Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

crazybabenka
7. okt 2010

@bbtina trdlo.....veď sme tu jedna pre druhú....aby sme sa podporili 😉

janemari
7. okt 2010

@bbtina TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 🙂

bbtina
7. okt 2010

@janemari
@crazybabenka
ďakujem krásne dievčatá 🙂

dejka12
7. okt 2010

@diana213
Ahoj Ak chces prejst z ISCARE v BA k Tomasovi do Martina, tak staci len do martina zajst, centrum ktore je v nemocnici v Martine totiz spada pod Iscare BA, takze ty by si urobila len zmenu doktora a nie zmenu centra 🙂 Vsetky dokumenty by automaticky poslali z BA do MT.
Minuly rok ked este docent Tomas pracoval v Ruzomberku, posielal svoje pacientky na IUi aj IVF do Bratislavy, koncom minuleho roka sa presunul z Ruzomberka do Martina a zacal robit sam aj vykony IUI aj IVF

crazybabenka
7. okt 2010

@bbtina Zajtra urobiť test....a hneď daj vedieť....ja ani spať nebudem..... 😀 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tessinka
7. okt 2010

@bbtina , viem ako sa asi cítiš, nie je to jednoduché, najmä ak máš za sebou viac sklamaní... Ale ak to má byť, tak to bude, bez ohľadu, ako sa žena cíti... Ja tiež veľmi držím palce. A posielam veľa dobrej energie.

Ja som chcela ísť tento týždeň do centra na hormonálny profil. Ale akosi mi to nevychádza. V stredu som mala mať 1DC, tak som myslela, že sa mi podarí pekne objednať na dnes alebo na piatok, ale zatiaľ nič. 😒 Hnevá ma to, lebo ak to vyjde na víkend, tak to tento mesiac s HP môžem zabaliť. A asi aj s IUI... Ach jo...Ale bola som prechladnutá, tak to bude z toho ☹ Taká smola.

crazybabenka
8. okt 2010

@tessinka nie som si úplne istá.....ale viem, že je tam určitá tolerancia....+- nejaké dni.....už si to presne nepamätám....ale viem, že aj mne to vychádzalo na víkend.....a doc. mi to nejak posunul....asi som ti veľmi nepomohla.....ale skús napísať docentovi.....mám skúsenosť, že odpisuje veľmi rýchlo 😉

bbtina
8. okt 2010

tak ahojte kočky ☹(((....no nič, čisto biely sneh, ani len tienik som nenašla, celú noc som sa budila, čo sa mi snívali hlúposti, že raz bola čiarka, raz nebola a už som sa nevedela dočkať rána.No a zase nič....tak už len počkať na mrchu, na chválenie žiadosti a čup na IVF....juj taka som sklamaná

crazybabenka
8. okt 2010

@bbtina moja.....nestrácaj nádej.....kým nepríde mrcha nič nie je stratené......aj ja som mala najprv jednočiarkový....a za 3 dni bol //....takže hlavu hore

bbtina
8. okt 2010

@crazybabenka no tak je pravda, že som ho z nedočkavosti robila v čo najminimálnejší termín a to 10DPO a že tam ešte je rezerva, ale podľa mňa by mohol byť aspon tienik, nejakých duch ak by niečo bolo. Crazy ty si si jednočiarkový robila na koľký deň? A nemala si tam ani náznak druhej kolajničky?

crazybabenka
8. okt 2010

@bbtina na 25 alebo 26 DC....neviem presne.....alebo až na 28....netuším....robila som si 2.....a oba úplne jednočiarkové....ani len náznak

bbtina
8. okt 2010

@crazybabenka tak ja skúsim ešte náhodou testnúť aj v utorok, to bude vlastne presne tých 14 dní, čo kázal aj pán doc, že vtedy testovať

crazybabenka
8. okt 2010

@bbtina držím päste 😉

bbtina
8. okt 2010

Ďakujem,a pekný víkend kočky, my odchádzame na chatu relaxovať, tak to už na dnes balím

crazybabenka
8. okt 2010

@bbtina tak pekne porelaxuj pekný víkend aj tebe 😉

tessinka
9. okt 2010

Tak želám všetkým pekný a farebný víkend. 🙂

janemari
10. okt 2010

Aj tu sa vsetky flakate 😎 nikde nikoho.@janka134 cakame na vysledok testiku uz by mohol nieco ukazat,ved to uz budu 2 tyzdne 😔

lubka0506
10. okt 2010

Ahojte 🙂 tak ja mám žiadost schválenú,injekcie vybraté a od 2 DC si pichám... 🙂
dnes som 30DC a ešte nič,mrcha ešte stále nič... ☹ želám pekný týžden a @janka134 pošli už aj ty vírusíky!!! 😉

janemari
10. okt 2010

@lubka0506 ty si sikulka,tak vela stastia a TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😉

janka134
11. okt 2010

ahojta tak nam to nevyslo vsetkym vam prajem aby ste mali viacej stastia ako my ja dochadzam z centra aj z Mk mozno sa budem pokusat a dalsie 2 roky teraz urcite nie cez IVFtakze este raz vela stastia paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

tessinka
11. okt 2010

Janka, asi ti je smutno... Ale nedovoľ, aby ti smútok príliš pokazil šťastie, čo máš. Ak sa sem ešte pozrieš, tak ti želám veľa šťastia. Určite to vyjde. Príroda je čarodejnica.

bbtina
11. okt 2010

Jani, neboj raz nám to určite všetkým výjde

crazybabenka
11. okt 2010

@bbtina no a ty ako moja?

dejka12
11. okt 2010

Ahojte tehulky, poslite mi TTTT virusiky, mam 2 bublinky v brusku, tak nech zabojuju 😀

bbtina
11. okt 2010

@crazybabenka nooo, už nijako ☹ akurát mi dorazila mrcha...presne na deň ako vždy .......takže už len počkať na schválenie žiadosti a pojdeme na IVF

crazybabenka
11. okt 2010

@bbtina to ma naozaj mrzí... ☹ ..strašne som tomu verila.....tak teda veľa šťastíčka do ďalšieho snaženia

crazybabenka
11. okt 2010

@dejka12 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

janemari
11. okt 2010

Ale baby to snad nie,to je co za den ☹ Ale ja verim ze budete vsetky tehulky 😔 @dejka12 TTTTTTTTTTTTTTTTTTT

sliver
11. okt 2010

@dejka12 - moja držím palčeky!!!!!!!!!!!!!
rada by som ti aj vírusiky poslala ale nemám aké :(
veľmi ti držím palce!!!!!!!!!!!!
keď už mne sa to oneskorilo tak tebe nech sa zadarí!!!!!!!!!!!

@janka134 ☹ ☹ ☹ hlavu hore, pozri ako dnes krásne slniečko svietilo 😉

crazybabenka
12. okt 2010

@dejka12 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre