Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

oknosmas
10. máj 2011

ahojte, tak dnes mi docent povedal, ze je vsetko krasne pripravene na iui...vo strvtok ideme na to 😉

mabumi
10. máj 2011

@oknosmas mozno sa tam stretneme 🙂

oknosmas
10. máj 2011

@mabumi tak mi potom mavaj, aby som vedela, ze si to ty 😉

mabumi
10. máj 2011

@oknosmas o kolkej by si tam mala ist?

oknosmas
10. máj 2011

@mabumi mm ma odovzdat vzorku o 7:30 a ja potom okolo 9:30 alebo 10:00

mabumi
10. máj 2011

@oknosmas tak to sa mozno stretneme. ja mam vola po ôsmej ci sa rozmrazili drobci a ak ano, tak tipujem tiez tak okolo 10-tej KET 😅 . mozno sa stretneme priamo na izbe 😵

oknosmas
10. máj 2011

@mabumi 😀 tak sa tesim

daska1977
10. máj 2011

@helen5 takže dnes mi volali a na amh idem v utorok a na genetiku vo štvrtok

moniatko13
10. máj 2011

@daska1977 držím palce,nech to dobre dopadne.. 🙂 🙂 🙂

moniatko13
10. máj 2011

@oknosmas super... 🙂 🙂 🙂 .dúfam,že nám už čoskoro napíšeš,že si tehulka.. 🙂 🙂 🙂 moc ti to prajem 🙂 🙂 🙂

moniatko13
10. máj 2011

@mabumi tak vo štvrtok ta čáka veľký deň,mi verime tomu,že sa zmrzlinky budu pýtať na slniečko a KET sa uskutočni..už sa teším,drž sa.. 🙂 🙂 🙂 🙂

zibi
10. máj 2011

ahojte baby..aj ja sa k vam pridavam..boli sme s muzikom na prvom vysetreni..a odporucili nam ifv ..tak cakame na schvalenie..som velmi spokojna s pristupom celeho centra a aj pana doktora 😉 aj ked to mame daleko ale som velmi rada ze sme tam sli.. 🙂

zibi
10. máj 2011

@oknosmas maji my sme sa museli minut skoda ze ste neboli vcera ..by sme sa stretli 😉

oknosmas
10. máj 2011

@moniatko13 dakujem velmi pekne... uz sa na to tesim a verim, ze to vyjde... a keby predsa nahodou nie, tak ten junovy pokus uz bude na 100% 😀 ale verim v tento prvy (prvy v tomto centre)

daska1977
10. máj 2011

@moniatko13 ďakujem...

moniatko13
10. máj 2011

@zibi vitaj medzi nami..dúfam,že ti žiadosť schvália čo najskôr a ty začneš bojovať s nami..držím moc ,moc palce.. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 veru tak cely personál v centre je strašne úžasní,láskaví na čele s docentom to nemá chybu.. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

zibi
10. máj 2011

@moniatko13 dakujem mony..ja som strasne spokojna a potom vsetkom aj napriek problemom nelutujem ze som sla..vsetky mozne vysetrenia..odbery..vsetko vysvetlene..mozes sa na vsetko pytat a nepripadas si ako cvok..no proste super... verim ze sa to s takym pristupom podari ..budeme si drzat palce.. 🙂

moniatko13
10. máj 2011

@oknosmas žiadny junovy pokus sa nebude konať,lebo to vide už teraz...držím palce ako nám čoskoro oznámiš skvelú spravu.. 🙂 🙂 🙂

helen5
10. máj 2011

@daska1977 tak držim palce a daleko zte od martina . a ake višetrnia ti budu robit všetke genetika je ako čo teraz vlasne za višetrenia
🙂

moniatko13
10. máj 2011

@zibi áno verím tomu,že sa to podarí...jooj aká som rada,že sa tak krásne vytešuješ a si veľmi statočná aj napriek problémom si si dodala nadej,že teraz sa to isto podari.. 🙂 🙂 🙂 🙂

moniatko13
10. máj 2011

baby ďakujem za radu..tak som volala do centra a utroš mi pošlú domov a ani to nebolelo.. 🙂 🙂 🙂

zibi
10. máj 2011

@moniatko13 mony co ine mi ostava..vsak..len to zlahcit 🙂
tak ja idem este do knih.. 🙂 papa

iculienka2376
11. máj 2011

Ahojte,
ja idem dnes na pohovor do Iscaru .Chodila som 1 rok do Heliosu a brala som toľko liekov a nepomohli mi .No tak som sa rozhodla ,že skúsime názor iného doktora a odpotučili mi to tu v Martine .Tak uvidíme či to bude niaka zmena🙂

petuska123
11. máj 2011

ahojte baby tak moju ziadost na umele ma oan doktor z poistovne na stole uz sa to blizi 😉 na buduci tyzden to uz hadam budu mat v MT,

krista5
11. máj 2011

@iculienka2376 ahoj uvidis, ze docent je uzasny clovek....a budes spokojna 😀 😀

krista5
11. máj 2011

@petuska123 super🙂🙂🙂

mabumi
11. máj 2011

@petuska123 super, tak sa onedlho dockas 😉 😉 😉

janemari
11. máj 2011

@hope2011 mala celkom v pohode da sa.Trosku ju trapi brusko,ale inak rastieme a snad aj priberame.Teraz mame poradnu az o dva tyzdne tak sa uvidi.Zajtra ideme na nozicky a snad to bude v poriadku a uz tam nebudeme musiet ist. A tebe sa ako dari?

daska1977
11. máj 2011

@zibi v tomto máš pravdu, ja som chodila do Heliosu a tam, keď som sa niečo spýtala, tak som si presne pripadala ako cvok... tam chceli iba to, aby si sa zaradila, rýchlo vyzliecť, pozrieť, rýchlo obliecť, dať za všetko prachy, ešte aj keď Ti brali krv a hlavne sa na nič nepýtať, lebo majú hrozne veľa práce... 😠 keď nám 1. IVF nevyšlo, cez telefón som sa spýtala, či na to majú nejaké vysvetlenie, alebo či sa v tom dá ešte niečo spraviť, nejaké vyšetrenia, povedali mi, že sa mám objednať na konzultáciu, lebo k tomu vždy volajú aj embryologičku... tak som sa teda objednala, aj keď bývam 200 km od Martina, prišla som tam, doktorka mi povedala, že ona nevie prečo, zavolala embryologičku telefónom, tá jej povedala, že načo má prísť, keď majú veľa práce, nakoniec s nechuťou prišla a vlastne ani nič nepovedala, len to, že to je príroda... takže ja som strávila pol dňa cestovaním, minula som 30,- € na cestu a prístup takýto... ale nakoniec sme sa dopátrali k tomu, že mi nerobili vyšetrenie na protilátky proti placente a spermiám, čo mi docent povedal, že to mi mali robiť... a preto vidím a viem rozlíšiť prístup v Heliose a teraz v Iscare... 100 k 1!!! Všetko mi docent vysvetlil, nakreslil a mám v tom teraz jasno... Veď predsa oni sú lekári a my sme iba laici, tak nemôžme vedieť všetko...

daska1977
11. máj 2011

helen5 ja bývam 200 km od Martina a mne už nebudú robiť veľa vyšetrení, hormóny, hlavne FSH 2-3. deň cyklu a genetika je to, čo nesieš v sebe aké gény po rodičoch a starých rodičoch, či v tom nemôže byť nejaký problém a tak...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre