Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

sliver
8. feb 2011

@lubka0506 - parádoš!!! držím palce, potom napíš viac čo a ako 😉

janemari
9. feb 2011

@lubka0506 drziiiim palce aby si coskoro nasla // 🙂

lubka0506
9. feb 2011

@sliver
@janemari ešte si budem musie počkat...Dnes som volala do MT. Musím počkat na riadnu mrchu. Včera som dostala a dnes nič. 😠 Sestrička sa rozprávala s doc. a hovorila že mi napíše Duphaston a pošle mi recept poštou. Na 16 DC ho mám začat brat a potom ked dostanem riadnu mrchu tak začnem brat Estrimax. Pravdepodobne mi toto urobili antibiotiká ktoré som brala minulý mesiac....Takže stimulka pravdepúodobne až niekedy v marci. 😖
Všetkým držím prsty! Držte sa!...papa 😉

janemari
9. feb 2011

@lubka0506 juuj to je skoda 😖 Ale ja hovorim,ze ono vie kedy to ma prist.Aspon budes poriadne zotavena po chorobe,este si oddychni,zrelaxuj a potom uz zdrava a oddychnuta pojdes na to. 😉

sliver
9. feb 2011

@lubka0506 - presne ono vie kedy to má prísť 😉 ja som tiež odkladala o dva mesiace... najskôr mi prišla taká divná mrcha že ako keby ani nebola.... a potom ďalší cyklus mi prišla na 16DC, to telo to jednoducho ešte nechcelo.... tak sme čakali a čakali až sme sa dočkali 😉

tessinka
9. feb 2011

@lubka0506 , nič si z toho nerob, ako ti píšu ostatné babule, ono to vie, kedy to má prísť. 🙂 A očividne sa nám uvoľnilo miesto "budúcej tehule po stimulácii", takže držím palce, aby bolo čoskoro tvoje. 🙂

sliver
10. feb 2011

jojo je jedno miesto volné po bbtinke 😉 takže @petuska123 je tvoje 😀 a o dva týždne lubka0506 a postupne k tehuľkám 😉 všetky by ste mohli tak po dvoch týždňoch a bude 😉
ale vklude by mohli byť aj dve miesta 😉 nech ste všetky tehu čo najskôr!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
@petuska123 - dnešná dávka TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

petuska123
10. feb 2011

@sliver 😀 😀 😀 😀 dakujem treba mi

janemari
10. feb 2011

@petuska123 tak aj odomna TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 🙂

petuska123
10. feb 2011

@janemari dakujem vam baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉 vsetky skotim 😀

lubka0506
10. feb 2011

@petuska123 dúfam že to dopadne na výbornú!!! Drž sa!!!🙂

lubka0506
10. feb 2011

ešte som zabudla dakujem za povzbudenie...🙂 mám akési depky...okolo mna sú samé tehotné a ja nič,ubíja ma to!... 😢 Ale vám to zo srdca želám lebo viem že ste si prešli všeličím,ale ked k tomu niekto príde tak že jej chlap šuchne trenkami popred nos...to mi je lúto...
@janemari drž sa!!!
@sliver dávaj na seba pozor! 😉

janemari
10. feb 2011

@lubka0506 no vidis,niektorym len suchne trenkami a ten moj tvrdi ze somnou ani nespal a som tehula 😀 Tak som otehotnela len tak,ze sme spali v jednej posteli 😀 Nechces poslem ho k tebe a budes tehotna. 😉

sliver
11. feb 2011
ivta5
11. feb 2011

Ahojky, chcela by som sa informovať ako ste spokojné s ISCARE Martin? My chodíme do Heliosu, no nie som s nimi vôbec spokojná a rozmýšľam o inom centre.
Ďakujem

petuska123
11. feb 2011

@ivta5 ahoj no my sme zatial spokojny velmi

petuska123
11. feb 2011

@ivta5 a citam ze si tiez z BB

ivta5
11. feb 2011

Áno, aj ty??

petuska123
11. feb 2011

@ivta5 ano aj ja.a preco niesi spokojna z heliosom???a keho mas v bb gynciara??a aky ste mali problem ze sa nedarilo prirodzene??

ivta5
11. feb 2011

Pozerala som teraz ich stránku, a dočítala som sa, že keď prídeme ku nim tak im musíme doniesť rozbory krvi, HIV atď., nedokážu to zabezpečiť aj v centre?

petuska123
11. feb 2011

@ivta5 tak to ja neviem ked sme tam sli mi prvy krat tak sme doniesli len zdravotnu kartui od gynciara a vsetky vysetrenia si robili oni.skus tam zavolat ci vam treba daky vysledky doniest

ivta5
11. feb 2011

V Heliose nie som spokojná s ich prístupom, manžel mal zlý spermiogram a aj napriek tomu mi robili IUI, vôbec mi vopred nerobili ani nedoporučili žiadne odbery, aby sa predišlo nevydarenému IUI, cítim že im ide len o zisk o nič viac. Veď napr. po dvoch rokoch ako chodíme k nim mi dali až tereaz pred dvomi mesiacmi doporučenie na genetiku a krvnú skupinu sme si dali urobiť až teraz týždeň pred druhým IUI, čo si myslím, že takéto vyšetrenia treba absolvovať ešte pred IUI. V BB chodím k Dr. Kamenskej. Náš problém bol endometrióza, ktorú mi v roku 2008 odstránili a nijakovsky sa nám nedarilo, tak sme začali chodiť do Heliosu, nakoľko mám už vysoký vek tohto roku idem mať už 38 rokov. Takže mám za sebou 2 krát neúspešné IUI, ktoré v prvom prípade bolo klasifikované ako spontány potrat a druhý krát to nevyšlo vôbec.

sliver
11. feb 2011

@ivta5 - si myslím že všetko kočky v tejto téme sú veľmi spokojné 😉
my sme prvýkrát doniesli iba kartu od dr. a oni si už ofotili čo potrebovali a samo že testy si potom robili oni svoje... ono všetko je na dohode 😉
Vrelo odporúčam!!!!

ivta5
11. feb 2011

@sliver Oki ďakujem idem im teda zavolať.

petuska123
11. feb 2011

@ivta5 tak daj vediet co ti povedali

tinara23
11. feb 2011

@ivta5 ja som tam išla bez karty a ani žiadne vyšetrenia som nemala, takže zoberú ťa bez všetkého, vyšetrenia si aj tak sami urobia 🙂

ivta5
11. feb 2011

@petuska123 na recepcii bola v pohode, a povedala že na prvú konzultáciu si mám doniesť všetky dokumenty z Heliosu, tak som zvedavá či mi poskytnú kópie, pretože zo žiadneho vyšetrenia nám nikdy nič nedali.

petuska123
11. feb 2011

@ivta5 tak ste sa aj objednali???

sliver
11. feb 2011

@ivta5 - podľa mňa aj keby si im povedali že ti nič nedali tak ťa nik neodstrelí 😉 chcú sa len od niečoho odraziť a ušetriť čas tebe a im aby si čo najskôr mala mimčo 😉
ale viem že tu bola kočka ktorá tiež išla z Heliosu a jednoducho už tam nechcela ísť, kvôli osobným dôvodom, ani si vypýtať papiere nič a v poho.... oni sú tiež len ludia a pochopia všetko
len fakt to môže ušetriť kopec času

janemari
11. feb 2011

@ivta5 mozem len vrelo odporucit a keby som mala niekam do centra ist tak len k nim.Inak aj ja mam endometriozu 4 stupna a som tehu.Takze neboj urcite ti pomozu.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre