Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

danutta
17. máj 2011

Ahojte kocky.Chcem Vas poprosit ci niektorej nezostal Menopur a Diphereline.V juni zacinam s IVF.Dakujem.Vsetky Vas pozdravujem. 🙂 🙂 🙂

krista5
18. máj 2011

@lubka0506 suuuper drzim palce 😀 😀 😀

terry123
18. máj 2011

@moniatko13 Ako ste dopadli? Dufam,ze je vsetko O.K.
@sliver @oknosmas @daska1977 Dakujem kocky. 🙂
Zazraky sa stale deju, nadej umiera posledna. Na nas maly zazrak sme cakali dlho predlho, no podarilo sa. 🙂
Takze to urcite postupne vyjde kazdej jednej z vas.
@lubka0506 Vela stastia pri vcelickovani 🙂
@zlatanka30 Velmi sa tesim,ze pokracujete.Uvidis,ze sa to podari,len treba pokusat stastie 😀 Drzim palce.
@mabumi @oknosmas Babulky myslim na vas, dufam,ze ste si kupili spolahlive testiky 🙂

mabumi
18. máj 2011

@terry123 ahoj, a mala si ist na svoje prve ivf alebo si bola viackrat? to vam dobre vyslo, ze si este nevybrala lieky, naozaj stastie 😵 . ja som vcera bola kupovat testiky, tak dufam, ze som uz nasla tie spravne, ktore ukazu //, inak ich pôjdem asi reklamovat 😀 😀 😀

terry123
18. máj 2011

@petuska123 Dobra sprava, nech to bude uspesne 😉
@mimi321 Vela stastia na IUI.
Ja som tiez brala Femi kvapky od polky februara plus zensky caj....mozno aj to zabralo
@daska1977 Posielam IP

terry123
18. máj 2011

@mabumi Toto malo byt uz nase 3 IVF. Ani by som si nerobila test,lebo este mi nemala prist mrcha,ale mala som velke bolesti brucha a strasnu zahu. Tak som skusila test a boli tam //. 🙂
Verim,ze aj pri vas bude stat stasticko 😉

mabumi
18. máj 2011

@terry123 jaaaj, tak to je ozaj pekne 😵 . zasluzili ste si to. a nakoniec takto prirodzene, to je na tom to najlepsie. zvlastny je ten zivot. a neovplyvnitelny 😖

petuska123
18. máj 2011

@terry123 tak vas sa to nakoniec podarilo prirodzene??? mali ste zly spermo?? gratulujem a nezmenis si status???

terry123
18. máj 2011

@mabumi 😉 Veru zivot nam prinasa kadejake prekvapenia.
Minuly tyzden som sice zistila ,ze som tehu, ale docent nic nevidel v maternici, mal podozrenie na mimomaternicove 😒 ☹ ,poslal ma hned k nam na gyndu na prijatie a poobede ma uz operovali 😒 hrozilo, ze mi vezmu jeden vajcovod 😒 ....no nakoniec tam nic nenasli a usudili,ze je to asi v maternici 😒 .....a je to tam 🙂 🙂 🙂
@petuska123 Ano,mali sme zly spg,to mas pravdu. Nedufali sme,ze sa to moze podarit prirodzene,ale vyslo to jupiii. 🙂

mimi321
18. máj 2011

@terry123 ty si bola na iui? uspesne?

mimi321
18. máj 2011

@terry123 aha uz som sa dočítala... xi my máme super spg tak dúfam že to vyjde...

hope2011
18. máj 2011

@terry123 jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii,no to je nadhera....ja sa neskutovne tesiiiiiim!!!!!!!! takze dalsia tehulka!!!! no ja sa tesim, neskutocne moc....a ako sa citis????? takze sa vam to prirodzene podarilo....jaaaaaaj, krasna sprava, krasna🙂 gratulujem moc, moc, moc

sliver
18. máj 2011

@terry123 - božinku to fakt? iný stres, ja by som im tam vkuse asi revala.... ale hlavne že je to tam!!!!
na začiatku su to strašné stresy, ja som bola tiež v nemocnici a to bolo hrozné či je všetko ok alebo nie je.....
v štvrtok mi potvrdili iba vačok a v piatok som už ležala s bolesťami.... a to ma tam týžden naťahovali či to je tehu alebo nie....
božinku a čo ti operovali? nechápem, že to tam nebolo ale je........... to je divné..........

terry123
18. máj 2011

@hope2011 Dakujem moja 🙂 Budeme tehulkovat spolu. Citim sa dost unavena, otapena,pobolieva ma brusko, mam zahu, sem tam nejake nevolnosti....no papat mi chuti, aj ked jem menej.... a co ty? Nieco podobne?
@petuska123 Status si zmenim trosku neskor 🙂

terry123
18. máj 2011

@sliver Veru boli to hrozne stresy, hovorila som si,ze ja to uz ani neunesiem,co sa na mna vali..... ☹ nemala som vsak ani velmi kedy nad tym rozmyslat....cakali na vysledky hcg z MT a potom sa hned rozhodli urobit laparoskopiu.Zdalo sa im na utz ,ze vo vajcovode je nieco...tak ma poobede operovali,povedali,ze asi o vajcovod pridem 😢 😢 .....vecer po mi vobec nedali vediet,co ako.... 😠 😠 ...az rano sa ma lekarka pyta, ci viem o naleze??? 😕 😕 Uzasne 😠 😠
A veru aj slzy boli, aj na operacnom stole tiekli....
No ale hlavne,ze to malo stastny koniec.
Vy dve ste si tiez toho vytrpeli 🙂 No bublinky nam to stokrat vynahradia 😉 😉

sliver
18. máj 2011

@terry123 - božinku toto mi tak pripomenulo môj začiatok.... už som nato aj zabudla
Ja som teda plakala riadne, sestričky ma len utešovali že musím niečo vydržať, že ako chcem zvládnuť tehotenstvo.... no pre mňa to bolo vtedy hrozné.... v ktorej nemocnici si bola???
nie nie nejdeme na to myslieť....... to bolo a teraz ideme myslieť len a len na to najlepšie 😉

paráááádička kvôli bublinke!!! ináč my našu malinkú doteraz voláme bublinka alebo bubla 😀 😀 😀 no a teraz sme už začali aj Sonička alebo Sonka ale tá bubla jej asi dlho ostane 😀
potom s hope môžete do témy k tehulkám a mamičkám 😉
tehulky naše, juuuuuj ale mám radosť, toto vždy tak veľmi poteší!!!

zlatanka30
18. máj 2011

@terry123 pokracujeme ,ale stale su problemy.boze co som ja komu urobila? ☹ dnes som odchadzala z centra so slzami v ociach.

hope2011
18. máj 2011

@terry123 moja ale si si vytrpela...ja tomu ale nechapem..ty si uz bola tehu a toto riesili???? asi som necitala vsetky tvoje prispevky, mozes mi to prosim vysvetlit....no ale aj tak, ja sa neviem vytesit z tvojej uzasnej spravy...to je taky krasny zazrak...ano, ano...ideme tehulkovat spolu....🙂 no mne byva uz rano troska zle, ale nevrackam este...inak absolutne nechce moje telo nic papkat...len moj rozum stale hovori, musis, musis....a prska bolia, juuuj, ako riadne...a co tvoje????

mabumi
18. máj 2011

@terry123 teda, to mas ale zazitky. aj ja som mala po ivf podozrenie na mimomaternicove, lebo nieco bolo vo vajcovodoch. ale teda u teba to nejako rychlo vsetko riesili, ze ta aj operovali, a zbytocne 😠 . aaach, tie zbytocne stresy ked si si pritom mohla vychutnavat tie najstastnejsie chvile. ale aspon ze je vsetko OK, to sa velmi tesim. uz budes konecne stastna tehulka 🙂 . tak drzim palce nech je vsetko v poriadku az do konca tehu 🙂 , veru pre to malicke sa oplati vydrzat uuuuuuplne vsetko 😵

@zlatanka30 co sa dnes stalo, mas malo folikulov? to sa este môze zmenit, drzim vsetky palceky 😵
@hope2011 ahoj hope 🙂 , tak si zacinas uzivat tehulkovanie? nech sa vsetko dari 😵

zlatanka30
18. máj 2011

@mabumi malo ako malo.rastu pomaly.dnes zasa zvysena davka. ☹

mabumi
18. máj 2011

@zlatanka30 cim pomalsie rastu, tym kvalitnejsie budu 😵 . je to tazke, ale po vsetkych komplikaciach pride odmena. URCITE 😉 . aj ja tomu verim 🙂 . a veeeeeelmi ti to zelam, tak vela stastia. musime sa raz predsa dockat ! 😵 😵 😵

zlatanka30
18. máj 2011

@mabumi no neviem .uz picham 450 jednotiek vsak to neprezijem do piatku

oknosmas
18. máj 2011

@terry123 dakujem za povzbudenie..istotne to vyslo....ved mame nakupene dvojciarkove testy...tak to inak ani nemoze byt 😀 😀 😀 nech ste zdravucki...

sliver
18. máj 2011

@zlatanka30 - nebojkaj, aj ja som taku mala
a presne čo návšteva to zvýšenie až som mala strach v očiach.......... že čo 😕 ved to sa nedá zvládnuť a zvládla som, my ženy sme silné!!!!
neboj, nech len rastú!!!

mabumi
18. máj 2011

@zlatanka30 presne tak ako pise @sliver . mozno este budu komplikacie v suvislosti s tou davkou, ale to by len potvrdilo uspech, a kvôli tomu sa to oplati pretrpiet, no nie? tak vela stastia a sil, presne, my sme silne, vdaka nasej tuzbe tie najsilnejsie stvorenia na svete 😵

zlatanka30
18. máj 2011

@sliver ved ano ja som si hned spomenula na teba. 🙂 zevraj v piatok budu ako z reklamy.my bolo povedane.vsak nech rastu tie mrchy male.ale nervy ma uz chytaju z toho opu.ved bodaj by nie ked sa bojim doktorov.

moniatko13
18. máj 2011

už so písala, ako som mala v raz piatok krv,potom nič až v nedeľu zas a potom zas v utorok trocha..včera som si ráno robila test a bola tam taka slabučká druha čiarka,tak som sa trocha potešila,že možno aj hej,ale potom ma zas pichalo v bruchu a keď som prišla z prace dom tak som zas mala trocha krv...dnes som si zas robila test a druha čiarka bola vidieť už jasnejšie,tak zajtra idem na krv,dnes som volala,a asi pôjdem aj na sono a porozprávať sa s docentom,keď mam takéto problemiky,ale povedali mi že keď nemám normálnu mrchu,tak to môže byť len nejaká zrazenina a telo ju vypúšťa von . 😵 tak baby mam //...ďakujem všetkým ktoré ste na mňa mysleli,dúfam,že mi to zajtra krvička potvrdí.. 😵 😵 😵 😵 😵

moniatko13
18. máj 2011

@zlatanka30 neboj ,ved doktori sú fajn,teda aspoň v našom centre..v piatok budem na teba myslieť,držím palce,aby si to zvládla.. 🤐 🤐 🤐

sliver
18. máj 2011

@moniatko13 - jéééééééééééj držkaj sa moja, hlavne klud a pokoj!!!!
vklude všetky pochopíme ked sa tu dlhšie neukážeš, no občas nám napíš aby sme sa o teba až moc nebáli
ale paráááááááádička
moc držíme prsty

som to hovorila že su tu vírusy chytajte ich všetky!!!!
pre všetky posielam už aj uchytené 😉 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

zlatanka30
18. máj 2011

@moniatko13 hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuurrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrraaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre