Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

lenkalienka01
7. júl 2011

@zuzu100 drzim palce, mohli sme ist spolu, keby.... ☹

lubka0506
7. júl 2011

ahojky
@moniatko13 je mi to strašne lúto!!!☹ musíš byt silná! ☹
ja som sem nakukla,a tu smutná správa....
Baby myslíte že ten Femibion je len žrút na peniaze? Lebo som ho brala a nič!.. Dúfam že to čo ste tu písali nepatrilo mne 😎 🙂 Ja idem zajtra ráno na krv na AMH.
@lenkalienka01 hovoríš Sarapis?...kuknem to ...ešte si vás musím pozornejšie prečítat,lebo som to preletela očami,zasmiala sa pri niektorých príspevkoch... 😉 Opatrujte sa! Papa🙂

zuzu100
7. júl 2011

@sliver dufam, ze vseko bude v poriadku....

@lenkalienka01 ☹ pichala si tiez Menopur?

zuzu100
7. júl 2011

Pondelok a v stredu na konrole bola doktorka a nie Doc....Podla Vás aj OPU urobi doktorka?

zuzu100
7. júl 2011

Ide nieko zajtra ráno do MT?

lubka0506
7. júl 2011

@zuzu100 urobí aj OPU. Mne robila sama transfer...Dúfam že v tvojom prípade bude mat štastnú "ruku" drž sa! 😉

lenkalienka01
7. júl 2011

@zuzu100 nie , pichala som Puregon , ale vobec som nereagovala...vlastne, uplne opacny efekt

jovanka81
7. júl 2011

ahojte dievcata! dlho tu chodim na mudre rady, ale dnes pisem prvykrat. bola som v Martine na prvej konzultacii a vysetreni. este ma cakaju odbery krvi druhy den cyklu.chcem sa len opytat, ze ak by sa potvrdila nutnost laparoskopie, kde mi ju budu robit? v centre, ci v nemocnici v okolo mojho bydliska? mimochodom, bola som v martine 27.6. mozno sme sa aj niektore videli 🙂

daska1977
7. júl 2011

@zuzu100 ja idem, ale nie ráno, idem na 11.00 hod... ale myslím, že doc. bude robiť, lebo ja idem asi k nemu na konzultáciu ohľadom výsledkov FSH a AMH... bojím, bojím... 😨 😨 😨
@lenkalienka01 aj ja som zvedavá na tie kontakty... 😉 😉 😉 a vyskúšame všetko možné a aj nemožné... tak tá baba mi dodala silu bojovať... takéto príspevky vždy potešia... 🙂 🙂

ivta5
8. júl 2011

@lenka_21 Ahojky ďakujem, ja mu idem dnes kúpiť Selezin ACE a idem mrk tú stránku. Takže všetky lieky, ktoré bral nepomohli na morfológiu, škoda, lebo to je náš najväčší problém ☹ . Idem si ešte kúpiť materskú kašičku a vyskúšať včelí peľ, svokor chová včielky, tak mi sľúbil, že orginál peľ mi môže získať rovno od včiel, tak budeme spolu s mm užívať, včera som našla veľa pozitívnych správ ohľadne užívania materskej kašičky a včelieho peľu pre otehotnenie 🙂 Jedna pani, tam dokonca napísala, že vraj materská kašička pomáha aj pri endometrióze. My máme ísť ešte len na stimulku v septembri, no verím, že včelie produkty pomôžu 😉

sliver
8. júl 2011

@lubka0506 - neboj sa tá diskusia nepratila tebe 😉
ja si tiež myslím že Femibion je žrút peňazí... ako je dokázané že k lepšiemu otehotneniu pomáha kyselina listová, no táto sa dá kúpiť aj sama, nemusí byť zabalená v reklamnom ťahu kde je ešte kopec iných vitamínov, ktorých podla mna má každá kočka dostatok... iné je ked je už kočka tehotná tak je potrebné dodávať vitamíny lebo to miminko si berie všetko ale k otehotneniu ti zinok a iné veci moc nepomôžu....

@zuzu100 - držím dnes palce 😉

@jovanka81 - laparoskopiu ti v MT neurobia lebo to je zákrok pri ktorom musíš byť hospitalizovaná a to u nich nie je možné, síce majú izby ale len na jednodňové zákroky... takže laparo robia v bydlisku bud tvoj gynekolog v nemocnici alebo ťa len pošle normál do nemocnice na ženské...

jada1
8. júl 2011

@jovanka81 neviem odkiaľ si, ale ak by som ti mohla poradiť na Sliači (pri Zvolene) Gyn-por. Keď pôjdeš do nemocnice, musíš tam byť min.3-4 dni. Na Sliači robia jednodńovú chirurgiu, ráno ťa spravia a večer, poprípade na druhý deň môžeš ísť domov. Ja som to tam absolvovala a bola som veľmi spokojná.

terry123
8. júl 2011

@moniatko13 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 Je mi to luto moja, vela sily ti posielame s bublinkou 🙂
@gabi.k Aj ja som bola taka, ako ty a vydrzala som netestovat....som sa hrozne bala 😒...nech ta tvoja vydrz ma potom krasnu odmenu 😉 A ako sa citis?
@lenkalienka01 @ivta5 @lenka_21 @lubka0506 Ahojte baby. My sme tiez mali zlu morfologiu,mm bral Profertil, Macu,Zn, Se, ale aj tak nam povedali,ze s morfologiou neurobime nic, to je proste nemenne...akurat sa da ovpyvnit objem a pohyblivost spermosiek. No nakoniec som aj pri zlej morfo otehu prirodzene 🙂 Nevzdavajte to, ako aj ta pani Vera pisala, co sem dala lenkalienka. Zivot je niekedy nepochopitelny a prekvapi nas vtedy, ked to najmenej cakame 😉
Ja som nie moc zastancom tabletiek, atd.....no ked nic nezaberalo,tak som presurfovala vselijake stranky a hladala som vsetko mozne,co mi konecne pomohlo. Dost verim bylinkam, bylinkove caje pijem od nepamati, viackrat som si namixovala caje plodnosti, a tento rok som vyskusala aj kvapky FEMI od Valovica, cisto prirodny produkt, extrakt byliniek v alkohole.
A k tomu Femibionu, tak ja som pred tehu tiez radsej brala len acidofolan/kys.listova,zelezo/, vitamin E.A snazila som sa zdravsie stravovat. No teraz beriem vitaminy Mums Care, Duphaston,Ascorutin.
@zuzu100 Nech mas dnes krasnu urodicku 😉

janemari
8. júl 2011

@jovanka81 myslím,že oni laparoskopiu nerobia, ale su nemocnice kde je jednová chirurgia a tam ti urobia laparoskopiu a v ten den ides aj domov. V iných nemocniciach musis byt hospitalizovana. A laparoskopia je v pohode mam jednu za sebou 😉

sliver
8. júl 2011

presne morfologia u chlapov sa nedá ničím ovplyvniť.... my sme sa na to xxx krát pýtali doktorov no bolo nám povedané že musíme pracovať s tým čo máme 😉 všetkými tými "vitamínami" sa dá ovplyvniť množstvo a pohyblivosť....

ivta5
8. júl 2011

@terry123 Ahojky, nám ešte v Heliose doktorka hovorila, že z morfologiou sa nedá nič urobiť, treba aby mm nosil voľné trenírky, resp. doma chodil olala 😀, nemal stres a nedával si na nohy Notebook, vraj vyžaruje nejaké škodlivé žiarenie, že má užívať Zinok a E vitamín. Môj mm keď vidí tablekty na stole, tak už uteká a bráni sa ich užívaniu 😀 , tak chodím za ním ako mopslík a vždy ho musím ukecať, aby si zobral jednu tabletku, teraz najnovšie zinok. Dnes som mu kúpila Selezin ACE a keď som videla, aké sú to veľké tablekty, jojojooooooooj to budú zasa problémy s užívaním 😀 😀. A ešte som si kúpila aj Včeliu kašičku s propolisom a peľom aj to naordinujem môjmu mm 😀. To je inak hrozné, čo do seba napchám, nuž ale topiaci sa aj slamky chytá...
Terry prosím Ťa a prezradíš mi z akých byliniek pozostáva čaj plodnosti??
Držkaj sa aj s Vašou bublinkou.

ivta5
8. júl 2011

@jada1 Ahojky, prídávam sa aj ja ku Gynporu na Sliači, tiež mi tam robili laparoskopiu MUDr. Galád a bola som spokojná a na druhý deň ma pustili domov.

lubka0506
8. júl 2011

@terry123 ja som tiež kedysi brava kvapky od valoviča-valosun alebo ako sa volali... Je dobré vediet o tom Femibione,stojí dost ale ako povedala@ivta5 topiaci sa aj slamky chytá...čaje pijem hlavne alchemilku. 😉 A ešte som chcela napísat,že kedysi sme chodili s manž. do BB k doktorovi Kubišovi a vtedy bral Profertil-tie výsledky zo SPG boli dobré. Ale vtedy sme strácali čas... ☹
@sliver ja som vedela o čom to je... 😉
...dnes som bola na krv bol tam niekto ráno o 8,00? 😕

jovanka81
8. júl 2011

@jada1 dakujem za radu🙂 ja som od trencina tak dufam, ze aj v trencine sa svihnu s jednodnovou 🙂

jovanka81
8. júl 2011

@janemari kiez uz by som ju aj ja 😉 mala za sebou .-)

zuzu100
8. júl 2011

Ahojte, cesta bola straaaašne dlhá , ale už som doma 🙂 - mala som 6 oocytov - 2 jednotkové, 2 dvojkové a 2 trojkové....Oplodnenie bude s ISCI...zajtra ráno máme zavolať, že ako ďalej...

sliver
8. júl 2011

@zuzu100 - takže už sa starajú o tvoje bublinky, nech len krásne rastú!!!
držíme veľmi palce!!!

zuzu100
8. júl 2011

@sliver Dufam, ze bude vsetko v poriadku....

sliver
8. júl 2011

@zuzu100 - ale jasné, neboj!!!

zuzu100
8. júl 2011

Po zákroku som nemala ziadné bolesti, ale teraz už veľmi cítim podbruško, hlavne na pravej strane...dufam, že je všetko OK....Idem si lahnuť....a ak treba dám si Ibalgin

zuzu100
8. júl 2011

Ešte jedna , možno blbá otázka - ako hlboko si treba zaviesť Utrogestan gulôčky?

sliver
8. júl 2011

@zuzu100 - vklude si daj ibáč pokial nemáš bublinku v brušku a oddychuj
ja som si utrogestan dávala tak hlboko pokial sa dalo 😉
ale neskôr som ho brala tak vela a dlho že som ho prehltala lebo už ma nebavilo chodiť stále s vložkou a mať výtoky od utrošu... ale teraz si vklude vkladaj, to má väčší účinok 😉

helen5
8. júl 2011

@v555 ja niesom urazena ale niekto iny ked nikto tu nepiše tak nechidim ani velmi tu čakam aj 2 hodiny kim niekto niečo napiše a potom radčej odchadzam

helen5
8. júl 2011

@zuzu100 ahoj čim hlbšie tym lepšie daj nech ti da dnu man a maš pokoj

helen5
8. júl 2011

@zuzu100 aj mna boli bod bruchom velmi a vravela si z primarom moja a kedy si bola na zakroku a ako si dopadla mi boli 27 juna a nič moc a ty moja ako su dobre vajička

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre