Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

megynka
5. apr 2010

sliver,ja by som už tie krásne vecičky nakupovala ako divá 😀 no ešte sa držím 😀

janemari
5. apr 2010

megynka tak mas super muzika,moj hned povedal ze nebude pichat.Pozerala som na nete ako sa to picha,vyzera to strasne,ale do brucha to zvladnem aj sama pichnut/snad/,ale ak budem musiet ten diphereline/ci ako sa to vola/pichat do zadku tak neviem co urobim.Da sa to aj samej pichat do zadku?

megynka
5. apr 2010

janemari to neviem, ja som si pichala iba do brucha, a to sa dá, ide to len do tuku takže to vôbec nebolí a to pero má teňulinkú ihličku, sem tam možno trafíš malinkú cievku ale to sa ti len urobí modrinka a nič, a miesta vpichu si striedaj a bude to ok, no do zatku to si sama asi nepichneš,ja som také nemala

sliver
5. apr 2010

megynka idem zajtra, včera mal folík 21mm, večer som si bola dať pichnúť pregnyl a zajtra o 11,00 ideme na IUI
len mám teraz trošku stres lebo ma včera celý čas pichalo podbruško tam kde je folík a dnes ho už necítim, tak sa bojím či už nepraskol :((((

megynka
5. apr 2010

sliver dúfam,že folík je tam kde má byť, pekne si ho opatruj a už len oddychuj a zajtra strááááááááášne moc držím palce 😉

janemari
5. apr 2010

pokial vsetko bude do brucha tak v pohode,v nemocnici mi pichali do brucha a bolo to v pohode a myslim ze ked si to budem robit sama malo by to byt lepsie.Inak ked som pozerala na nete videa ako sa to picha tak auu brutal 😀

megynka
5. apr 2010

janemari neboj 😉 🙂 a kedy začneš stimulku?

janemari
5. apr 2010

megy to by som aj ja rada vedela 😀 Ale ak sa ozvu z centra/lebo cakam na schvalenie/ cca do 11.4.tak asi hned 12.4. lebo mam dlhy protokol a tam sa zacina zevraj 22DC tak ak je to pravda tak vtedy.A ak nepride do vtedy tak dalsi cyklus. 😅

buba78
5. apr 2010

janemari-dipherelin sa pichá do brucha, zvládneš to, drž sa

megynka
5. apr 2010

aha,ja som si myslela,že už začínaš teraz niekedy 😉

megynka
5. apr 2010

ale vlastne už možno aj áno 🙂

janemari
5. apr 2010

buba je dakujem ty si ma tak potesila cmuckyyyyyyyyyy 🙂

megynka no aj ja som mylsela ze uz teraz ale tyzden hore dole.Ja si len zistujem co ma caka 😉

megynka
6. apr 2010

dobré ránko 😉

sliver,dnes držím palce 😵 až sa to podarí 😵

janemari
6. apr 2010

pekny pobede ja som dnes nejaka neboha a malatna 😝

megynka
6. apr 2010

ahoj janemari,ja som tiež o ničom,a vonku taká zima som bola hodinu vonku so psom a som totálne vymrzla 🙄 tak som si ešte urobila kávičku a čaj 🙂

janemari
6. apr 2010

megy aj ja dopijam kaviclu a idem si urobit kupel 🙂 Dnes mam nocnu tak sa idem vykupkat a potom este dojdem na net 😉

megynka
6. apr 2010

no tak nočnú ti nezávidím,ja som rada že som prišla z práce 🙂 daj si teda nejaký super kúpeľ ale nie na spanie 🙂

buba78
6. apr 2010

janemari-tie nočné sú strašné, robila som tak skoro 11 rokov, už 1,5r nerobím nočné, nedá sa to porovnať, nech ti rýchlo ubehne.

zuzana
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzana
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sliver
6. apr 2010

ahojte kočky,
tak mám za sebou IUI, bolo to dnes úžasné, boli tam všetci úžasní!!!!!
a som sa rozhodla že ak to nevíde tak pôjdem do IVF, trošku som mala obavu z toho ale s NIMI sa ničoho nebojím!!!

buba78
6. apr 2010

ahoj zuzana, ty mas 4 deti? a ides na IVF?

buba78
6. apr 2010

sliver-ahoj, myslela som na teba, ako sa citis

buba78
6. apr 2010

robili ti predtym aj sono?

zuzana
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sliver
6. apr 2010

buba dakujem
cítim sa v poho, len som trošku špinila poobede, trošku krvička ... ale hádam to nič nie je... že sa to niekedy stáva
takže teraz len sa udržať v klude, lebo ja som taký neposed a stresák, jedna z tých hyperaktívnych 😉

buba78
6. apr 2010

zuzana-prepáč, dúfam že sa Ťa to nedotklo, držím palce, my sme sa snažili
čroky a vyšlo to po troch insemináciach a 2IVF, mám 31r

buba78
6. apr 2010

4roky

buba78
6. apr 2010

silver- špiniť môžeš, si PN?len oddychuj.ja som tiež stále niečo robila a teraz po 2mesiacoch som zlenivela, musím sa nútiť vstať aspoň navariť, muž ma šetrí

zuzana
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre