streda,štvrtok....v pondelok budem volať ako bojujú a uvidíme.. 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre