Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

tessinka
30. nov 2010

@lasocka1 , nebuď smutná... Hoci je prirodzené, keď budeš chvíľu smutná.. S tou dovolenkou stresuje veľa ľudí, akože choďte na dovolenku a podarí sa... také reči už púšťam jedným uchom dnu a druhým von... a ideme na dovolenku z iných dôvodov... kedysi som to rozoberala s jednou lekárkou, hovorí sa vraj tomu reflexná neplodnosť, a v mori pri plávaní sa svaly uvoľnia, takže ženy často otehotnejú... to sú tie, ktorým by pomohli aj Mojžišovej cviky asi, a ktoré asi nemajú inak problém ... takže nie náš prípad...

Ono je to asi tak, že človek chvíľu zabudne, napríklad na dovolenke, ale je to len také povrchové, keď sa vráti do normálu, tak znova na to myslí... Musí to byť iný typ "nemyslenia na to", taký podvedomý a nenútený... a ten si človek sám nenavodí... ten príde asi iba vtedy, keď si človek uvedomí, že to bude dobré takým či onakým spôsobom, že má okolo seba veľa šťastia, že je v dobrách rukách alebo má úplne iné starosti....

crazybabenka
1. dec 2010

@lasocka1 moja.....neboj.....za chvíľu to bude a ani sa nenazdáš.....a niečo ti poviem.....súhlasím s tým, že mi ženy to máme vo veľa vecí ťažšie.....ale to preto ako sa hovorí.....lebo sme SILNEJŠIE pohlavie....... 😀 no a počkaj.....ani ten najlepší chlap na svete nikdy nezažije to čo my......a to mi aj ostatné tehulky potvrdia.....žiadny chlap nezažije ten nádherný pocit keď ti pod srdcom rastie nový život a ten drobček sa začne v brušku mrviť 😉

crazybabenka
1. dec 2010

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTT

suezana
1. dec 2010

Ahojte dievčatá, len úplnou náhodou som sem nakukla (tie TTTTT ma zaujali 😕 ) a trošku som počítala, a tiež mi niečo došlo: My sme tiež začali riešiť IVF a medzitým sme boli na dovolenke pri mori a tiež som veľmmi dúfala, že sa to tam podarí, ale teda nepodarilo sa, bola som veľmi sklamaná - celý týždeň tie správne dni, super oddych.. 😢 .a asi o 2 mesiace nám to vyšlo v Iscare a samozrejme sme boli šťastní a kým sa malá narodila viete koľko známych sa usmievalo, že na dovolenke to vyšlo 😉 , more pomohlo 😉 a tak a keďže my sme o IVF s nikým nehovorili, vlastne som ich všetkých nechala v tom 🙂 A možno je veľa takých, čo im aj takto more pomohlo, že nemuseli nikomu nič vysvetľovať 🙂 Teraz sme boli po 6 rokoch pri mori a tajne som dúfala, či nepomôže 😵 zatiaľ nič, ale na jar nám dúfam výjde adopcia, takže zasa budeme úspešní 😎
Držte sa, veľa šťastia.

petuska123
1. dec 2010

@tessinka ahoj ano citala

tessinka
1. dec 2010

@crazybabenka , máš pravdu... ja si koľkokrát myslím, o čo všetko tí muži prichádzajú... hoci sa často smejú. že oni by s desaťkilovým závažím na bruchu chodiť nechceli...a keby len to.... ale náš život je taký zaujímavejší... pestrejší...
@suezana , tak si nám to potvrdila 🙂 .

Inak, ja mám kamarátku, ktorá dvakrát otehotnela po dovolenke v Taliansku, a na tom istom mieste, a aj jedna kolegyňa.... takže ono to môže fungovať, ale nie vždy. A škoda sa kvôli tomu stresovať.

zuzu100
1. dec 2010

Ahojte, včera sme boli v ISCARE v MT. Bola to prvá konzultácia...prvý dojem:super! 🙂 Ani sa nedá porovnať s CAR kde sme predtým hodili .

zuzu100
1. dec 2010

@lasocka1 môžem sa spítať, kde si našla , že ukú má ISCARE MT ušpešnosť?

tinara23
1. dec 2010

ahojte baby, v piatok idem na hormonálny profil 3DC a zrejme už budem mať výsledky morfológie a sterov, doc. nám navrhol IUI už teraz a vlastne od 3DC by som mala brať clostil. Zrejme IUI bude podľa výsledkov, chcem sa Vás teda opýtať výsledky a čo ďalej sa ide robiť Vám povedali sestričky, alebo je potrebné sa objednať aj k doc. ? 🙂

tinara23
1. dec 2010

@zuzu100 tak super, ja aj môj mm sme mali taký istý dobrý dojem 🙂

tessinka
1. dec 2010

@tinara23 , ak ste už dohodnutí s doc., a to asi ste, a ste dohodnutí aj na clostile, tak sa len informuješ na výsledky, a potom sa objednáš na 10 DC cyklu na UZV, na recepcii ťa objednajú. Ale celý postup ti povie aj sestrička, alebo hlavná sestra, tá je tiež veľmi šikovná a ochotná. Ja som si napríklad o výsledky zavolala telefonicky, predtým, pri odoberaní krv na profil mi zapísali termín na folikulometriu.

tessinka
1. dec 2010

@zuzu100 , tak fajn, tak sa to podarilo. 🙂

Ten dojem je naozaj dobrý. Takým dobrým spôsobom - nijako sa nevtierajú, ale v pohode vysvetlia, aj súvislosti, navrhnú, a zorganizujú, a pritom stále prihliadajú na vašu konkrétnu situáciu....A nikam sa neponáhľajú, ale vidíš, že to majú pod kontrolou... Také veľmi ľudské...

tinara23
1. dec 2010

@tessinka ok, ďakujem

janemari
1. dec 2010

Ahojte TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

lenkalienka01
1. dec 2010

@zuzu100
ahoj, idem sa opytat, robili ti aj nejake vysetrenia pri prvej konzultacii?
Ja idem 8.12. tiez prvy raz

@janemari
dakujeme , až sa po nich 😝 - oblizujem

lenkalienka01
1. dec 2010

@lasocka1
veru, veru.... chlapi len skocia, otrasu sa a idu dalej 😀 😀 😀
my zeny tuto moznost nemame. PA

zuzu100
1. dec 2010

@lenkalienka01 U manžela SPG....u mňa SONO, výtery a odber krvy, medzitým rozhovor s Doc.

petuska123
2. dec 2010

bre rano baby... 😉

bbtina
2. dec 2010

dobré ránko uaaaaaaaaaaaa

crazybabenka
2. dec 2010

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

janemari
2. dec 2010

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

zlatanka30
2. dec 2010

vie mi niekto povedat,ci odber krvy hematologia+imunologia sa robi iba na 2-3 den cyklu,ale sa moze aj mimo cyklu??

buby01
2. dec 2010

@lenkalienka01 neviem, ci pri IUI ides rano, ale ja som na kazde kontroly a sono chodila na 7,00. ja som po 2. IVF

buby01
2. dec 2010

Baby je tu niekto aj po IVF? Alebo vsetky chodite na IUI?

tessinka
2. dec 2010

Ahojte, všetky.

@buby01 , a kedy si mala ivf, teraz niekedy?

crazybabenka
3. dec 2010

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTT

lenkalienka01
3. dec 2010

@crazybabenka
ďakujem za víííírusiky a že na nás myslíš, že aj my chceme čoskoro mať bábätko 😉

crazybabenka
3. dec 2010
janemari
3. dec 2010

Ahojte,tak dnesna poradna dopadla ok.A nieco pre vas TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tessinka
3. dec 2010

@janemari , @crazybabenka , vďaka za vírusíky, pekne sa o nás staráte. Janemari, je fajn, že je všetko v poriadku. 🙂

Ja práve rozmýšľam, že keď je takéto počasie, všade samý sneh, cesty sú nanič, že by sme asi na ivf v najbližších dvoch mesiacoch nešli... tak sa to musí podariť neplánovane, nečakane a napriek všetkému doma (som sa nesmelo rozhodla). 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre