Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

helen5
2. júl 2011

@petuska123 a čo je ta blastocista babi čo a ako sa mate

helen5
2. júl 2011

@smeyka27 zaleži ako ti pošlu a jak daleko si ja som mala do 3 dni recept .

lenkalienka01
3. júl 2011

@gabi.k
drzim palce , aby sa poriadne uchytilo a o par mesiacov budete stastny rodicia 😉

petuska123
3. júl 2011

ahojte baby.pisem vam moj posledny prispevok.koncim na MK. vsetko nam to zlihalo nebol ani transfer nebolo nic!pauza 3 mesiace a vsetko opakovat na novo. som zufala nestastna zivot mi dava riadne facky.takze majte sa tu pekne drzim vam palce aby vam to vyslo a boli stastne

gabi.k
3. júl 2011

@petuska123 Petaaa..... nebud smutna.... a neopustaj sa..... prooooosiiiiiiiim ☹

jada1
3. júl 2011

@petuska123 netreba vešať hlavu. Ja chodím do témy Slovenky a IVF v Reprofite Brno, lebo my chodíme do Brna. Je tam jedna naša spolubojovnica: babley. Po prvej stimulke mala 5 oocytov, postupne sa jej prestali vyvýjať a nebolo čo tranferovať. Pri ďalšom IVF už mala transférovanú jednu krásnu hatchujúcu blastocystu (najvyššie štádium) a jednu expandovanú bl. a teraz je tehula.Netreba strácať nádej, možnože ti nesadla stimulka. Chcelo by to inú, s inými liekmi, proste zmeniť protokol. Ak by som mohla doporučiť, RF Brno je super. Robia aj soft stimulácie, stojí to cca 23000Czk a dosť úspešne. Niekedy pri tých softoch je väčší úspech, ako pri normálnych. Pretože keď je viac vajok, nemusia byť kvalitné. Dôležitá je kvalita, nie kvantita. My sme podstúpili jeden soft, ale keďže mám zvýšené FSH, teda nekvalitné vajíčka, išli sme do darovaných a vyšlo nám to hneď na prvý krát.

lenkalienka01
3. júl 2011

@petuska123
veru, neopustaj nas.... spolu to nejako zvladneme aj ked ti je teraz velmi tazko , co je pochopitelne, ale zivot nekonci.

helen5
3. júl 2011

@petuska123 moja ako si natom volajako sa neozivaš dopadla si ako držali sme ti palce z manželom tak dufam že okej daj vediet

helen5
3. júl 2011

@jada1 ked do čiech je to aj dost daleko moja a to tie darovane vajička to sa musi aj platit zane a ako dlho si čakala za tie umele vajčka alebo ako to je stym moja

eninka27
3. júl 2011

Ahojte babulky, ako sa vám darí?

helen5
3. júl 2011

@gabi.k ja neviem tie ženy ani nam to nevišlo v pondelok a teraz čo sa mam obesit ved život ide dalej ja si stoho nerobim nič kolko ženy poznam nemožu mat vobec deti a žiju netreba sa opuštat hlavu hore a bojujme dalej

janemari
3. júl 2011

@petuska123 myslím, že ta chápe každá čo jej to nevyšlo,ale rovnako aj vieme, že teraz je to čerstvé, bolí to, potrebuje to čas. Ked to prebolí,naberieš novú silu a pôjdeš dalej s ešte väčším odhodlaním. Teraz to bolo vyčerpávajuce obdobie, nielen na telo aj psychiku. Dopraj si čas pre smutok a hnev a potom ťa tu znova očakávame s novými silami,aby si bojovala s druhými snažilkami.

lenka_21
3. júl 2011

@lenkalienka01 @zuzu100 Kocky, ak sa nemyli tak zajtra mate kontrolu folikov a tak drzim palceky 🙂 😉 🙂

@petuska123 Nevesaj hlavu ... ja viem, ze je to tazke ... ja som mala to iste, v PK nezvladlo ani jedno vajko a tak nebol vklad ☹ ☹ ... je to tazke, ale musis si trosku najst odstup od toho co postupujes, lebo ked sa na to takto naviazes tak ta to velmi zoberie ... psychika robi straaasne vela a ako ti pisala @jada1 stale mas kopeeec moznosti ... s Jadou sa poznam, lebo si s nou pisem vo fore, kt.spominala .... mame tam tabulku, aby sme videli, ze ktora z nas uz co absolvovala ... verim, ze baby sa neurazia, ale vlozim ju aj sem a ked to uvidis tak pochopis, ze sa treba otriast a ist dalej 😉 🙂 😉

@ gabi.k Verim,ze mas ten ovladac v jednej ruke a Fidorku v druhej 🙂

lenka_21
3. júl 2011

Tak tu je ta tabulka ... je toho vela co kazda z nas ma za sebou, ale ked sa pozriem na to kolke z nas su uz tehulky resp.maminy, tak je to supeeeer vykon 🙂 😉 🙂 Treba VERIT a BOJOVAT 😉 🙂 😉

STIMULANTKY:
Sisab – 2xIVF Gynfiv, 1xFerticent, 1xMA, stimuluje na 4 IVF v RP

TEHULKY:
gabinkaa
bayley - 3xIUI, 1. IVF soft RF - bez ET, 2. IVF uspesne, tehulka
jada1
rebeka33 - 4IVF, 2Xket, 3x tehu,2xMA. V RF2xsoft 2Xtehu z toho toto zatiaľ drží
pikha - 6x MA a biochemicke, 1x mola, 2x GEU, 3x IVF s ET, z toho 2x v RF, posledne uspesne. caka dievcatko
tinna13- 1.IVF v KE uspesne MA , 2x KET neuspesne, 2. IVF v RF-ET uspesne
martini - 3. transfer (ET, KET, ET) - všetko v RF. čaká chlapceka
maticap caka chlapceka
luly3 - 5 IVF - 7 transferov : 2 GF ET + 3 GF KET a 3 krát RF
callex
cecil36- 3 IVF (Soft Unica, Nativ RF, Soft RF)- 3x ET, posledné úspešné

MAMIČKY:
mircalla
zuzla80, olympia, orsulka, takyna, tanitta, avaka, julietka, mirinda10, anty, shandy, dior, violoncielka, modra, tomka12

SPRIAZNENÉ DUŠE:
Lenka_21 - 3xIUI Helios MT, 1xIVF Helios MT, 1MA, caka na adopciu
rienok - 4 x IVF GF , 2 x IVF RF
naduska - 5x IVF,,a z toho 3x v Reprofite
vrabcek24 - 2x IUI, 3xIVF GC KE, 1xIVF RF
dandy914 - 2xIUI Iscare BA, 1x IUI GF BA - potrat v 7tt
lulu10 - 3x prirodzene tehu s MA
kajka39 – 5x IVF, 1xMA
leamax - 1 MA, 2x IUI, 2x IVF RF – 1x anembryomola
miminkad-1xIVF,2.IVF bolo bez oocytov,vsetko v RF
mima263 - 3x IVF (v SK), 7 x prenos, 2x biochemické

lenka_21
3. júl 2011

Baby, neviem kto vsetko ma problem s AMH na tomto fore, ale tu som dala zatial vsetky info co sa mi podarilo zistit na zlepsenie vajok a aj AMH
https://www.modrykonik.sk/forum/moje-zdravie/dhea-alebo-ine-moznosti-na-zlepsenie-amh/

gabi.k
3. júl 2011

@lenka_21 jasneee.... a ako bonus ...manzel pri mne s jednou rukou hladka brusko a v druhej on ma pivko.... kazdy mame nieco 😀 chii..... bru nocku....
... a snad petuska123 si to precita co si napisala.... 😒

ivta5
4. júl 2011

@lenka_21 Ahojky, ale v Brne by si si musela platiť všetko sama, však?.
No to je super, že Ti ten lekár doporučil slabšiu stimuláciu, vidíš predsa je len nádej, že by to moho výjsť. A náš doc. sa Ti má kedy vyjadriť?

ivta5
4. júl 2011

@helen5 Ahojky, my ideme do Chorvátska koncom júla a začiatkom augusta a mrcha mi má prisť až okolo 14.8. a to už budem doma.

ivta5
4. júl 2011

@helen5 oki dík, kiež by si mala s tou dovolenkou pravdu, to by som priala každej z nás, aby to prišlo tak samé od seba a nemuseli by sme podstupovať IVF. Ja myslím, že je aj tak najlepšie sa na to nezameriavať, a buď to príde prirodzene, alebo to istí IVF. Už ste boli s Doc. čo máte nové???

ivta5
4. júl 2011

@monka112 ahojky, ja som tam bola na 18 deň po menzese.

ivta5
4. júl 2011

@petuska123 Ahojky, to mi je strašne ľúto, ale nesmieš sa opúšťať, výjde to uvidíš. Držkaj sa

ivta5
4. júl 2011

@gabi.k Ahojky Gabika, supeeeeeer gratulujem k mimi, teším sa s Vami. Ozaj a užívaš aj nejaké vitamíny pre tehulky??

ivta5
4. júl 2011

@gabi.k 😀 😀 😀 Ty si prípad, takto dobre som sa už dávno nezasmiala, že muž jednou rukou hladká bruško v druhej drží pivko ... Gabika a doc. Ti aj doporučil oddych na lôžku resp. nejaké vitamíny? A kedy ideš k nim na kontrolu, či už máš chodiť len k tvojmu gynekológovi? Cestu domov z MT ste zvládli v pohodičke?

monka112
4. júl 2011

@ivta5 a to je podmienka ze tak treba ist, alebo to je jedno

gabi.k
4. júl 2011

@ivta5 sme 3 den po transefere tak este niesom zaradena medzi tehu... ale budem chi... 😉 no tak uzivam len to co mi doc. predpisal... a potom sa uvidi co a ako....takze som len cakatelka - a to cakam na vysledok 🙂

petuska123
4. júl 2011

@lenka_21 a ako to nakoniec idete riesit?? aj vam povedali preco sa to tak stalo??tu tab.co si dala vsetky baby navstevovali brno??

moniatko13
4. júl 2011

@petuska123 moja to m i je ľúto,som smutná s tebou ..ja som tomu tak verila,že zabojujú..nezúfaj,3 mesiace prejdu a ty pôjdeš znova do toho,ale tentokrát to vyjde..budem s bublinkou na teba myslieť a posielam ti veľa ,veľa šťastia..

ivta5
4. júl 2011

@monka112 no priznám sa, že už sa nepamätám, najlepšie by bolo im zavolať a opýtať, sa. Matne sa mi však vidí, že jediná podmienka je, aby si nemala menzes, lebo Ti bude robiť sono odspodu.

ivta5
4. júl 2011

@gabi.k jasné, že budeš už zaradené medzi tehu 😉 a kedy budeš mať výsledok?

gabi.k
4. júl 2011

@ivta5 tak vkladali mi drobca v piatok a Doc. povedal, ze ked prideme domov lezat , aj tak som zvysok dna len prespala - "bol nadherny cas" a v sobotu a nedelu oddychovat - len kratke a nenamahave prechadzky... a nedvihat nic tazke, neupratovat, ziadne tutu-mutu 10dni...setrit sa.... tak ja uz od piatku sa setrim... manzel sa stara a ja vyuzivam naplno all inclusiv.... teraz cakame 12 dni, potom sa robi tehutest a potom sa ide k nim na kontrolu.. a az ked je vsetko OK odovzdaju ta do ruk obvodneho gynekologa.....ja som teraz na PN...cesta domov bola dlha...kazdu jamu sme obchadzali.... 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre