Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

daska1977
7. máj 2011

@helen5 protilátky proti spermiám a placente... a ak je to pozitívne, dajú Ti tabletky...

hope2011
7. máj 2011

@mabumi ahojky moja...tak budem moc na teba a na tvoje snehuliaciky mysliet......vsetko tu pekne pis, nech vieme, ako sa pripravujes, dobre???? no a ja....spala by som straaaaaaasne moc.......inak ok🙂

helen5
7. máj 2011

@mabumi neviem kedy nam dojdu visledki ačo snami budu robit fak neznam . a ty kedy ideš do martina teraz budeme ti držat palce tieš

helen5
8. máj 2011

@daska1977 a čo všetko si už postupila v martine ked mate ist na AHM aš na buduce . mi musime teraz len čakat

helen5
8. máj 2011

@daska1977 a tebe čo davali aj lieki dajake či ako to vizera svami

mabumi
9. máj 2011

ahojte kočky,
@sony44 držím palce v práci, nech ti to rýchlo prejde a nech si na služobke všetko vynahradíš a odreaguješ sa 😉 . drž sa moja 😵

@hope2011 ďakujem 😵 , budem všetko písať. aj keď najnovšie správy budem mať až vo štvrtok, a to či sa malé rozmrazil a KET sa bude konať alebo nie 😅 . tak dovtedy len čakať.

tak pekný dník vám všetkým

monka112
9. máj 2011

ahojte, nepoznate niejakeho dobreho liecitela? chystame sa na druhe IVF a chcela by som navstivit este pred tym niejakeho liecitela, aby to druhe IVF bolo uspesnejsie ako prve, dakujem vam

moniatko13
9. máj 2011

baby potrebujem radu:Utrogestan mi vychádza už len do soboty a test si budem robiť až v utorok,ak nebudú komplikácie,mam zavolať že mi dochádza liek a do utorka mi to nevide?lebo ako viem ten by som mala užívať stále.

mabumi
9. máj 2011

@moniatko13 jasne, volaj 😉 poslu ti recept aj postou ak bude treba. ale neprerusuj to 😉

moniatko13
9. máj 2011

@mabumi ahoj jasne ,že vydržím netestovať,pekne už v utorok...budeme to civilu prežívať spolu<..prajem ti aby ti to pekne vyšlo..držím palce.. 🙂 🙂 🙂 🙂
@sony44 dúfam,že si prežila pekný deň v práci,a hlavne tie pohľady..ja som tiež teraz v robote viac chýbala a každý sa pýtal,kde stále chodím a čo mi je..tak viem ako sa cítiš..prajem peknú služobku,dobre si oddýchni,a dúfam,že budeš mať len samé pozitívne myšlienky..

danielkabn
9. máj 2011

@moniatko13,nie si náhodou z Prievidze? mne zostali tri krabičky utrošu 😉

moniatko13
9. máj 2011

@danielkabn ďakujem,ale nie som.. 🙂 🙂 🙂 🙂

danielkabn
9. máj 2011

@moniatko13,nevadí,chcela som ti pomôcť 😉

moniatko13
9. máj 2011

@danielkabn si zlata,aj ochota sa cení.. 🙂 🙂 🙂

danielkabn
9. máj 2011

@moniatko13 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 držím palčeky k // 😉 😉 😉

sliver
9. máj 2011

@moniatko13 - isto zavolaj a oni ti pošú recept, aj mne tak poslali a mala som ho na druhý deň 😉
isto nevysadzuj

posielam ti vírusíky a tiež všetkým kočkám čakateľkám!!!!
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTt
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

lubka0506
9. máj 2011

@moniatko13 ahojky zavolaj tam oni ti pošlú recept. Alebo si prídi ku mne ale to by si zasa previezla. 😒
@sliver ako sa máš? 🙂
@mabumi dúfam že ti to dobre dopadne. 😉

sliver
9. máj 2011

@lubka0506 - ajojky, v poho 😉
trošku sa mi skracuje krčok tak tu moc ani nesedím a snažím sa viac ležať, trošku som obmedzila vychádzky... ale nejak to budeme musieť dobojovať 😉 tak sa musíme šetriť ešte dva mesiace... je pravda že som mala toho dosť, samé vybavovačky okolo domu a strašný kolotoč, tak mi môj dr. vyhrážne zdvihol prst 😉 že pozor aby som neležala až dokonca v nemocnici......
dnes mi prišiel kočík 😀 😀 😀

ty sa máš ako?

zlatanka30
9. máj 2011

🙂

moniatko13
9. máj 2011

@sliver ďakujem za vírusíky,papkám...mate krásny kočík,to sa bude ale bábätku voziť... 🙂 🙂 🙂
@lubka0506 hneď ráno tam budem volať,ďakujem ste zlate.. 🙂 🙂 🙂

sony44
9. máj 2011

ahojte, v práci celkom ok, snažili sa ..... idem sa pobaliť na služobku a pojdeme s mužíčkom na pivko.... @moniatko13 utroš Ti môže predpísať aj obvodná gynekologička....

hope2011
9. máj 2011

@mabumi joooooj, tak to drzkam moc, moc palce...urcite sa to podari a vsetko bude ok...uvidis, o chvilku si tehulka🙂 len tomu treba verit 🙂

daska1977
9. máj 2011

@helen5 ja idem na druhé IVF, musia mi to najprv schváliť v poisťovni, potom krv na protilátky, budúci týždeň idem na genetiku a ten hormón AMH...

lubka0506
9. máj 2011

@sliver ja sa mám v norme. Mala by mi príst mrcha a začnem brat stimulku pred KET. Inak máš pekný kočík🙂 Mala by si sa viac šetrit aby si náhodou naozaj neskončila v nemocke. Poslúchni doktora! 😉 Držkaj sa! 😉
@sony44 uži si služobku.🙂

helen5
9. máj 2011

@daska1977 tak ty už ideš druhy kret mi len 1 a ake višetreni vam robili pri 1 višetreni . m i čakame na tie visledki AHM tak už sa ja neviem dokat a čo potom budu mi robit nevieš asik približne napiš

mabumi
10. máj 2011

@sliver krásny kočík 😵 😵 😵
veru len sa šetri, držíme pršteky 🙂

@lubka0506 dakujem 😵. a kedy by ti mala doraziť? budeme pekne jedna po druhej 😉

@hope2011 dakujem, veru uz sa to krati, uz je utorok 😕 😕 😕 . o dva dni sa dozviem, či sa moje bambulky prebudili a potom cakaaaaat 🙂 🙂 🙂

janemari
10. máj 2011

ahojte prisli sme vas pozdravit aj s Laurinkou 🙂

hope2011
10. máj 2011

@mabumi nebojkaj, bambulky su tam ako maju byt a ver tomu, ze sa urcite ukazu a budu vam robit len a len radost....nesmies mat ziadne pochybnosti!!! dobre 🙂 !!!!

hope2011
10. máj 2011

@janemari ahojky, no ako sa ma mala princeznicka????

hope2011
10. máj 2011

@sony44 ahoj mojinka, tak ako sa mi mas????? tak ides na sluzobku, citam 🙂 to je dobre, hlavne si na seba davaj pozor a prides tam uricte na ine myslienky....potom ked sa vratis, tak pekne napis🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre