Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

zuzana_18
9. júl 2010

@crazybabenka ďakujeeeem,no super,70 evri už oželiem ,ale tá radosť že mi povedia že budem mať dievčatko 😀 ,
ale nie,je mi to úplne jedno,hlavne nech je zdravučké,ešte som len málinko-od pondelka 6.týždeň.To sa berie v 12.týždni?

crazybabenka
9. júl 2010

@zuzana_18 od 10tt.....mi sme sa rozhodli teraz......lebo už sa tá zvedavosť nedala vydržať.....a to sme sa chceli nechať prekvapiť 😀

zuzana_18
9. júl 2010

@crazybabenka tak to Ti verím,ja som už nervózna teraz a to som len na začiatku 🙂
Obdivujem tých,kt.čakajú úplne až do pôrodu.

crazybabenka
9. júl 2010

@zuzana_18 😀 ale sme sa tak rozhodli, že si síce necháme povedať, ale ostatným nepovieme.....necháme si to ako tajomstvo 😉

zuzana_18
9. júl 2010

@crazybabenka jasné,nech čakajú.Už som to študovala aj ja na nete,takže 10.týždeň som tam ako na koni. 😀

crazybabenka
9. júl 2010

@zuzana_18 to ti ubehne strašne rýchlo.....keď sa prehupneš cez desiatku.....ja ani neviem ako prebehli tieto 2 týždne

janka134
9. júl 2010

ahojte babule ako sa mate ja nic moc dnes somna tahali vodu nic moc pocit dufam ze sa tam ta potvora uz neobjavy ako sa mas janemari dako nic nepises ty sa urcite slnis a hladkas brusko

crazybabenka
9. júl 2010

@janka134 trošku nie som v obraze....čo sa ti stalo kvietok 😨

megynka
9. júl 2010

@janka134 ahoj, tak teda to sa ti začínal OHSS ☹ ? hádam to už bude v poriadku a ako teraz ET? dúfam, že ti ho urobia, držím palce aby bolo všetko ok

janemari
9. júl 2010

Ahojte tak pridavam sa nie z dobrymi spravami k @janke134. Rano som testla a samozrejme / ,takze ani nic ine som necakala 😖 som si povedala je velmi skoro nevadi.Dala som si utros a lahla si kym sa pojdem chystat k dokine.Ked som potom isla na wc som zistila ze sa mi pustaju kramy.Dala som si cistu intimku a po chvili isla pozriet ci este teciem alebo nie.Bohuzial ano tak som este volala do centra.Kym som cakala u dokiny tak mi volali ze mam zvysit utrogestan.Ale kedze zajtra mam dostat mrchu tak myslim ze pride,lebo vzdy mi to takto zacina jeden den silnjsie spinenie a potom mrcha.Moja gyna mi predpisala utros ale len do dalsej kontroly aby mi vydalo a to je v piatok.Vo stvrtok mam testovat a volat do centra/ak sa nic nezmeni/. No a vpiatok pojdem k dokine a ked bude na teste len / tak idem do prace.Takze nieze mam nervy z toho ci mam ivf zabalit ale aj naspat do prace kde ma pravdepodobne caka vypoved ☹ Jediny kto sa mi venoval bola sestricka ktora mi odporucila lezat a lezat a lezat a mat vylozene nohy.

janka134
9. júl 2010

no crazy zacala sa mi tvorit voda tak sa doc.rozhodoval kedy ju vybrat nakoniec sa rozhodol ze dnes tak som zasa skoncila na operacke volako to znecitlivel a takou konskou ihlou to odsal nebolo to prijemne a mam dalsie injekcie aby som nevysla z cviku ETby mal byt nedela alebo pondelok dufam mame5 jednotkovich 4dvojkove a ostatne3 ale to nam staci 🙂 😉

janemari
9. júl 2010

@janka krasna urodicka gratulujem 🙂

crazybabenka
9. júl 2010

moje zlaté.....strašne na vás aj s drobčekom myslíme......len to nevzdávajte babule

janemari
9. júl 2010

@crazy pri mojom stasti? 😖

crazybabenka
9. júl 2010

@janemari neboj ešte to dobre dopadne......treba veriť......

janemari
9. júl 2010

@crazy nateraz som rada ze krvacanie prestalo.Ale brucho na mrchu ma stale boli.

crazybabenka
9. júl 2010

@janemari krvácanie prestalo a už ani nezačne.....musíš tomu veriť.....90% úspechu je psychika.....ja viem, že sa mi to ľahko hovorí....a nič neviem o tvojich problémoch, ale som v duchu s každou jednou z vás a prajem každej nech môže zažívať také krásne obdobie ako ja

zuzana_18
9. júl 2010

@janemari naozaj nestrácaj nádej!Len si popozeraj koníka dozadu a uvidíš koľké baby vzdali nádej,lebo začali kr´vácať a na teste bola / a potom na 10.-12.deň po ET sa zrazu objevili 2 čiarky.Krvácanie prestalo a mrchovské bolesti nie sú mrchovské,ale tehuľovské,drž sa!!!!A presne musíš veriť.

janka134
9. júl 2010

janemari este to nehadz za hlavu presne ako hovoria dievcata tak to sa o tebe rozpravalo v centra ja mam tiez strah ale verim ze sa to podari 🙂 😉

janemari
9. júl 2010

Dakujem babenky,nezostava nic ine len cakat co sa bude diat.Ja budem len oddychovat a robit len najnutnejsie ako je varenie.

janemari
9. júl 2010

@janka134 mas IP ak mozes odpovedz. 😕

janka134
9. júl 2010

janemari mas IP nedalo sa skorej

buba78
9. júl 2010

janemari-nestracaj nadej, aj ja som na 28dc zacala mat bolesti ako pri menzese, slabe krvacanie, zvysili mi utrogestan a prestalo to, tyzden prisne lezanie, len WC a jedlo pri stole, pomohlo to, test som si robila rano nez som zacala krvacat a ciarka bola velmi slaba, co som neverila, urobili mi krvny test a ten ukazal tehotnost, drzim palce a ktory den si po ET

janemari
9. júl 2010

@buba nechapem tomu rano som riadne spinila a od vtedy nic.Len brucho ma boli na mrchu.Mozno to bude drzat ten utros.Zajta mam dostat mrchu a uvidime.

janka134
11. júl 2010

ahojte tak ja neviem ETmame az zajtra ele bojim sa lebo z tych 1vsetkych jednotkovych mame uz iba2 dvojkove tak zajtra sa rozhobnu ktoru vlozia lebo relatyvne sa mozu ujat obe aj ked tomu prestavam verit a tak mam dnes pokazeny den takze tam pojdem z takou malou dusickou je mi do placu aspon vam pekny den 😔 😔

zuzana_18
11. júl 2010

@janka134 nesmúť moja,mne síce vložili jednotkové,ale mrazili dvojkové a to mi hneď povedala,že majpú štatisticky takú úspešnosť ako jednotky.Nejde o to akú i dá známku,ale o to,ako sa budú vyvíjať u Teba v brušku.A neboj,ta už im bude najlepšie.Tak hlavu hore a a žiadne zúfanie!!!

janka134
11. júl 2010

zuzana 18 my sme s manzelom dnes taky mrzuty verila som tomu ale pomali prestavam uz nech to je za mnou dnes mi je doplacu uz od rana nechame to uz na osud tabe prajem nech drobec rastie 😀

janka134
11. júl 2010

janemari ty sa mas ako dufam ze bez spinenia 😅

zuzana_18
11. júl 2010

@janka134 ďakujem veeľmi pekne,ale naozaj nemáš dôvod smútiť.Práveže musíte s mm veriť a nejaké provizórne známky vás nesmú vyviesť z miery.Dopadne to na jednotku,o dva týždne budeme čítať o tebe a tvojich //.

crazybabenka
11. júl 2010

@janemari ako kvietok.....dúfam, že je všetko v poriadku

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre