Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

ivta5
14. júl 2011

@gabi.k Ahojky, to je supeeeeeeeeeeeeeer gratulujem 😉

zuzu100
14. júl 2011

@lenka_21 B ola si tam sama? Dlhé tmavé vlasy a papiere v ruke??? 🙂

zuzu100
14. júl 2011

@lenka_21 My sme takí "vysoký" pár - ja 179, mangel 190 cm 🙂

mabumi
14. júl 2011

@ivta5 ja sa idem teraz objednat na tu laparoskopiu a potom na 2 mesiace na hormony a potom IVF. ziadost uz mam schvalenu. uz som na jednom IVF bola.
tu mojzisovu som tiez cvicila, ale prestala som, lebo neviem ci som to robila dobre. pri dvoch cvikoch ma STRASNE boleli bedrove klby. nemohla som to ani zacvicit. odvtedy sa chystam za niekym kto ma to nauci cvicit, ale este som nebola 😖 .
tak to je dobre ked nemas bolesti. to tam podla mna nic nebude 😉 . ono z tej krvi to nie je mozno uplne jednoznacne, ale je to taka prva indikacia ze ci to tam je.
inak to je pekny uspech ze 2 roky po operacii sa takto dobre citis 😅 . vacsinou sa to zvykne rychlo vratit. mas stastie 😉 . ked budes stimulovat, tak pozor na lieky na rast sliznice. treba s nimi opatrne.

terry123
14. júl 2011

@gabi.k Ahoj 🙂 Mas pravdu, kto si nepresiel postupmi v care ani netusi, co to vsetko obnasa, ani sa nevie vzit do toho,keby bol on na nasom mieste 😠 ....Myslim si,ze deticky,ktore su dlhoocakavane, vytuzene, vymodlene a pridu na svet po mnohych peripetach su aj viac lubene, viac si ich vazia a su vdacni za ten velki dar 😉 😉
A tesiiiiiiiiim sa velmi z tvojho testika.To je super spravicka 😉Gratulujem 🙂
@sliver Ja rozmyslam nad tym 3Dckom, asi by sme isli do Femicare do MT. No to aby sa cloviecik nehral na tajnostkara asi neovplyvnime, musime verit, ze prejavi svoje herecke vlohy 😀
@micikatka Ja som mala velmi skoro pozitivne Bhcg, uz na 21 DC slabo pozitivnu krv, na 24 DC tehu test tiez pozitivny. Na 26DC mi brali krv, robili sono. Tam ale este nic nevideli, skor to vyzeralo,ze je nieco vo vajcovode a este k tomu som predtym mala hrozne bolesti okolo brucha. Tak sa bali,ze ide o mimomaternicove tehu a hned v ten den ma operovali. Nastastie sa to nepotvrdilo, za 2 dni Bhcg stuplo. To bol znak,ze bublinka si pekne drieme v maternici 😀
Ked som brala utrogestan, ja som si davala 3x 2 gulocky.
@zuzu100 Super tak uz mas bublinku v bezpeci 😉 Pekne teraz oddychuj, hladkaj brusinko, a papaj cerstve virusy TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😉

gabi.k
14. júl 2011

@sliver 🙂 ahojky... no rano som hned ocikala pre istotu dva testy... a na oboch su dve... len akosi som si vsimla na krabici je datum expiracie bol 06/2011 ...pomoooooc... snad to neukazuje zle....lebo ma porazi...asi pojdem kupit nejaky cerstvy... ci netreba??? hmmm.. 😒 😖 ☹

sliver
14. júl 2011

@gabi.k - božinku klud, neboj isto to platí!!!!!!!!!!
balhoželááááááááááááááááááááám
supiš, môžeš naradostená volať do MT 😉

lenka_21
14. júl 2011

@gabi.k No Blahozelaaaaaaaaam 🙂 😉 🙂 Neboj testy su v pohodke, aj ked po expiracii 😉 ... vidis, Fidorka zabrala 😀 😀 😀

@zuzu100 Podla mna ste sedeli oproti nam ... ano mala som obalku v ruke, vedla mna sedel mm ... sice ja mam blond vlasy, ale dhsie a okuliare 😉 ... mm ma tmave vlasy ... ak ste to boli vy tak mas kratke blond vlasy? Je este mozne, ze sme sa akurat minuli .... a sedel tam iny par 😕

micikatka
14. júl 2011

@terry123 si zlata ze si mi to takto podrobne opisala. a nevies kolko si mala to HCG? lebo mne povedala okolo 800, ale neviem ci 0,800 alebo 800.00 to jej este zavolam. a ja mam utrogestan 2x1 cele dva tyzdne. o dva tyzdne ideme na sono. a trosku ma občas boli brusko ako pred menstruaciou a aj prsia ma pobolievaju občas. tak verim ze to je tym ze sa maternica roztahuje.

terry123
14. júl 2011

@gabi.k Super 🙂 Neboj aj preexpirovane ukazuju dobre 😀
@micikatka 😉 Podla mna si mala hodnotu 800 🙂 To vyzera slubne 😉 ja som mala hodnoty na 26 DC asi okolo 300, 27 DC 495, 29 DC 1405, takze to pekne stupalo. Drzim velmi velmi prsty a setri sa 🙂

micikatka
14. júl 2011

@terry123 dakujem ti moja. a nevies mi poradit odhadom aky to je tyzden? ty vies presne den kedy si otehotnela?

gabi.k
14. júl 2011

@sliver
@lenka_21
@terry123

dakujem kocky.....ste ma potesili.. no idem volat MT... 🙂 tak vybavene... ideme na kontrolu v pondelok..takze krvicka a sono...

zuzu100
14. júl 2011

@lenka_21 Tak potom nie - ja mám krátke hnedé vlasy, mala som tmavomodré letné nohavice a svetlomodrú -bielú bluzku 🙂

zuzu100
14. júl 2011

@sliver vcera ráno som volala do MT, že ako sa majú embrijká, a večer som už bola po ET... 🙂

sliver
14. júl 2011

@zuzu100 - šikovná 😉
dúfam že máš all inclusive ako mala gabi 😉 aby ťa čakal rovnaký výsledok...

helen5
14. júl 2011

@cherry1981 to mi dali niejaku antikoncepciju ked dostanem mrchu tak začat hned brat a 21 dni 7 dni pauza potom ma prist zase mrcha tak zase 21 dni tabletki 7 dni pauza a potom sa mame ozvat a to mame na 3 mesiace tie tabletki tak vraj pjdeme inou formou nato tak som zvedava akou dnes som sa bola dat vipisat do roboty abi som v lete nebola na marodke zbitočne lebo mi ma tu šlahlo ozem nikde nemožeš ist ani do obchodu a v zime mi to už nevadi ale v lete ano . tak uvidim ako to bude v oktobri teraz musime len čakat a čakat

zuzu100
14. júl 2011

@sliver 😵

cherry1981
14. júl 2011

@helen5 A ako dlho chodis do centra? A aj ti nieco vyslo alebo nasli ti nieco z krvi z hormonalneho profilu?Podla coho usudili ,ze treba brat lieky?
Mne pride strasne zvlastne, ze predpisuju antikoncepcne talbletky 😕 😕 , ale tak asi vedia preco to robia, aj ked mne ak to budu chciet ordinovat tak s tym nebudem dva krat nadsena 😔 😔...Ale nejdem predbiehat my sme s manzelom este len na zaciatku.

gabi.k
14. júl 2011

ale hore dobre kuria 🙂

tinara23
14. júl 2011

ahojte kočky, čítala som si teraz asi 20 strán dozadu a zaujalo ma to AMH (dúfam,že to správne píšem 😉 ). Pozerala som moje výsledky FSH 4,86 z novembra, čiže v norme. Teraz každej z Vás pred IVF robia AMH? Alebo len keď sú výsledky FSH horšie ? Je toto vyšetrenie spoplatnené? Ď 🙂

mabumi
14. júl 2011

@gabi.k ze? riadne 😎 . o chvilu nam za to pride platit dane 😀 😀 😀

mabumi
14. júl 2011

@sliver a ty co moja? cakame na toho dr 😖 ?

gabi.k
14. júl 2011

@mabumi sme narod nespokojny.... ked je teplo - zle je.... ked je zima - zle je.. tak co potom... ??

...priznam sa, ze obdivujem sliver, ze v tomto teple sa este dokaze hybat...aj ked trosku bude musiet do pondelka vydrzat, kedze podavame stafetu 🙂

mabumi
14. júl 2011

@gabi.k ja som spokojna. aj ked ledva fucim, ale radsej teplo, ved je leto 😎 . keby som tak mohla byt niekde pri vode... 😎 😎 😎
no ale keby som si mohla vybrat, tak radsej fucim aj nad velkym bruskom 😵
sliver nic ine nezostava, ale ono sa jej to vynahradi aj s urokmi vsetko cim si od zaciatku presla 😉 😅
KTO RODI NA VIANOCE???? chcem prevziat stafetu 😅 😅 😅

sliver
14. júl 2011

@mabumi
@gabi.k
ešte niečo vydržím 😀 aj keď už by som bola rada keby bolo potom ale potom si zase poviem že ako mi je teraz dobre, ved nič nerobím iba lenoším a pol dňa prespím aj celú noc....
takto dobre mi už nebude nikdy 😀 😀 😀
len mi je dusno a bolia ma nohy a ťažko sa mi prevaľuje v posteli ale zase....

mabumi
14. júl 2011

@sliver myslim si ze toto bude jedno z najstastnejsich liet v tvojom zivote 😵
taky "jarny pôrod" je podla mna uplne idealny. s bruskom sa v zime zije lahsie, a s babatkom akurat môzes chodit na prechadzky v lete 😎
preto by bolo idealne otehotniet v auguste 😅 . este keby sa to tak dalo naplanovat, vsak 😀 ?
takto som uvazovala pred 3 rokmi, teraz uz beriem akykolvek termin 😀

tinara23
14. júl 2011

@mabumi
@sliver ja som niekedy dávnejšie písala sliver, že mne stačí, keď ju vymením v téme tehulky v júli, ale gabi ma už predbehla 😉 🙂 momentálne beriem tiež akýkoľvek termín 🙂 😀

zuzu100
14. júl 2011

Ahojte, mala by som jednu otázočku: odvtedy ako som začala uzivat Proveru a potom stimulovat s Dipherelin a Menopur prsia mám napuchnuté, citlivé až bolestivé...Mala niekto také problémy? ...chcela som opytat aj Doc, ale včera všetko išlo tak rýchlo, že zabula som na to... 😒

sliver
14. júl 2011

@zuzu100 - nie ja som to nemala ale vklude mu napíš mail že či je to normálne??? on ti isto odpíše....

@tinara23 - no ja som ti pekne držala flek 😉 ale je tu bbtina ktorá má flek v oktobri 😉 nevyhovovala by táto štafeta??? 😀 😀 😀
začneme tu kupčiť so štafetami 😀

@mabumi - presne aj ja som chcela mimčo na jar, pre tie dôvody čo si písala a tiež aj preto že sme sa vtedy dali dokopy a tiež mali svadbu tak sme miminko chceli ako darček k našej láske.... ale postupne nám to tiež už bolo jedno kedy to bude... aj ked jul sme moc nechceli už len kvoli tomu že sme chceli malu Zuzku a potom sme menili meno lebo sme nechceli mať meniny aj narodeniny naraz 😉 ale to nevadí...

hlavne nech sa to všetkým podarí a narodí zdravučké a je to jedno kedy to bude...

ináč aj zima nie je nič moc, lebo kamoškin maličký má dva mesiace a je taký veľký žeby sa s fusakom do vaničky už nevošiel tak je rada že ho má v lete a trošku tu vaničku využije...

tinara23
14. júl 2011

@sliver júúj nežartuj 😉 oktober je ďaleko 🙂 niekedy dávno mi jedna veštica povedala, že budem mať bábo do konca mája 2012, takže veľa času neostáva, myslím už len júl a august aby som jej začala veriť 😀 😀 😀
a inak Soničke sa u teba páči, ale ani sa jej nečudujem, hádam nepôjde do týchto horúčav a aj teba chce trošku uchrániť rodiť v tomto hice, vraj sa má trošku ochladiť 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre