Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

jovanka81
18. aug 2011

@happy8051 prva navsteva len za spermiogram spominanych 16€ a ked pojde potom kamoska na krvne testy 2-3 den cyklu, tak za AMH krvicku sa plati 12 € 🙂

petuska123
19. aug 2011

@moniatko13 ano mam ale ak sme sa videli tak urcite nie vcera my sme boli v mt o 15 hod.a tam nikto uz nebol,alebo sa mylim???

ivta5
19. aug 2011

@petuska123 Ahojky, nás sa pýtali, napr. na potraty u matky, potom dáke vážne choroby u starých rodičov, rodičov a súrodencov, treba im povedať o všetkom o čom vieš doktorka si kreslí taký rodostrom a bude Vám hovoriť, či niektoré tie choroby sú z genetiky pre ňu zaujímavé. Držím palčeky a idete na genetiku do Rooseveltky v BB??

petuska123
19. aug 2011

@ivta5 ahoj my mse boli vcera na genetike v care

happy8051
19. aug 2011

@tinara23 dakujem za odpoved

happy8051
19. aug 2011

@jovanka81 dakujem

happy8051
19. aug 2011

este sa chcem opytat ako je to s platenim. vsetko sa hradi dopredu? je tam aj moznost splatok? dakujem

aninka666
19. aug 2011

@happy8051 my sme platili všetko na mieste, aj spermiogram aj IUI (75 eur), dá sa aj kartou. ale o splátkach ti neviem poradiť

tinara23
19. aug 2011

@happy8051 ja som zatiaľ bola iba na vyšetreniach a IUI. Platíš vlastne hneď po výkone, tam na recepcii. Po IUI som platila 75 eur hneď. Neviem ako je to pri IVF, ale na splátky asi nie. Dopredu podľa mňa nič neplatíš. Moja predstava pri IVF je asi taká, predpíšu lieky - vyberieš v lekárni, vyberu vajká pod narkózou- zaplatiš po výkone, vložia embrijko zaplatíš po výkone.

petuska123
19. aug 2011

@tinara23 presne tak. 😀

happy8051
19. aug 2011

este mi napadla jedna otazka neviem ci je tu niekto kto mi bude vediet odpovedat. kamoska prekonala onkologicke ochorenie vajecnika ktory jej bol odtraneny spolu s vajcovodom. toto je vlastne aj indikacia na IVF. kamoska je ZTP a je na plnom ID. nemaju taketo pacientky nejake zlavy na lieky a pri vykonoch (odber, transfer)? nedufam velmi, ze by to bolo mozne, len sa pytam...

ivta5
19. aug 2011

@petuska123 Ahojky, OK

gabi.k
19. aug 2011

@happy8051 skor nie ako ano... zlavy su napriklad ked podstupi 3xIVF kt. hradi ciastocne poistovna, a neuspesne - tak potom v Iscare jej daju tusim na 4 IVF zlavu.... .. takze tak.. vsetko sa hradi na mieste...nemaju dobre skusenosti s platbami cez internet... vzdy sa plati a to skor viac a potom oni vratia... teda podla prepokladanych ukonov a ak sa tie ukony nekonaju tak potom vratia peniazky... 😒

helen5
19. aug 2011

@petuska123 a kolko musa bit presne moja . abi mohla otehotnet . mi ideme v oktobri vraj inakšiou formou ale tie lieki čo beriem su hrozne boli ma snich prišerne hlava na umretie

helen5
19. aug 2011

@happy8051 na lieki sa ne tyka ztp moja iba cestovne na slovensku v zahraniči sa tieš nepouživa preukaz . je to svinstvo čo sa da už robiť nič . tak ti pišem ja lebo viem . tak dobru noc prajem

helen5
19. aug 2011

@petuska123 teraz to je niejako dlho a ide ma trafit z tych liekov su asik silne hlave sa mi kruti ako kebi som pila niečo . pritom som ani na moj sviatok nepila vo štvrtok babi . som zvedava ako to bude prebiehat dalej . mrcha skončila a lieki musim dobrat . do konca a mam ich na 3 mesiace . tak to bude šov snima . ty neberieš nič . tak zatim dobru noc a diki za spravu ako sa maš inač

tinara23
20. aug 2011

Haloooo kočky, kde sa flákate 😉 to asi iba ja dnes sedím doma, keď je tak krásne ☹ a oddychujem po IUI-čku 🙂 a nemôžem ísť ani vonku, chytila som nejakú alergiu (asi na mandle), tak som vyhádzaná ako puberťák 😠

v555
21. aug 2011

@happy8051 Ahoj moja.Ak má kamoška do 39 rokov a ešte nebola na IVF tak jej to preplatí poisťovňa ale nech si nachystá na lieky približne 500€ ,ak bude potrebovať ICSI /verím,že vieš čo to je 😀 😀 ak nie vysvetlím,Ty to pochopíš hneď ,nie ako poniektorá 🙂 /tak plus nejakých 300€ a ešte sa plne hradí predľžená kultivácia okolo 150€.Ale to je ešte pre ňu veľmi ďaleko,možno toto vôbec nebude potrebovať aj ked na základe jej diagnozy,no neviem.Ale zázrak sa stať môže,nevravím,že nie.Možno jedna IUI a bude 😉 .Tam stačí ak je prechodná jedna strana vajcovodov.Ale je super,že sa rozhodli to takto riešiť.O zľavách som nepočula v takomto prípade ale ......treba sa poinformovať tam.Držím palce......

happy8051
21. aug 2011

@v555 dakujem pekne 🙂 kamoska ma 34 a ide do centra prvy krat teraz v utorok, ja idem ako doprovod 🙂 jasne, vsetko sa dozvie tam podla toho co povie lekar. viem co je ICSI mam nastudovane 🙂 jej partner ma uplne ukazkovy spermiogram to uz maju zistene. takze teraz uz len zistit co a ako pre nu. zatial ma len vyjadrenie svojho gynekologa ktory IUI hned zamietol pretoze vraj hrozi mimomaternicove co mne pride divny nazor. myslim ze zakladom bude vysetrit vajecniky. bola uz na laparo odstranili jej nejake zrasty a hovoria ze jeden vajecnik aj vajcovod je uplne ok. teraz bude asi dolezite overit ovulaciu mnozstvo a kvalitu vajicok... dufam ze to pojde rychlo. a vies ze tebe prajem najviac z celeho MK aby 5IVF bolo uspesne!!!
do ktoreho centra ides? kamoska do Martina

petuska123
22. aug 2011

dobre rano baby.aky ste mali vikend??ja celkom fajn vcera straveni na bicykli zadok boli z toho sedadla neskutocne.auuuuuuu sediet sa mi neda 😠 .

petuska123
22. aug 2011

a inak k tej genetike.dobra praca si kreslit koliecka a stvorceky.aj sme s s panom doktorom zasmiali 😀

happy8051
22. aug 2011

caute kocky ide zajtra niekto do centra? ja idem ako doprovod s kamoskou na 10tu

jovanka81
22. aug 2011

@happy8051 ja som bola dnes a idem aj v stredu ☹

jovanka81
22. aug 2011

Dnes bolo v ISCAR plno. o pol 8 som dosla a tam 14 ludi, nastastie polovica muzov 🙂 ale pan doktor - mimochodom, dnes som ho stretla poprvykrat - zapol turbomotor a 8 :10 bola cakaren opat prazdna a ja som si vykracovala domov. nejde niekto v stredu? nech v cakarni mam s kym kecat, tam sa vsetci tvaria tak vazne a nepriatelsky 😒

petuska123
22. aug 2011

@jovanka81 cakaju co im povie docent.nervozita tam stupa.popripade mozne sklamania

petuska123
22. aug 2011

baby este som sa docitala na nete o tej fragmentacii DNA spermii mate uz daktora o tom nejake info??cena je 150ecok.pisu baby ze sa vykonava pri zlom spermiograme..ja len zato nad tym uvazujem ze aj my sme mali fragmenty tvorene na embryu ci je to tym zapricinene. 😖 alebo niecoim inym??

aninka666
22. aug 2011

@jovanka81 jeee aj ja som tam dnes bola

riami78
22. aug 2011

@aninka666 Tak pre taký výsledok by som aj ja išla! 😉

zlatanka30
22. aug 2011

@petuska123 my sme mali tiez fragmenty na jednom embrijku a to sme mali darcovske ,ktorym som verila a dopadlo to na ..... ☹

jovanka81
22. aug 2011

@aninka666 ano????? a ktora si bola? ja som bola sama, prisla som okolo pol 8 sedela som "pod"telkou. sede tricko, cierne tristvrtove nohavice, vlasy po ramena, 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre