Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

sliver
15. mar 2011

@ivirk - ja byť tebou by som si isto kupila test.... viem že sklamanie bolí ale môžeš byť tehu a zázraky sa dejú a to by si isto nebola prvá 😉 ak náhodou si tak sa zbytočne stresuješ že čo ti je a pritom by si sa už mohla vklude radovať a hladkať bruško 😉 na 9.den meškania by ti test mal ukázať že čo... ak mávaš pravidelnú MS...
tak veľmi držííííííííííím palce a špeciálne pre teba TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT a zajtra ráno čakáme že sa objaví nová tehuľka 🙂 tfuj tfuj tfuj

ivirk
15. mar 2011

@mabumi ďakujem Ti, určite dám vedieť 🙂

ivirk
15. mar 2011

@sliver ďakujem, dúfam, že to víde

ivirk
16. mar 2011

@silver , @mabumi no tak neviem ci si ma pamatate zo vcera, ale test som urobila a su tam //, teda robila som Clearblue, tak je tam + a vraj 2-3 tyzdne 😀 😀 😀 , ale este sa neradujem, este pockam na doktorku, lebo co ak to je daky blud...

mabumi
16. mar 2011

@ivirk JA SOM TO VEDELA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Gratulujem 😉 . Kľudne sa raduj, nie je to blud. Buď pekne v kľude, oddychuj a nenamáhaj sa. vychutnávaj si radosť. teším sa s tebou. (a nakaz ma 😅 😅 😅 )

ivirk
16. mar 2011

@mabumi ďakujem Ti, ja som tak strašne rada. rada by som Ťa nakazila keby to šlo, tak nakazím každú, ktorá po tom túži..

mabumi
16. mar 2011

@ivirk joj viem si veľmi dobre predstaviť tú radosť. ja by som snáď vyskočila z kože 😅

ivirk
16. mar 2011

aj ja...stale mi je doplacu, najskor som sa rozrevala rano v kupelni, potom som to samozrejme rychlo vytrubila nadejnemu oteckovi.. neudrzala som jazyk za zubami a potom celou cestou do prace slzim, no 🙂

kajka39
16. mar 2011

@ivirk - 😵 potichucky gratulujem 😵

petuska123
16. mar 2011

@ivirk né vidis tak gratulujem...a prirodzene sa podarilo??

ivirk
16. mar 2011

@petuska123 ano prirodzene, ani by ma to nenapadlo, vobec som s tym uz neratala. Este ale radsej pockam, nech to potvrdi doktorka. Ja kym nebudem vidiet na sone a nebudem drzat tehu knižku, tak asi neuverim..

ivirk
16. mar 2011

@petuska123 ale na sone zrejme este nebude nic vsak? to si este pockam.. Nevies odkedy to mozem vidiet?

petuska123
16. mar 2011

@ivirk no tak to neviem od kedy by bolo dco vidiet.ja som to este tiez nezazila

sliver
16. mar 2011

@ivirk - parááááááááááda, ja som to vedela
to ti verím že je to radosť, velikánska.......... no zo začiatku sa človek bojí radovať že pokial to nemá potvrdené dr., potom kým nemá prvý trimester za sebou a stále ide s človekom taká obava či je všetko OK, ja som to neoslávila doteraz 😉.... lebo tiež som najprv čakala na dr., potom som bola v nemocke, potom ma vystresovali že prvý trimester hlavne nech zvládneme a vlastne až teraz som tak zčasti v klude a to sa zachvílu začnem báť nech sa tlačí skoro von 😉 tehotenstvo je krásne a úžasné ale stále tam bude obava.....
na sono je ešte skoro, možno tak vačok, síce tebe už dlhšie mešká že? to by tam už gulička malinká mohla byť 😉 zavolala by som hned dr. a objednala sa
úžasné, krásna správa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! držíme veľmi palce
som ti hovorila že ZÁZRAKY SA STÁLE DEJÚ!!!!!!

ivirk
16. mar 2011

@sliver no vidíš, mala si snáď pravdu, ďakujem 😉

sliver
16. mar 2011

@ivirk - žiadne snáď!!! treba pozitívne myslieť a neprivádzať si nič zlé!!!
šup k dr., potvrdiť tehu 😉 a hlavne klud a pokoj, žiaden stres, nervy a nič nepríjemné, len vegetiť, oddychovať a užívať si slniečko vonku 🙂 🙂 🙂

janemari
16. mar 2011

@ivirk kym som to docitala do konca som ti chcela napisat,ako aj mne meskala 8 dni mrcha po neuspesnom IVF a ja nie anie urobit test.Ako ma tu baby presviedcali,aby som si ho urobila a ja ze naco,ved IVF nevyslo tak preco by som mala zrazu prirodzene otehotniet 😕 A nakoniec som testik urobila a skoro som odpadla ked boli // 😀 Aj tak som neverila,zavolala som dokine a na druhy den som aj sla na sono a tam uz bolo vidiet na 9 den meskania mrchy gestacny vacok,potom sa uz caka na 7tt kde ti potvrdia srdiecko.Ale ci uz bude alebo nebude nieco vidiet na sone ,ked ti vezmu krv tak ti povedia na 100% ci si tehu a podla hcg kolko.Len aby to neboli nakoniec dvojicky 😀

ivirk
16. mar 2011

@janemari no teda, ze dvojicky, ale mnej e to uz jedno, len je to cokolvek zdrave, nic ine si neprajem. Musim uprosit sestricku, nech ma zoberie ku doktorke, dnes poobede robi, tak snad sa mi to podari..

krista5
16. mar 2011

@ivirk
gratulujeeeemmmm!!!!!!!!!

ivirk
16. mar 2011

@krista5 dakujem, dakujem,... 😵

krista5
16. mar 2011

nie je za co urcite si to zasluzite s manz.🙂🙂🙂Drzim palce🙂

hope2011
16. mar 2011

ahojte vsetky snazilky, uz aj tehulky....mohla by som sa k vam pridat? s mojim naozaj NAJ manzelom sa snazime uz rok aj tristvrte a nedari sa nam babatko-moc po nom tuzime. po novom roku sme sa rozhodli ze uz s tym nieco spravime a zasli sme k liecitelke a nasledne na to aj do ISCARE v Martine. po vsetkych vysetreniach by nam mali buduci tyzden robit IUI. citim vsak, ze by som potrebovala podporit, povzbudit, podelit sa s pocitmi, skusenostami, poradit od vas, ktore uz mate toho mozno viac za sebou. idete niekto buduci tyzden tiez na IUI? dopredu dakujem za odpovede 🙂

sliver
16. mar 2011

@hope2011 - vitaj
od toho sme tu všetky, aj ja som tu chodila pre pomoc a podporu.....
tak veľmi držím palce nech je hned začiatok ten najúspešnejší!!!!
ináč správna voľba to riešiť, aj ja som riešila tehotenstvo po roku a som rada že som to neodkladala lebo by som sa snažila doteraz a nič............

hope2011
16. mar 2011

juuuj, taka som rada, ze si mi odpisala....my sme cakali do noveho roka, dali sme si to ako taky medznik a potom sme sa do toho pustili...neviem este presne co nas caka, ale psychika dost pracuje. chodim do ISCARE teraz kazdy druhy den, sleduju mi folikuly ako rastu 🙂 ale aj ked som teraz 13 den cyklu, tak su este male a pravdepodobne na IUI spravia az v strede buduceho tyzdna....
inak moc a uprimne gratulujem ku tehu, vam sa to ako nakoniec podarilo a po akej dlhej dobe? a ak sa smiem opytat, aky ste mali problem, ze sa nedarilo?

janemari
16. mar 2011

@hope2011 vitaj medzi nami a cim skor sa presun do nasej druhej casti tehulky a maminky.Neboj v centre ti pomozu a coskoro sa budes gulat tak ako ja 😉

hope2011
16. mar 2011

ahoooj janemari, dakujem za privitanie a skvelu motivaciu, aby som bola co najskor medzi vami-velmi, naozaj velmi tomu verime a hlavne absolutne doverujeme centru, ze nam pomozu. gratulujem k tehu....ja to naozaj vsetkym zo srdca prajem 🙂

zlatanka30
16. mar 2011

ahojte ja len pozdravim a utekam prec som strasne sklamana ☹

krista5
16. mar 2011

@hope2011
ahoj🙂🙂vitaj medzi nami snazilkami🙂🙂🙂

hope2011
16. mar 2011

@krista5
ahoooj, dakujem velmi pekne....mozem sa opytat....chodis stale do centra v Martine???? citala som sice nejake stranky dozadu, ale nemam uplne prehlad, co uz mate vsetky za sebou....mam troska obavu z toho ze ideme na IUI a vacsina hovori zo skusenosti, ze to nevychadza....je vobec niekto, komu IUI vyslo????

moniatko13
16. mar 2011

ahojte babenky 🙂 a budúce mamičky..Tak aj ja som sa dala na ten boj ..Zajtra ideme na pohovor z koordinátorkou.Jaaaj ,tak sa bojím ako to všetko dopadne...držte palce čaká nas dlha cesta a dúfam,že zo šťastným koncom... 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre