Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

janemari
2. júl 2010

@bbtina ved to ze do zdarneho konca.Ale verim tim drobcom.A mozno uz zajtra budeme doma traja,alebo styria.@janka134 drzim ti na dnes palce 😉

bbtina
2. júl 2010

@janemari Normálne sa teším s tebou......už aj ja chcem 🙂

janka134
2. júl 2010

tak janemari som tu v nedelu mi povedia kedy ci v ut.alebo v stredu vajka rastu budem ti drzat vsetky palce aby si dopadla najlepsie ako je to mozne kym som tam dnes sedela tak im volali 2 babenky ze to vyslo tajne som im zavidela pekny den 🙂 😉

megynka
2. júl 2010

ahojte 😉
po dnešnej kontrole len 7 folikulov a z toho 2 miniatúrne, presne toto som už zažila trikrát ☹ no čo dotiahnem to do konca, nič iné mi ani neostáva, len aby som dnes nezabudla zavolať, lebo ja na to akosi vôbec nemyslím

@janka134 ako ste si pokecali s manželom 😀 on tam chodí celkom rád, si pokuká kočky, prehodí pár slov so sestričkami a ide spokojne do práce 😀 sestrička mi hovorila, že dva dni nemohla spať kvôli tomu čo rozmýšľala, že ako ti zoberie krv 😀 no čo nech sa zapotia trošku aj oni 😉 😀

janka134
2. júl 2010

megynka neber to tak zle pozeraj na to kladne staci ti 1 a poriadne naco10 vsetky budu zle ja mam ties obavu ale beriem to tak ze sa to musi podarit ina moznost nieje s manzelikom sa da pokecat ma to zbehane 😀 a on veri aj za teba ja ti budem drzat palce a nie len tebe vsetkym co sa o to pokusame 🙂 😀 😲 s tou krvou to bolo dnes pohoda na1x tak musela tuho rozmyslat a zabralo ale oni su take zlate 🙂 😉

zuzana_18
2. júl 2010

@megynka,vôbec si z tohto hlavu nerob!Ja keď som bola pred OPU na sono,doki videl 5 na každej strane a nakoniec zlatý vybral 15.To je jedna vec a druhá,z 15 zostali 3 blastocysty.Tak vôbec nejde o veľký počet.Napríklad myslím,že Romy zúfala,dobre bolo len jedno vajko,ktoré bojovaloi statočne až dokonca a ona má dnes malého sxnčeka.Tak hlavu hore!!!

megynka
2. júl 2010

@janka134 no veď hej, hádam bude aspoň jedno dobré 😉 do práce sa mi nechce, som sa dnes dozvedela, že už v práci rozmýšľajú že prečo som pn 😀 no aspoň majú o čom premýšľať a čo rozoberať 😀

bbtina
2. júl 2010

@megynka fakt stačí len jedno, bolo už kopec prípadov že len jedno bolo aj sa oplodnilo a aj vydržalo. To máš celkom dobrý počet 🙂

janka134
2. júl 2010

megynka z pracov si nerob tazku hlavu mna to vobec nes..e ty sa chystaj na vytuzenu dovolenku 🙂 vies o tom ze zazraky sa deju janemari a ty ako na nas si zanevrela 😲 😀 uz si pripravenav nedelu sa mozno stretneme 😨

janemari
2. júl 2010

@janka 134nezanevrela ved doobeda som pisala ze ti drzim palce.Len este dnes chcem dorobit tazsie prace aby ked uz budem babo v brusku som sa nenatahovala.Do teraz som robila v zahrade/zhorel mi cely chrbat 😅 / a este ma caka prezliect periny.No ja sa chystam na zajtra,ale ked povedia v nedelu tak v nedelu a mozno sa stretneme.

janka134
2. júl 2010

dievcata viete co sa mi stalo ja si idem teraz pichnut injekciu otvorim nove pero a zistila som ze neni 900 ale len 450 takze na nedelu nemam co teraz to je infarktovy stav 😖

janemari
2. júl 2010

janka 134 nieje problem,ja ti donesiem mne zostalo jedno cele balenie.Ak si dojdes do centra pren tak v sobotu alebo v nedelu ti ho donesiem

janemari
2. júl 2010

ja mam ale puregon a ty mas asi nieco ine,ze 😅

janka134
2. júl 2010

ja mam gonal a volam na to cislo a nik mi nedviha 🙂

janemari
2. júl 2010

janka134 tam uz asi nikto nebude.Ale zavolaj zajtra rano,ucrcite nebude problem,recept ti vypisu a zbehnes do lekarne oni tam maju vzdy zasobu injekcii.Takze hlavne ziaden stres 😉

janka134
2. júl 2010

takze uz som sa dovolala mama take cislo ktore je mimo pracovnej doby je to problem lebo cez vikend je ta lekaren zavreta ale zlata pani sestricka sa to pokusi zohnat a ked nie tak neviem dopicham co mama aj ked tam nebude 225 ale len kolo 100 odhadom a necham to na osud ☹

janemari
2. júl 2010

a nemozes si pichnut aj niec oine,len gonal?Ved v podstate je to to iste,ci nie?

megynka
2. júl 2010

@janka134 ja si tiež myslím že v sobotu tam niekto bude a možno tam budú mať aj injekcie a poskytnú, inak ja som v Heliose pichala gonal a na konci posledné dva dni som už nemala a aby som nemusela kupovať nové pero, tak mi dali dopichnúť menopur, ono to asi nevadí 😉

jonnie
2. júl 2010

nechcem sa vam miesat do diskusie,ale skus zajst do temy, MAM/NEMAM lieky a len napis - nemam....a co konkretne. Tam nesmies pouzivat ine typy slov a urcite niekto sa najde - mozno aj dost blizko.

janemari
2. júl 2010

jonnie vdaka za radu.Tak ked mi zostanu injekcie,tak tam by som ich mohla vlastne ponuknut,nie? 😅

janka134
2. júl 2010

pani sestricka mi teraz volala utekam do lekarne po nahradu mam na to hodku panika 🙂 ☹

janemari
2. júl 2010

janka ty si teda poplach 😀 tak utekaj.Idem aj ja dorobit co mam a vecer som tu ako na koni.Dufam ze napises ako to dopadlo. 😉

janka134
2. júl 2010

tak dievcata mam nie gonal ale daku nahradu a to keby sa ma docent nepytal2x ci mi to vystaci az ked som to otvorila t
ak som zbadala ze to je 450a nie 900 uz som take daco nezazila davno v nedelu si budem pripadat ako hus 🙂
janemari nechces pris ku mne zajtra na kavu byt mama 1izbovy ale na kavu staci 😀

janemari
2. júl 2010

janka134 no to by zalezalo na muzovi a on to nerad.Ale kym ma urobia tak mu mozes prist robit spolocnost 😀

janka134
2. júl 2010

nie ja tam neidem ked nemusim ja len tak na pokec ale ked nie tak nevadi a uz vies kedy presne ci v sobotu alebo v nedeli 🙂

janemari
2. júl 2010

janka134 to netusim,rano tam budem volat a oni bud povedia pridite,alebo povedia zavolajte si v nedelu rano.

janka134
2. júl 2010

no to som netusila ze to tak funguje ja ze uz vies tak ja pooddychujem v nedelu posledna kontrola a potom idem nato

janemari
2. júl 2010

janka134 tak sa tesim stebou,najprv Opu a potom si pojdes aj ty cez vikend pre drobca.A ja po vklade budem asi najradsej ked budem doma lezkat aby sa male uchytilo.

janka134
3. júl 2010

janemari tak drzim palce nach sa male uhniezdi a ty s manzelom sa budes tasit o9mesiacov s krasneho babatka 🙂 😉 😲

janemari
3. júl 2010

janka134 tak ideme do centra.Zatial je len jedna blastocysta a tu dnes vlozime.Ak druhe dorastu do zajtra tak ich zamrazia.Drz palce. 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre