Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

mabumi
13. máj 2011

@moniatko13 myslime na teba 😵 😵 😵 . naozaj bud kludna a spokojna akoby si uz mala iste ze si tehulka 😵 ak by si mala byt z lezania nervozna, tak si zapni na chvilu konika, ale len poleziacky, ako teraz ja 😀 . budeme cakat na dobre spravicky 😵

mabumi
13. máj 2011

@lubka0506 a urcite pride???? 😀 keby radsej neprisla 😵

lubka0506
13. máj 2011

@mabumi určite príde...lebo viem že možem byt tehu jedine umelým oplodnením. 😒

mabumi
13. máj 2011

@lubka0506 preco, nemas vajcovody 😒 ?
tak kazdu chvilu zacnes stimulovat sliznicu. dufam, ze ti budem môct poslat tehu virusiky, a ty ma potom budes pekne dobiehat 😵 😵 😵

lubka0506
13. máj 2011

@mabumi máš pravdu nemám... 😢 ano ked príde začínam stimulovat a dobehnem ta!!! 😉 A už sa teším na papaničku vírusíkov... 😀

mabumi
13. máj 2011

@lubka0506 OK, tak koncom maja/zaciatkom juna ked budes mat po transfere, ti ich posielam 😀 😀 😀

lubka0506
13. máj 2011

@mabumi ano malo to byt koncom mája ale už to vyjde na jún. 🙂 Už sa teším a zároven bojím... 😒
Inak ja stále odbieham...upratujem a akurát som dovysávala...zajtra chcem mat pokoj 😉 Co plánuješ cez víkend? Oddychovat nie? 😉

mabumi
13. máj 2011

@lubka0506 ja som vcera rano od siestej uprtovala aby som sa po ket vratila do cisteho 😀 . lebo predtym den som zas bola do polnoci na stavbe nech aj tam cosi stihnem urobit 😀 . no a teraz lezim a zeru ma mrle z toho... a na vikend ziadna zmena v plane. este som aj sama doma, este ze mam konika a vas 😵
ty co planujes?

lubka0506
13. máj 2011

@mabumi no ja plánujem spat do 9,00 a upratat auto,lebo už vyzerá ako traktor. A inak aj ja som sama. Manžel išiel na 2 týždne do práce tak príde až na druhý piatok. Chystám sa íst oprášit staré časy....idem ako dozor na "velkú" discu z neterou a synovcom 😀 A hlavne chcem oddychovat,lebo celý týžden to vstávanie...ma ubíja! 😖

sliver
13. máj 2011

@moniatko13 - veľmi na teba myslíme a posielame vírusíky
nohy hore, klud a pokoj do pondelka, nič nerobkaj a oddychuj!!!
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

mabumi
13. máj 2011

@lubka0506 veru, aj ja som bola strasne unavena, vycerpana a nevyspata uz. ale vcera som to uz stihla dospat 😀 .
nevadi, keby som aj celych 9 mesiacov lezala, tak to s radostou vydrzim 😵 😵

helen5
13. máj 2011

@lubka0506 a to prečo mohli aspon 5 a to kvoli čomu vlasne ti poslali

helen5
13. máj 2011

@mabumi a jaku nit ja že dnes si bola v martine a čo ti robili ake višetrenia

lubka0506
13. máj 2011

@helen5 😀 😀 😀 ja neviem o čom píšeš?...nemáš to trošku domotané...mne nikto nič neposlal 😉 😀
@sliver ahoj ako sa máš?

helen5
13. máj 2011

@lubka0506 niekomu v recepte poslali 1 euro a jasom mislela že ti si pisala vela babi tu pišu a potom človek je stoho mi mo

lubka0506
13. máj 2011

@helen5 mne nie 😀 😀 😀 Inak ano ked to tu neprečítaš odtial kde skončíš tak nie si v obraze. 😉

helen5
13. máj 2011

@crazybabenka aha a sunar je lepši ja neviem preto sa pitam a je zdrava aj stebou . aj manželom tak si rada že ju maš čo neboj nič zachvilu bude už behat do obchodu

helen5
13. máj 2011

@lubka0506 ale to už som celkom vedla hoci jake višetrenia a potom mam hlave zmetok nič si stoho nerob

lubka0506
13. máj 2011

@helen5 nevadí nerobím si z toho nič 😉 Pojdem pomaly...želám pekný víkend! 🙂

helen5
13. máj 2011

@lubka0506 ja zajtra budem teraz ide mi film na markize šeherezada tak pa zajtra dobru noc

sliver
13. máj 2011

@lubka0506 - ahojky
fajne fajne, mám drahého na chate tak si užívam kludu sama doma, taký MOJ večer 😉
ty možno ti mrška nedorazí 😉 čo ty nato?

kajka39
13. máj 2011

ahojte, nepatri to do tejto temy, ale aj tak sa skusim spytat... Potrebujem Merional -20amp. ak by nektorej ostalo zo stimulk,y prosim napiste IP 🙂

zlatanka30
13. máj 2011

ahojte.mali ste niektora estrofem?inak ja uz picham davku ako pre kona 😒

janemari
13. máj 2011

@mabumi poziadaj ma o priatelstvo ja ti potvrdim a budes vidiet malicku na fotkach 😉

Snazilkam cakatelkam drziiiim palceky aby najprv boli pozitivne testiky a potom aj krvicka.Uz nam treba nove tehulky lebo nasa tema tehulky a mamicky pomaly nebude mat ziadnu tehulku 😉

mabumi
13. máj 2011

@janemari ja som on poziadala niekedy v tom obdobi ked ta pustili z nemocnice 😉

hope by sa mala do tej temy pridat a dufam ze o 11 dni aj ja 😵 😵 😵

janemari
13. máj 2011

@mabumi a nevidis fotky?

mabumi
13. máj 2011

@janemari je taka uuuuuuuzasnaaaaa 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
po maminke 😉 zasluzila si si ju, bude to najspokojnejsie dietatko na svete 😵

janemari
13. máj 2011

@mabumi dakujem 😔 no ona je cely ocko,resp.ma po nom crty,len o ockovi sa neda povedat,ze by bol cassanova 🙄

mabumi
13. máj 2011

@janemari ja ocka nastastie nepoznam 😠 , ale ja v nej vidim teba 😵 😵 . a ak by som ho aj poznala, aj tak by som v nej videla teba, lebo je to maly krasny anjelik 🙂

crazybabenka
14. máj 2011

@helen5 nie že je sunár lepší......ale nezapeká ju s neho.....lebo keď som ju dokrmovala nutrilonom.....tak mi nekakala aj týždeň......a potom keď sa jej to podarilo....tak taký strašný plač....čo tak silno musela tlačiť......máš pravdu .....podstatné je, že je zdravá....že sme všetci zdraví.....a presne....za chvíľu bude behať do obchodu a umývať riad 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre