Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

zlatanka30
4. mar 2011

pekny den prajem vsetkym 🙂

mabumi
4. mar 2011

@zlatanka30 aj tebe, vitaj 😉

zlatanka30
4. mar 2011

@mabumi ahoj 🙂

sliver
4. mar 2011

milujem víkendy
keď som doma sama celý deň cez týždeň tak som šťastná keď príde víkend a som s drahým dva dni v kuse
krááááása božinku

sony44
4. mar 2011

@mabumi - tak ja mám nakoniec krátky protokol, a špinenie sa mení na klasický menzes, predpokladám, že sa zajtra rozbehne, takže neviem čo sa deje....mali sme ísť do toho s najbližšou menštruáciou, ale teraz neviem čo bude. Tam sa vraj začína 2.dc, tak budem musieť asi zas počkať mesiac, lebo nemám lieky a na pohovor idem až na budúci týždeň. ☹ ☹ ale to už vydržíme, ked sme na to bábatko tak dlho čakali 🙂

zlatanka30
4. mar 2011

@sony44 ahoj.ako?

mabumi
4. mar 2011

@sony44 to je zvláštne 😒 , to bol nejaký turbocyklus 😉

mabumi
4. mar 2011

@zlatanka30 a čo ty, stále rovnako?

sony44
4. mar 2011

@mabumi - ved to, nazvala si to super.....ale uvidíme čo sa udeje cez víkend, nič iné mi nezostáva iba čakať, čo si zas moje telo vymyslí, aby to nešlo jednoducho......
@zlatanka30 - zatiaľ rovnako, len ako som už písala tak zrejme rozbieham menzes 😒 takže asi začneme neskoršie a vy ako?

zlatanka30
4. mar 2011

@mabumi ano stale rovnako

zlatanka30
4. mar 2011

@sony44 my uz mame schvalenu ziadost,dnes sme volali do poistovne.v care ale neni.ja mam dostat v nedelu som v ocakavani lebo uz spinim 5 den a stale nic.ak nepride tak ma asi porazi.a potom budem musiet cakat zas mesiac

sony44
4. mar 2011

@zlatanka30 - ved to! stále je to o čakaní, ked sa človek už odhodlá na další boj, tak telo začne štrajkovať. kolko Vám trvalo schválenie? som zvedavá kedy to príde do caru. Nám to rýchlo schválili len pri prvom, potom im to trvalo 2 mesiace

zlatanka30
4. mar 2011

@sony44 presne tak zakon schvalnosti funguje.skoro dva mesiace to trvalo pokial to schvalili.aj nam prvu schvalili za neuveritelne dva tyzdne.

janemari
4. mar 2011

Juuj kocky to mate ako naschval,bud vam to komplikuje mrcha alebo poistovna 😠 Ale verim,ze to ma svoj vyznam a drobci pridu k vam uz na 100% a natrvalo. 😉 Drzte sa a posielam virusiky 🙂

sliver
5. mar 2011

kočky možno sa to naťahuje preto lebo drobci chcú ku Vám prísť na Vianoce pod stromček!!!
Veď čo môže byť krásnejší darček???
🙂 🙂 🙂

mabumi
5. mar 2011

@sliver 😖 veru nič krajšie si neviem predstaviť

zuzu100
6. mar 2011

Ahojte, pekný deň prajem vsetkým 🙂 🙂 🙂
Chcem sa spítať, ako dlho trvá schválenie žiadosti na IVF? Odovzdali sme papiere Docentovi ešte 13. januára... 😒

zlatanka30
6. mar 2011

@zuzu100 ahoj.my sme ju davali 14.1 v piatok sme si volali do poistovne a mame ju uz schvalenu,ale este neni v car.ak chces telefonne cislo dam ti

zuzu100
6. mar 2011

@zlatanka30 Akú poisťovňu máš? Ja mám Apolo=Dôvera...

zlatanka30
6. mar 2011

@zuzu100 ja mam vseobecnu 🙂

janemari
6. mar 2011

Mne to trvalo 7 tyzdnov kym mi dosla do centra a bolo to v takomto case a odvolavali sa ze sa zlucovali poistovne tak preto im to tak dlho trva.Ale asi tam uz maju naozaj velmi vela ziadosti na IVF,tak vela trpezlivosti kocky. 😉

sliver
7. mar 2011

mne to trvalo dva mesiace.... podľa mňa je to strašne individuálne, niektorú žiadosť chytia a schvália hneď a niektorú si ponechajú neviem prečo.....

mabumi
7. mar 2011

ahojte kočky, ja som podávala žiadosť v septembri a neviem presne, kedy ju schválili ale viem, že by nám IVF vyšlo presne cez vianoce, tak kvôli tomu sme nakoniec museli čakať až na nový rok. Takže dokopy sme čakali 4 mesiace kým som začala stimulovať 😒

sliver
7. mar 2011

@mabumi - ja som mala podanú žiadosť 27.4. a odber som mala až 2.11.
síce mojim vôľou trošku odložené ale len o mesiac, jednoducho nám to schválili pred letom a my sme už mali zaplatenú dovolenku, potom v Care dovolenka a tak sa to natiahlo
ono IVF je vždy trošku na dlhšie lakte, nie ako IUI.... treba len kopec trpezlivosti..... aj ja som chcela všetko hned a už ale až nakoniec som si uvedomila koľko času prešlo keď už bolo po.... ono sa človek ani nenazdá a čas letí a letí a letí.....

v555
7. mar 2011

Ahojte baby,vyšetrujú už ten hormon AM v Iscare????? 🙂

zlatanka30
8. mar 2011

ahojte 🙂 🙂 🙂 🙂

mabumi
8. mar 2011

@zlatanka30 ahoj, tak ako, dočkala si sa v nedeľu? aký je ďalší postup?

zlatanka30
8. mar 2011

@mabumi ahoj.ano uz v sobotu som sa dockala.cakame kedy nam zavolaju,ze je to schvalene.ale myslim,ze zacneme az v aprili.nestihneme to

mabumi
8. mar 2011

@zlatanka30 teda 😠 , to je škoda. ale možno to ešte predsa stihnete. držím palce.

bielalady
8. mar 2011

@sony44 - a nie si náhodou tehotná ??? 🙂 Tak ako si na tom??? Na Teba je to dosť neštandardné, keďže Ty nemávaš nepravidelnú .... Ty by si si to už FAKT zaslúžila.
A inak fešandy, sony44 je pre mňa naj baba na tomto webe, je to prvá baba, ktorá sa ujala môjho trápenia, keď som tu bola ešte nováčik, neváhala mi vždy pomôcť a vďaka nej mám lepšie info ako to všetko zvládnuť. Veľká vďaka TI.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre