Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

janemari
14. máj 2011

@mabumi ja sa uz snazim v nej nerozoznavat na koho sa podoba,je tu,ma geny moje aj mm.Ale koniec koncov je to osobnost sama o sebe a nebude ani mojou ani jeho kopiou,nech sa sama vytvara a formuje na samostatneho cloveka,aj ked sa povie,ze geny nezapries.
@crazybabenka aj ja rozmyslam nad sunarom,ale teraz skusam HA Nutrilon tak uvidim. 😔

janemari
14. máj 2011

@moniatko13 posli ziadost o priatelstvo 😉

janemari
14. máj 2011

@sliver to je uplne normalne jedna znama z netu robila harulu resp.zemiakovu babu a nakoniec ked ich zacala robit zistila,ze tam nedala zemiaky 😀 Hovori sa tomu tehotenska skleroza 😉

mabumi
14. máj 2011

@janemari presne tak ako si napisala 😵
ozaj a ako sa mas ty s tym srdieckom? uz je to v poriadku? ci uz si to nechala tak 😖

janemari
14. máj 2011

@mabumi pravdupovediac nestihla som sa tym zaoberat,stale som v jednom kole a ked ti poviem,ze vcera som prvykrat jedla okolo 14.30 tak neuveris,rano som zahryzla polku krajca sucheho chleba a to bolo vsetko.Ale dufam,ze sa to ustali a potom to budem riesit.Kym nemam problemy tak sa tym nezatazujem 🤐

mabumi
14. máj 2011

@janemari to poznam, ja meskam s kontrolou u kardiologa 4 roky a neviem sa k tomu dokopat 😒 . a to ani nemam malicke, ale za to odpor ku vsetkym lekarom. donutim sa ist len do CAR a gyndosovi 😉
urcite sa to zlespi, najdete si svoj rytmus a aj tym ze mala bude rast, tak sa to zlepsi 🙂

sliver
14. máj 2011

@janemari - no tak to má aj názov 😀
a ja že len sprostiem 😉 zabúdam veci, nedokážem sa sústrediť a príde mi to ako keď je nejaká žena niekde dlho zatvorená mimo civilizácie tak je hlúpučka 😀 to sú moje momentálne pocity
minule sme s manželom podpisovali také zmluvy a som mu ich musela dať prečítať lebo som čítala jednu vetu trikrát a mne to skoro nič nehovorilo 😀
dúfam že to prejde..... nechcem aby maličká mala takúto mamu ☹

janemari
14. máj 2011

@sliver je to aj o tej izolacii mas pravdu.Kym som bola s mm tak som bola len v robote a doma a mozem ti povedat,bola som uz tak osprostena,ze prichadzalo k situaciam ze som nevedela zratat 1+1.Skratka ziadna komunikacia z okolitym svetom a mozog uplne vypadol.

moniatko13
14. máj 2011

@mabumi ahoj..tak bolesti žiadne ani od večera som zatiaľ nemala krv,tak uvidíme čo bude v noci,snad to bude ok.. 😀 😀 😀 ..a ty ako sa moja cítiš?

crazybabenka
15. máj 2011

@janemari zlatko ten je ešte horší....my sme mali práve HA.....a ešte k tomu je aj horký tak ho malá nechcela piť....

mabumi
15. máj 2011

@moniatko13 ja zatial nic necitim, iba rano ma pobolieva brucho, ale som len treti den po KET, takze si este pockam 😒 . ale to je vyborne znamenie podla mna ze uz je u teba vsetko OK. asi to ozaj bolo zahniezdovanie 😉 😉 😉 . som velmi zvedava na utorok, urcite to budu pozitivne spravy 😵 😵 😵

helen5
15. máj 2011

@mabumi ahoj ideš v utorok do martina držim palce a čo je to ten ket moja a mi čakame na vysledki už od 3 maja nam brali krv na AHM a visledki bi už mali dojst teraz tak čakame

mabumi
15. máj 2011

@helen5 nie ja, ale @moniatko13 ide v utorok, jej som pisala ze drzim palce 😉 . KET je prenos zmrazenych embryi, ja pôjdem na krv az na dalsi utorok, o tyzden po moniatku 😉 . tak drzim palce aj tebe na vysledky

helen5
15. máj 2011

@mabumi aj tebe brali krv na AHM a tak dlho si musela cakat . dva tyžne to je dlha doba a ty ako si natom moja . kedy si bola v martine posledne a včom postupuješ ty teraz 🙂

helen5
15. máj 2011

@moniatko13 ahoj ako sa maš vraj ideš v utorok do martina tak držim palce a ako postupujete v liečbe moja teraz ti čo budu robit mi čakame na visledki ešte stale nedošli čo nam robili 3maja brali krv na AHM a ešte stale nič

sony44
15. máj 2011

čaute, čaute....Vás dočítať...uffff
nejako nemám čas dostat sa na net..... držím Vám všetkým palce 😉 😉 😉
@moniatko13 - ty sa držkaj, to sa ti len mierne natrhla perinka, ako s nou maličké bojovalo 😀 , ked sa do nej chcelo dostat.....a už si tam hovie ako taká královná/kráľ???!!!! držkaj sa

@mabumi - teším sa, že sa zmrzlinky rozmrazili....a ked prežili mrázik...tak už v teplúčku - u maminky sa im bude páčiť - držkaj sa .....
baby- veľa oddychujte a hladkajte brušká....lebo takúto ulieváreň si už dlho vychutnávať nebudete.... 😉 😉 😉
zajtra budem mať hádam viac času to prekukať, čo sa tu udialo za ten týždeň.... 🙂 🙂 🙂

@lubka0506 - no ako dopadlo disco??? zabavila si sa???

@zlatanka30 - ako moja.... čítam, že pokračujete!!!som veľmi rada, že si si to rozmyslela.......ťažký začiatok, ale potom ten výsledooooooooookkkkkk....držím palce, koľko picháš???? a dokedy ešte?????

@hope2011 - moja....tak už je aj bublinka!!!super, brali Ti aj krv, či len sono..??nejaká si skromná na info...viem, že sa za tým skrýva strach a opatrnosť, ale nebojkaj sa- bude dobre...ako sa cítiš???? už si si pokecala s WC misou, či ešte nie???
my ideme v stredu na konzultáciu....čo ideme robiť dalej...teda my to už vieme..... ideme bojovať dalej....dúfam, že nám v tom nič nebude brániť.......

mabumi
15. máj 2011

@sony44 ahoj moja, aj som na teba myslela ze ako sa mas a kde si 🙂 . ako bolo na sluzobke? a v praci si si uz zvykla? ja dnes prvy den lezim trosku menej, ale aj tak sa riadne setrim. este len 3 dni PO 😅 😅 !!!!! ako to len vydrzim? keby si len mala pravdu a vybojovali to tie nase zmrzlinky az do konca 😵 . tak v stredu idete na konzultaciu? to sa tesim, uz to urcite vyjde!!!!!!!!! URCITE MUSI!!!!!!!!!!! ak sa mi to teraz podari, tak ta budem zasobovat virusikmi kazdy den 😵 😵 😵

zibi
16. máj 2011

baby zelam pekny dnikk 😉

petuska123
16. máj 2011

😉 cavteeeeeeeeeeeeee

zibi
16. máj 2011

@petuska123 cau
😀

petuska123
16. máj 2011

@zibi a co ucit??ci sa ti nechce??? no co uz zmierena s verdiktom,?

zibi
16. máj 2011

@petuska123 no akurat sa idem..no snazim sa zmierit 😒 😖 😢 este to bude trochu trvat

hope2011
16. máj 2011

@sony44 ahojky moja zlatucka,.....tak v stredu idete na konzultaciu???? no to je super, super...budem na vas mysliet....uvidis, teraz sa to podari, nech sa deje cokolvek, tak pride to uz...citim to....no vies...v tejto teme kocky moc nepisu, tak preto ani ja neprispievam 🙂 s wc sa este nekamaratime, ak ked niekedy mi pride divne...ale mozno ma to pocka...zato papat sa nam nechce....vobec, vobec!!! ale snazime sa nieco do seba dostat, vsak malicke je to najdolezitejsie....no, bublinku sme videli...bol to nadherny zazitok, to teda ano....mojkame si ju a chranime....a verime, ze vsetko bude ok, klop, klop, klop🙂 takze v stredu cakam na konkretne rozhodnutie🙂

janemari
16. máj 2011

Ahojte tak vcera som vobec nestihla prist na net 😅 Drzim palceky vsetkym tehulkam a nadejnym tehulkam,nebojte sa rozbehne sa to pockate na srdiecka a potom si uz budete tehu uzivat zo vsetkymi radostami ako je objimanie wc,unava a rastuce brusko 😉 Potom sup do nasej temi aby tam sliver nebola sama.A potom uz ocakavame ostatne kocky zlatanka 30 teba sa uz nevieme dockat,lebo naozaj si to zasluzis aj zo sony44.Budeme vsetky drzat palce aby to konecne vyslo 😎

zlatanka30
16. máj 2011

@janemari juj moja si zlata.zatial to vyzera celkom dobre odber bude buduci tyzden bojim,bojim

oknosmas
16. máj 2011

ahojte dievcata, tak my sme dnes maturovali... teda ja som len skusala...ale inak zabava to bola. celkom dobre dopadli, asi tak, ako sme cakali. inak ja mam stale zvlastne pocity. po iui som spanikarila, ze asi nepraskol folikul, lebo som neustale citila pravy vajecnik a nieco ma tam omina. potom bol chvilocku pokoj, asi pol dna...a teraz zasa....boli ma cele podbrusko, vajecnik stale v kuse.. akoby som mala daky zapal alebo co... ach jaj...snad to je len moja "haluska" a uz sa prilis sustredujem na vsetko a prilis si vsetko vsimam. mala by som sa dacim rozptylit, asi... lebo este 10 dni do vysledku... mali ste podobne stavy a chvile? 😨

helen5
16. máj 2011

ahojte babi ako sa mate po vikende a zajtra ide niekto do martina držim palce mi stale čakame na visledki a nič zajtra už bude dva tyžne ako nam brali krv na AHM a stale nič

helen5
16. máj 2011

@oknosmas ahoj moja ja som tam bola 3 krat zatial raz na pohovor a dvakrat mi brali krv posledne som tam bola 3 maja a teraz čakame na visledki čo nam brali krv na AHM a stele nič zajtra už bude dva tyžne a dalej neviem nič čo sa bude diat

helen5
16. máj 2011

@moniatko13 ahoj zajtra ideš do martina tak ti budem držat palce a nevieš čo ti budu robit už kolki krat ideš teraz 🙂

helen5
16. máj 2011

@maja9 ahoj a čo ty už si bola v tom martine či nie ešte a načo čakaš

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre