Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

crazybabenka
16. jún 2010

@janemari nie nie....manžel je z Liptovského Mikuláša.....ja som sa sem vydala.....ja som Hodrušanka telom aj srdcom 😀

janemari
16. jún 2010

crazy a nebude ti luto ze ides odtial prec?Predsa je to daleko.

anjelinka
16. jún 2010

Ale urcite je lepsie, ked si doma a nemusis popri pichani chodit do prace, no a na taky vazny krok je potrebny pokoj a klud. Oddychuj, hladkaj si brusko... 😉

tinka, juuuj, keby si mala pravdu...ved vam dam vediet, zajtra spravim este test a uvidim podla toho, ak som tehu, zajtra by to uz malo nieco ukazat...

janemari
16. jún 2010

Presne tak najlepsie je byt popri stimulke doma. 😉

anjelinka
16. jún 2010

A bez problemov ta dr. vypisal? Dal ti doc. nejake odporucanie? A nevies Jane, odkedy presne maju v centre dovolenku? Ci event. este stiham jedno IUI, ak by toto bolo bez uspechu, hm?

janemari
16. jún 2010

anjelinka dc.mi dal odporucenie a isla som k dokine a ta ma vypisala. A myslim ze niekto tu pisal ze maju posledne dva julove tyzdne dovolenku

anjelinka
16. jún 2010

Premyslam hlavne preto, ci mi to vyjde, ale mala by som to v pohode stihnut. Rano este ocikam jeden test a uvidim.

A kedy by si mala mat odber a nasledne vlozenie, hm?

sliver
16. jún 2010

@megynka neboj, doc ťa bude sledovať a ak to bude veľa tak ti to zníži a možno je dobre dať veľkú dávku nech sa to riadne nastimuluje ked slabo reaguješ, ja mám fostimon 200j lebo som tiež reagovala na stimulku o ničom ked som brala clostyl aj 4*1 iba jeden biedny folík

@anjelinka kam sa chceš ponáhlať na dalšie IUI 😉 ved budeš tehu teraz a potom dalšie nemusíš plánovať, no jo majú dovolenku posledné dva julové týždne.

miminap
16. jún 2010

ahojte babule. megynka, vobec sa neboj, moje posledne ivf som mala menopur 300 od zaciatku do konca a este sme o dva dni predlzovali stimulku. tiez janemarie - s ednometriozou vraj hyperstimulak je menej pravdepodobny, tak sa nestresuj,. pi s rozumom, aby oblicky stihali. ja som nemala ani pri jednom ivf problem a mala som zdy vysoke davky gonal/menopur/merional. crazy, to mate super baby, ktore mozete ostat na PN bez toho, aby vam chybal jeden prijem. my by sme asi nezvladli hypoteky s mm. 😖 ale ak budem musiet ostat, tak to budem riesit potom 😀 nech sa banky tesia 😀 anjelinka, no ja som pri poslednom ivf mala // uz na 6 den po ET (nemala som testovat, no ale pomozem si? ) a na 7 som dostala mrchu dva dni pred terminom a na dalsi den bol test iba jednociarkovy. taku mam ja skusenost. ☹

crazybabenka
17. jún 2010

@janemari noooo my sme už teraz vyše roku bývali v LM.....tak som si už pomaly zvykla.....odchádzanie bolo ťažké.....ale kôli manželíkovej robotke sa nedalo inak......on je lesník.....a to pre nich robota u nás 0 bodov.....tak som sa musela prispôsobiť

megynka
17. jún 2010

dobré ránko 😉

@miminap ďakujem si ma ukľudnila, už sa teda nebudem báť 😉 fakt mi to pomohlo, keď viem že aj niekto iný bral také vysoké dávky, ja sa tiež napichám až až, lebo tiež strašne pomaly reagujem aspoň doteraz to tak bolo, uvidím možno teraz vaječníky konečne zaberú 😉

bbtina
17. jún 2010

anjelinka, nooo už je ráno, čakám na pozitívnu správu a stále držkám palčeky.
Juj baby aj ja Vám závidím tie PN, len aj by som asi tak dlho doma nevydržala, mne už šibe keď mám týždeň dovolenku 🙂, ale zase má to dôvod ak máte stresové zamestnania...chce to všetko kľud.

janemari
17. jún 2010

@crazy on je lesnik? 😲 Ja mam tiez lesnicku skolu ale v BS.A on urcite chodil v LH,ze?

@miminap teba som uz zase roky nevidela 😀 akosa mas.Si ma potesila s tym hyperstimulakom 😎,len si zvykam na to ze ma pobolieva podbrusko.Vcera som bola asi vycerpana tak mi preto bolo tak nafigu.A snazim a pit po troskach a castejsie. 😉

@bbtina aj stresove ale hlavne fyzicky narocne,peto som nevahala nad PN.A ked volavam s kolegynov tak som rada ze som doma,lebo okrem toho ze ide teraz tazka robota,tak mame aj kolegynu ktora psychicky depta.Uz posledne dni som mala co robit aby som ju niekam neposlala.Teraz ked tam nie som nasla si ineho obetneho baranka 😠

No ja mam predoperacne kompletne a teraz sa uz budem venovat len a len stimulke a prichodu babätka 🙂

bbtina
17. jún 2010

@janemari no v tom prípade je to rozhodne tak lepšie. Zlý kolektív vie tak pokaziť chuť do práce, až to možné nieje.
Takto je to určite v tvojom a aj mnohých prípadoch lepšie 😝

crazybabenka
17. jún 2010

@janemari hej....nepodarený lesník je to 😀 a presne tak chodil do hrádku.....ale poznám veľa ľudí čo chodilo do BS.....v ktorom roku si končila?

anjelinka
17. jún 2010

Ahojte dievcata, takze je to negativne, uz som vysadila aj Utrogestan a do centra som dala vediet, ze nic, tak zacinam dalsi cyklus Clostilom a este jedno IUI pred dovolenkou...

Prepacte, ze az teraz Vam davam vediet, ale od rana so mala dve porady a na kancelariu som dosla az okolo obeda.

bbtinka, kedy zacinam s clostilom? 😉

bbtina
17. jún 2010

@anjelinka aleee, tak toto sme nechceli počuť ☹ , ale teraz sa to už podarí prvé býva také skúšobné a potom to už ide.Veríme si. Ja začínam prvý krát 27.6. a IUI by mi teda vychádzalo na 09.07., ešte nech telo na tom zapracuje a je to OK.
Ale celkom by mi to vychádzalo dobre, všetky prognostiky sú na tento dátum super, spája sa mi ovulacia aj tá..lutealna faza, či ako sa tomu nadáva 🙂
Ináč dnes som v panike z chlamýdii, do teraz som to ani neriešila,ale vraj niekedy aj to býva dôvod na neplodnosť a mne toto vyšetrenie dr. nikdy nerobil ani nenavrhol, či to musím mať príznaky, lebo vraj nie vždy sa prejavujú, lebo ja ani nemám, raz za 4 mesiace ma možno dačo zapáli ani si to neuvedomím, ale to teda asi nebudú oni. Ja už hľadám kadejaké dôvody...fakt mi už šibe.
Anjelinka a tebe to ako teraz vychádza?

anjelinka
17. jún 2010

tinka, tak mne by vychadzala IUI niekedy cca okolo 6. - 8. jula, cize nejako podobne ako tebe. To by bolo super, ved sa mozno budeme stretavat v centre 😉 😉 . Ale vsetko zavisi od toho, ako dostanem menzes. No mne moj dr. bral stery na urea, chla, a myko a boli negativne, ale v centre boli urea pozitivne, tak sme sa museli preliecit s muzom antibiotikami,poslali mi recept domov. Aj viacerym dievcatam odtial.

bbtina
17. jún 2010

Juj anjelinka nooo, to by teda aj šlo ak si mrchy nebudú chodiť ako chcú, ale ja zvyknem mávať pravidelný cyklus, ale zas "jeden nikdy nevie" . by sme sa fakt aj mohli stretnúť v tom istom dátume. A ty si odkial anjelinka?
Mne robili len základné stery na cytologiu, asi si ešte budem pýtať dodatočné pomedzi toto a v centre mi nerobili žiadne ☹ dúfam, že preto, že nebolo treba, keď videli výsledky od môjho doktora

janemari
17. jún 2010

@crazy a som koncila 1997 a nepamatam si zeby niekto z Hodrusi chodil k nam.Iba ak o rok starsi Jozo Sevcik 😔

crazybabenka
17. jún 2010

@janemari a Lukáša Malatinca nepoznáš?

janemari
17. jún 2010

crazy je mi to povedome,ale neviem si spomenut 😅

anjelinka
18. jún 2010

Ahojte baby, nejako mlcime, kde ste kto? 😉

janemari
18. jún 2010

anjelinka ja som tu a idem volat do centra ake mame vysledky 😉

janka134
18. jún 2010

janemari tak ako co nove nenudis sa doma- ja sa uz tesim 🙂

bbtina
18. jún 2010

hmmm, mlčíme mlčíme. Ani náladu nemám ☹ Anjelinka, tak neviem,či sa stretneme, síce sme povedali,že jedno IU skusime, ale asi len tak....akurat som volala za vysledky morfologie a bááác 1%, s tým veľa nenarobíme

janemari
18. jún 2010

Tak budem pichat este jedny injekcie 😖 fajn nie.3 vcelicky denne.
@janka nenudim nestiham zatial som mala len jeden den co som bola doma inak beham po doktoroch.

anjelinka
18. jún 2010

jane, takze vysledky ok?

tinka, juuuj, ale tak aspon jedno skusit mozete, urcite to hned teraz nevzdavaj, my sme mali 2%.

janemari
18. jún 2010

anjelinka praveze nie preto budem musiet este pribrat jedny injekcie.Ale co uz neurobim pre tych par folikov co mam nie? 😉

anjelinka
18. jún 2010

juj, ale to nejaky iny druh alebo zvysujes davku?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre