Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

terry123
4. máj 2011

@hope2011 Gratulujem 🙂 To je super spravicka, tesim sa 😉 😉
@xeroma Aj tebe gratulujem 😉 To je parada, vyzera, ze sa to tu prelomilo tie neuspechy...len tak dalej... postupne budeme do konca roka vsetky tehulky 😀

hope2011
4. máj 2011

@moniatko13 🙂 bude tam pre teba cakat.....

hope2011
4. máj 2011

@tinara23 no tak nic specialne necitim....prska ma nebolia...len tak niekedy pichne...a v podbrusku bolka.....len ho hladkam, aby tam malickemu bolo dobre🙂

terry123
4. máj 2011

@moniatko13 Drzim palce na zajtra, nech mali bojovnici bojuju a pekne sa vyvijaju a zajtra poputuje/ú do bruska 🙂

hope2011
4. máj 2011

@terry123 dakujem, ale ja sa este nemozem az tak tesit...lebo to nie je potvrdene...takze sa len tak potichucku a klop, klop, klop, aby to vsetko bolo dobre🙂

terry123
4. máj 2011

@hope2011 Zajtra bude krasne ciselko HCG na krvicke uvidis 😀

hope2011
4. máj 2011

@terry123 klop, klop, klop, aby si mala pravdu🙂

sony44
4. máj 2011

@hope2011 - nebojkaj sa moja, zažen obavy aby to bubáčik necítil aj ked je to tažké. Nájdi si na tých pár hodín, čo ťa delia od zajtrajšieho dňa nejakú príjemnú zábavku a obavy budú zažehnané.... 😉 ved myslíme pozitííívne, no nie!!!! 😉

hope2011
4. máj 2011

@sony44 ahojky mojinka...ty si take zlaticko moje....ano, myslim pozitivne....zajtra sa potom ozvem...dnes uz mam toho dost....tak budem uz len oddychovat....dakujem ti mojka...si uzasny cloviecik🙂

helen5
4. máj 2011

@sony44 ked si to bola ty neviem ale prišli ste hned rano ako dve kočki . ty si si sadla a ta druha odbehla a n´misme sedeli z manželom hned nakraji . červeny melir na hlave a červenu budnu som mala . inač ti držim tieš palce ku všetkemu . neboj sa bude dobre a kedy ideš ty teraz do martina nam maju zavolat za dva tyžne tak musime čakat teraz . aj tebe držim palce

helen5
4. máj 2011

@hope2011 nech ti to dobre dopadne drýim palce a ako si natom . maš sa mi fajn .

helen5
4. máj 2011

@sony44 ale neboj vindeš stoho a maš ako sa inač si zdaleka tebe ake višetrenia robiali či si bola len na krv tieš . bolo tam strašne ludi ked mi sme odchadzali a potom ponas muselo bit aj viac

helen5
4. máj 2011

@terry123 ahoj bola si dnes v martine a ako si tam dopadla

helen5
4. máj 2011

@terry123 a co to je HCG ako sa maš bola si v martine dnes

sony44
4. máj 2011

@helen5 - ja ked som prišla, tak som si nemala kde sadnúť, tak som stála v čakárni pri schodoch a potom som si sadla, tak Vás som si nevšimla...dakujem, ja som bola na sone a na krvi.....bola som po transfere 2 embryjok, tak som bola na vyšetrení, či sa mi uchytili a som tehu....... výsledok - nie som.....nepodarilo sa ☹ ☹ ☹
teraz mám ist do MT, ked mi skončí menzes, je to na nás kedy. Mám si zavolat a dohodnut konzultáciu, takže ešte neviem kedy pojdeme. *A uvidíme čo dalej.
Potom sa to už vyprázdnilo....to boli asi všetky žienky na to vyšetrenie AMH .

sony44
4. máj 2011

@helen5 - hcg - je tehotenský hormón, ked budeš tehulka, tak ti ho budú vyšetrovať a tým zistia, či si alebo nie.....

helen5
4. máj 2011

@sony44 ja som az pozerala tolko ludi bolo a ty si co mala oblečene . a skim si bola tak si v tom ako či nie ja som tiež bola na tu krv čo si pisala a to šlo do blavi tie visledki

daska1977
4. máj 2011

baby, tak som všetko dočítala, teda štyri strany, nebola som tu, nestíhačky...
hope2011 klop, klop, klop... 🙂 😉
xeroma supéééééééééééééér 🙂
sony44 ty si bojovníčka, ja som si poplakala, druhý deň som robila, ale usmievala som sa tak, akoby mi pichali nôž do srdca ale prešlo... veď život ide ďalej a my sa budeme snažiť zasa...a raz to musí vyjsť... 😉 ja čakám na schválenie...
helen5 a dlho ste čakali na to, kým ste išli na to vyšetrenie AMH hormón... týždeň, dva?? lebo ja tiež mám ísť, ale dnes som nebola, asi už mali dosť báb... a koľko ste za to platili, iba transfér do BA???

daska1977
4. máj 2011

@sony44 ty si bojovníčka, ja som si poplakala, druhý deň som robila, ale usmievala som sa tak, akoby mi pichali nôž do srdca ale prešlo... veď život ide ďalej a my sa budeme snažiť zasa...a raz to musí vyjsť... ja čakám na schválenie...

daska1977
4. máj 2011

@hope2011 klop, klop, klop...

daska1977
4. máj 2011

@helen5 a dlho ste čakali na to, kým ste išli na to vyšetrenie AMH hormón... týždeň, dva?? lebo ja tiež mám ísť, ale dnes som nebola, asi už mali dosť báb... a koľko ste za to platili, iba transfér do BA???

daska1977
4. máj 2011

@xeroma supéééééééééééééér 🙂 😉

helen5
4. máj 2011

@daska1977 platila som zato 6 eura a boli sme tam na zeleny štvrtok a teraz sme boli v utorok 3:maja rano o 7 ale boli sme tam už o pol siedmej 1 a jedny nas predbehli tak sme šli potom 2 hned a teraz na visledki muime čakat 2 tyžne

sony44
4. máj 2011

@helen5 - už som ti už písala, ktorá som to bola, mala som šedočierne pásikavé tričko, rifle, klačala pri mne tá sestrička.....včera večer som ti písala........... tehula nie som..... nepodarilo sa to ani na 3. pokus umelého oplodnenia.....mne nebrali krv na AMH, ale dám si to vyšetriť, aby som sa vedela rozhodnút čo dalej.....
@daska1977 -no ja tiež plačem, včera som sa rozplakala aj v centre, no trapas... ale čo narobíme.... stále na to myslím, ale nečinnosť mi tiež nerobí dobre......aj ked to nevyšlo nesmiem to vzdať, musíme sa pokúšať, lebo to šťastie sa už musí unaviť a prísť medzi nás a ja tomu verím, že sa nám to podarí.......ty ideš na 2. ivf?

moniatko13
5. máj 2011

tak teda idem do MT na transfer,jeden bojovník sa dobre vyvinul na správnu veľkosť a ostatný sú maličký,aj mi povedala,že mi to potom ukáže aký je medzi nimi rozdiel,tak som zvedavá na ten rozdiel.. 🙂 🙂 🙂 🙂 držte mi palce aj tak sa troška bojím..
@daska1977 moja,tak nech ti to čim skôr schvália,aby si mohla začať bojovať aj ty a za chvíľu sa tešila z malinkého batôžka..prajem veľa,veľa štatistička.. 🙂 🙂 🙂
@sony44 zlata moja,tak to moji bojovníci zvládli a idem..ďakujem za podporu..mala si pravdu,že žiadny parfém nemôže byť, mi hneď vraveli....už aby bol v brušku..keď začneš aj ty bojovať,tak budem stať pri tebe a všetku energiu posielať vám... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
@terry123 dobre si držala palce,jedn bojovník ide do bruška..ďakujem...aj ja ti držím všetky palčeky..
@hope2011 moje zlate,tak dúfam,že si kúsok z tvojho tehu,nechala aj pre mňa v centre,už sa teším ako si ho vyzdvihnem...dúfam,že hcg ti to potvrdil..mi sme verili,hlavne sa teraz opatruj,myslím na teba... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

sony44
5. máj 2011

@moniatko13 - prajem Vám šťastnú cestu.....nebojkaj sa....toto už zvládnete....tešííím sa, opatruj sa a veľa veľa oddychuj.......dajú ti aj fotočku embryjka z laboratória a aj embryjka z bruška......držíííím silno palce

moniatko13
5. máj 2011

@sony44 áno to som nevedela,po transfere pôjdem ešte na sono?

tinara23
5. máj 2011

@hope2011 dnes ti držím palce, aby sa krvička potvrdila, ale verím, že hcg bude vysokooooo 😉 🙂 🙂

moniatko13
5. máj 2011

@sony44 skoro som zabudla..ďakujem strašne moc..ďakujem.. 🙂 🙂 🙂

mairi1
5. máj 2011

tak som otehotnela v centre Iscare. Ďakujem aj pani embryologičke .a tak strašne MILÉ SESTRIČKY stretnete len zriedka 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre